Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dalej ludzie kombinują z kupowaniem gier w innym regionie? Kiedyś brałem na promocji Sunset Overdrive w US marketplace i żadnych problemów nie było , obecnie widzę że na Argentyńskim MS nowości kosztują po 15-20e ale zastanawia mnie czy MS banuje za takie kombinowanie. Dodatkowo też zostało mi 9$ w walucie na US i nie wiem co z tym robić jak bany lecą?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Dalej ludzie kombinują z kupowaniem gier w innym regionie? Kiedyś brałem na promocji Sunset Overdrive w US marketplace i żadnych problemów nie było , obecnie widzę że na Argentyńskim MS nowości kosztują po 15-20e ale zastanawia mnie czy MS banuje za takie kombinowanie. Dodatkowo też zostało mi 9$ w walucie na US i nie wiem co z tym robić jak bany lecą?

Tylko musisz kupić doładowanie Argentyńskie, ale jest to łatwe do ogarnięcia i takie Metro Exodus za 100zł :banderas:

Odnośnik do komentarza

Czytałem za dużo kombinowania a tym bardziej fakt że serwisy zawyżają specjalnie ceny zdrapek mnie odpycha. Chodziło mi ogólnie o to czy idzie bana wyłapać za zmiane regionu , kiedyś w US robiłem zakupy ale teraz czytałem że MS ma problemy z tymi regionami i jakieś blokady wprowadza.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Czytałem za dużo kombinowania a tym bardziej fakt że serwisy zawyżają specjalnie ceny zdrapek mnie odpycha. Chodziło mi ogólnie o to czy idzie bana wyłapać za zmiane regionu , kiedyś w US robiłem zakupy ale teraz czytałem że MS ma problemy z tymi regionami i jakieś blokady wprowadza.

Co ty dupisz mordo. 

 

https://www.seagm.com/

 

Kupujesz to gift carda na argentyne, zmieniasz region na stronie, kupujesz takie Metro za 600 pesos i zmieniasz na swój region i grasz. Bez bana. 

Odnośnik do komentarza

To nie ma blokady żadnej ? Wczoraj czytałem gdzieś że trzeba przeczekać te 72h by użyć gift cardu i trzeba użyć VPN. Kupując w US pamiętam że wystarczyło wejść na US marketplace . Kupował ktoś giereczki na Argentyńskim MS? Zastanawia mnie też jak wygląda kwestia języków i przypisania gry do konta , dla przykładu Sunset kupiony w US mogę bezpośrednio ściągać z EU marketplace bez żadnego kombinowania i zmian języka. 

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Dobra poszło i obecnie wszystko działa i gra się ściąga , liczę że nie zrobiłeś mnie w wała i jutro policja nie zapuka mi do domu . Te 20e przeboleje ale już łzy matki gdy będą mnie deportować do Argentyńskiego więzienia nie bardzo. Wszystko wyszło 22.50e przez paypal .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...