Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

MaZZeo, to że Doom będzie mielił suty, rozszczelniał kask i bronował glacę w singlu zapowiadało się od dawna i - sądząc nie tylko z Twojej recki - się to bez wątpienia ziściło. Ale nie powiesz mi,że w Multi jest to taki sam wygrzew, rozcurwiator wszechświatów jak w singlu, no chyba że beta to w rzeczywistości była pre pre pre alfa i przez kilka miechów do premiery udało się specom z ID wszystko naprostować to co w owej pre pre pre alfie nie do końca wyszło. I tak...nie wierzę,że D>H5, no chyba ze mówimy tylko o rozgrywce singlowej...

Odnośnik do komentarza

a widziałeś w poście bym cokolwiek wspomniał o multi? Oczywiście że chodzi tylko o singiel. Mutiplayera zaraz odpalę, ale beta mnie nie porwała w ogóle.

Ustaw sobie w loadoucie Burst Rifle i Combat Shotguna to Cię porwie. Obu giwer nie było w becie. Pierwsza jest jak BR z Halo, druga ma za(pipi)isty granatnik. Do tego granat ręczny i rządzisz. No i bumper jumper na padzie, na czym grałeś w SP? Obstawiam, że na tym właśnie.

Odnośnik do komentarza

W closed beta i alfa ci co grali byli zgodni że jest fun nagle po open wielki ból dupy o zasięgu Muzułmańskich uchodźców że klon halo i cod i że w ogóle gó.wno obesrane. Moim zdaniem jeden za drugim powtarzali i do dzisiaj są tacy, co myślą że gra jest słaba, bo tak przeczytali na steamie.

Odnośnik do komentarza

 

a widziałeś w poście bym cokolwiek wspomniał o multi? Oczywiście że chodzi tylko o singiel. Mutiplayera zaraz odpalę, ale beta mnie nie porwała w ogóle.

Ustaw sobie w loadoucie Burst Rifle i Combat Shotguna to Cię porwie. Obu giwer nie było w becie. Pierwsza jest jak BR z Halo, druga ma za(pipi)isty granatnik. Do tego granat ręczny i rządzisz. No i bumper jumper na padzie, na czym grałeś w SP? Obstawiam, że na tym właśnie.

 

 

grałem na bumper jumper

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niech ktoś mi wytłumaczy o co chodzi. Zrobiłem wszystkie sekrety w pierwszych 6 misjach z Mission Select później dałem continiue w Campaign i... Wracając do Campaign straciłem cały progress z Mission Select. Mam wszystkie figurki ale straciłem sekrety w Progressie. (pipi) co to ma być?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...