Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu poszli po rozum do głowy i zaczęli przeceniać przepustki sezonowe co dotychczas było rzadkością. Mam nadzieję, że odbije się to na sprzedaży i ludzie tłumnie ruszą na zakupy. Sam zakupię ze dwie przepustki. Bo jak na razie to dochodziło do absurdów, że gra w cyfrze dwa lata po premierze na promocjach hulała już po 30/50 złotych, pudełko podobnie a przepustka sezonowa do dwuletniej czy trzyletniej gry kosztowała 90/140 złotych - zależy od gry. W efekcie człowiek podstawkę "calakował" ale kilku osiągnięć z przepustek brakowało co powodowało absurdalne sytuacje - kupiłeś grę za 30 złotych (90% całej zawartości w zasadzie) ale żeby wbić 100% musiałeś za stówkę dorzucić trzy kretyńskie misje z przepustki sezonowej - biznes po chu*u. Ciężki jest los gracza.

​Dlatego ideę przepustek krytykuję ale czasu już nie cofniemy - one pozostaną z nami na zawsze, to rak branży. Pozostaje tylko cieszyć się, że w końcu ktoś zaczął je przeceniać na masową skalę. Dobry trend.

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

No to chyba wtopiłem, bo kupiłem zdrapkę na UK na 15 GBP, żeby kupić sobie EP do FH3 i wydawało mi się cały czas, że mam region ustawiony na UK, a tu psikus :( Taka średnia oszczędność z tego wyjdzie, bo przez następne 3 m-c nie mogę zmigrować konta jak dobrze pamiętam?

 

W sumie mam inny pomysł - jak założę drugie konto, które będzie na UK i doładuję je zdrapkami i pobiorę dodatek do FH3 - pytanie tylko czy potem na moim macierzystym koncie będzie można go uruchomić?

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Ktoryś z triali na Golda 48h lub 14 dni daje dostęp do Dealsów?

 

EDIT: W sumie to widzę, że Season Pass do Sunseta i Deusa po zniżce nie potrzebują Golda, więc w sumie pytanie nieaktualne.

O właśnie miałem pytać o te triale 48h gdzie to wyrwać po taniości bez jakiś wałków. Tak mi potrzeba golda na kilka godzin a kasy nawet na miecha golda ciezko wyzbierać

Odnośnik do komentarza

No to chyba wtopiłem, bo kupiłem zdrapkę na UK na 15 GBP, żeby kupić sobie EP do FH3 i wydawało mi się cały czas, że mam region ustawiony na UK, a tu psikus :( Taka średnia oszczędność z tego wyjdzie, bo przez następne 3 m-c nie mogę zmigrować konta jak dobrze pamiętam?

 

W sumie mam inny pomysł - jak założę drugie konto, które będzie na UK i doładuję je zdrapkami i pobiorę dodatek do FH3 - pytanie tylko czy potem na moim macierzystym koncie będzie można go uruchomić?

No ale gdzie jest problem? Na konsoli ustawiasz region UK, język pl. Uruchamiasz ponownie. Wklepujemy zdrapke, kupujesz. Zmieniasz region na pl/pp i pobierasz. Na cholere migracja konta? Przecież fh3 jest na xone a nie x360.
Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze widzę? *przeciera oczy ze zdumienia* 

 

- FINAL FANTASY XV za 105zł

- RiME za 64,99zł

- obie części Shadow Warrior za 112zł

- The Evil fuckin' Within za 22.5zł?!

 

Brawo MS, głowa wyciągnieta w porę.

 

oboy.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...