Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Było do przewidzenia, że lada moment zblokują. Jestem ciekaw, czy mając dostęp do zdrapek z Argentyny wciąż będzie można kupować z tamtego regionu, czy to też zblokują. I mam tutaj na myśli za jakiś czas, bo teraz równie dobrze mogli zablokować wszystko by ostudzić nasze cebulackie zapędy, a później z czasem znowu po cichu część możliwości odblokują.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie można bo kupiłem zdrapke doładowałem konto bez problemu i lipa. Kupno nie przechodzi , chyba że jak piszesz po jakimś czasie wróci taka opcja. Może jak wrzucę VPN to przejdzie. Zresztą dziwi fakt blokady zdrapek tylko dla tego regionu od razu powinni wszystko zablokować

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kolos28 napisał:
35 minut temu, SpacierShark123 napisał:
Szkoda mi troche tego co zostalo na koncie , jak microsoft zabierze jeszcze giereczki to puszcze xboxa dalej i wroce do air pro 4

Raczej nie zabierze.

Raczej , ale biorąc pod uwage fakt że zablokowali mi saldo konta to wszystkiego można sie spodziewać

Odnośnik do komentarza

Być może masz sytuację podobną, jak ja przed laty, na koncie założonym na UK robiłem zakupy ze sklepów XBL oraz Microsoft ( kiedyś jakaś cebula na to była). M$ zablokował mi możliwość płatności w związku z podejrzeniem o przejęcie konta (płatności w różnych walutach). Kontakt z supportem załatwił sprawę, ale w moim przypadku skończyło się przymusową migracją na region polski. 

 

Odnośnik do komentarza

Wcześniej udało mi się zrobić zakupy w wielkiej promocji z Argentyny za pomocą Revoluta. W Tureckim store nadal mogę robić zakupy za pomocą zdrapek, ale być może zablokowali z Argentyny jak ktoś wcześniej pisał. Więc teoria, że zablokowali nam zakupy poza naszym regionem jest obalona.

Odnośnik do komentarza

@cithall

Widzisz ciężko być tutaj mądrym bo są też głosy na necie, że zdrapki na Turcję też nie działają. Czytałem też, że ktoś zapłacił saldem na Argentynę. Może to loteria?

 

Ja póki co odpiąłem Revolut od konta MS, zdrapek nie kupuje bo szkoda ryzykować wtopy kasy a i tak za zdrapki na Argentynę opłaca się kupować tylko poszczególne "promocję"

Taki sekiro to 1800 $ a wiec po zakupie zdrapek wychodzi podobna cena co kupując prawilnie

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było to wcześniej ale kiedy wejdzie się na seagm.com aby kupić zdrapki to jest wszędzie informacja, że karty mają blokadę na region i że tylko użytkownicy w danym rejonie mogą użyć tych kart. Ogólnie wszędzie taka informacja jest na czerwono oprócz Argentyny - tutaj ta informacja widnieje ale w normalnym kolorze.

 

No nic ja już nie kombinuje chociaż niby są kraje gdzie również tanio wychodzą gry za zdrapki.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...