Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia co się u mnie odje/bało ale wszystko glanc jak w tutorialach i płatność nie przechodziła a wszystko się zgadzało. Kur/wa tysiąc możliwości je/banych vpn i dzikich węży dziś przerobiłem i nic.

 

Na szczęście kolega @Matriks_1111służył pomocą i finalnie kupił mi ubiszroty FC5/Odyssey jako gifty XD

 

:lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gifty kupione na Argentynę? A jak z realizacją kodów? Jakieś zabawy z vpn czy coś? Czy po prostu wbijasz kod i jest? Pytam, gdyż dawno temu próbowałem kupić kumplowi coś w Argentynie, ale nie był w stanie zrealizować kodu. Zawsze komunikat o tym, żeby skontaktować się ze sprzedawcą bo kod nie jest na ten region. Wbijany był z vpn, bez vpn, przez www, aplikację Xbox, konsolę, itd. Generalnie ma nadal kod ma mailu.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, JeDaj napisał:

Gifty kupione na Argentynę? A jak z realizacją kodów? Jakieś zabawy z vpn czy coś? Czy po prostu wbijasz kod i jest? 

Tak, Argentyna.

Kod wbilem przez przegladarke na kompie z odpalona Hola vpn I poszlo bez problemu. Ale tez mialem zmienione lokalizacje I billing na koncie MS na AR.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Inkwizycja nie jest crapem, ale po wyjściu Wiedźmina 3 dużo rzeczy w tej grze stało się denerwujących. Fabularnie na początku jest super, lecz z każdą kolejną lokacją napięcie spada. Decyzje podejmowane przez nas nie mają zbyt dużego znaczenia. Poza tym warto wcześniej przejść Dragon Age 2 i DLC Legacy, aby lepiej zrozumieć pewne wątki i postacie.

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na XSC, potwierdzili, że już nie można kupować za pomocą Revolut.

Na pepper.pl ludzie piszą, że karty podarunkowe na Turcję i Argentynę zostały zablokowane.

 

U mnie, z mojego konta zabrali argentyńska walutę, która mi została że starych zdrapek.

 

 

No to by było na tyle - zablokowali nam cebulę

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli zostaje Ci coś na saldzie MS to przy następnym zakupie bierze kasę najpierw z salda, a potem dopłaca sobie do pełnej kwoty z karty. Nie ma czegoś takiego, że płacisz w całości z karty mając cokolwiek w portfelu na stronie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...