Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

zabawnie się w to gra z takiej perspektywy. Nie wiem czy lepiej czy gorzej... inaczej po prostu. Szkoda że nie wrzucili tego wcześniej to bym drugie playthrough zrobił grając w taki sposób.

 

A klasyczne mapy dobre, chociaż nic z nich nie kojarze, bo w oryginalnego Dooma grałem ostatni raz z 16 lat temu i to parę leveli.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra to jest miodna, kupiłem w Media Markt za 169 zł z pakietem UAC i hajsu na to nie ma, co żałować. Włączyły mi się sentymenty ze staroszkolnych doom 1 i doom 2. Tylko grać i jarać gameplayem, bo feeling z broni jest masakryczny, taki shotgun zwłaszcza.

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra to jest miodna, kupiłem w Media Markt za 169 zł z pakietem UAC i hajsu na to nie ma, co żałować. Włączyły mi się sentymenty ze staroszkolnych doom 1 i doom 2. Tylko grać i jarać gameplayem, bo feeling z broni jest masakryczny, taki shotgun zwłaszcza.

Dobra, chyba mnie namówiłeś. Bierem, mam nadzieje, ze się nie zawiode;)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czemu wersja na xone taka z blurem jakby, moze wersja demo tak ma? Albo ja sie przyczwyczailem do ostrego obrazu z u4 i raczeta:)

Wyglada jak 480p z yt:/ Podobny efekt mial nowy nfs, rozmazane wszystko.

 

Ustawienia blura zmienialem i to nic nie daje, jak stoje w miejscu i patrze na dalszy plan i obiekty to obraz jest po prostu niewyrazny. W innych grach na xone tego nie zauwazylem.

Odnośnik do komentarza

qrOE7uu.jpg

 

Qwf8DCt.jpg

 

EfvVvj4.jpg

 

Zfe1Xc0.jpg

 

jctqVcc.jpg

 

fMqG3EH.jpg

 

G1blMue.jpg

 

uSGVNWR.jpg

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

to jest rozmazane według ciebie? nie przesadzaj już

 

ewentualnie wyłącz w opcjach chromatic abberation bo rzeczywiście to rozmazuje obraz. Nie wiem po jaką cholerę wrzucająto do gier, wygląda beznadziejnie.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mazzeo to sa twoje screeny? Chcialbym zeby w demie tak wygladalo. Nic nie przesadzam u mnie wyglada gorzej, moze to jednak demo jakies okrojone.

Zobacz na pelnym ekranie tv lub pc. Rozmyte otoczenie. Gears of war ma 3x ostrzejszy obraz.

https://1drv.ms/i/s!Atbg7uVMGLxMalGGlG4nUMvSIQg
https://1drv.ms/i/s!Atbg7uVMGLxMa68tT7rrVROwdX0
https://1drv.ms/i/s!Atbg7uVMGLxMbFnkXadVCDFfJfw
https://1drv.ms/i/s!Atbg7uVMGLxMbf7hur1G4arZrUg

 

czy tylko ja widze ze dalszy plan jest jakby zamglony i rozmazany? Moze mam za duze wymagania..ale w zadnej innej grze poza nfsem(calkwoita (pipi)zka obrazu za(pipi)anego glupimi filtrami, jakbym gral przez remote play na slabym laczu) nowym tego nie widzialem.

Edytowane przez czejenix
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą nie wiem jako można grafiką się przejmować, skoro i tak gra ładnie wygląda, nie wspominając o gameplayu? Po prostu wielkie LOL, 16 lat temu czy ileś tam nikt się grafiką nie przejmował w Doom 1. Grafika już ludziom w nawyk weszła, że masakra jakaś, zamiast skupić całą zabawę na grze, nie kumam tego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tzn wiesz, rozumiem przejmować się grafiką i zwracać na nią uwagę, ale jak gra wygląda TAK, to faktycznie nie widzę sensu.

Gram na PS4 i jestem zachwycony, tym screenom od czejenixa też niczego nie brakuje, ba - śmiem twierdzić, że są dużo bardziej klimatyczne od tych, które zapodał Mazzeo, a które zalatują sterylnością rodem z blachy.

Kurde, żeby to było brzydkie jak Sniper Ghost Warrior, to jeszcze bym zrozumiał, ale w przypadku nowego Dooma czepianie się grafiki na którejkolwiek z platform jest trochę nie teges.

Odnośnik do komentarza

Zle mnie zrozumieliscie troche, bylem ciekawy czy na ps4 tez jest taki blur. Demo ogralem ze 3 razy, gra sie swietnie, grafika jest super tylko nie lubie jak jest duze rozmycie i dlatego zapytalem zeby dowiedziec sie czy tylko u mnie wyglada na przesadzony blur. Nie lubie jak gra widocznie dropi do 20 klatek(ogolnie w grach nie w doomie) lub sa jakies dziwne filtry ziarniste jak w nfsie nowym. W dying light ziarno od razu wylaczylem bo mnie draznilo jakbym na ruskim tv gral.

Gameplay jest na 1 miejscu u mnie i zawsze bedzie. Mam obie konsole i chyba normalne ze chce wybrac wersje ktora chodzi/wyglada lepiej:) Wolalbym ograc na xbonie bo jest mi troche wygodniej na padzie od microsoftu.

Dziekuje wszystkim za pomoc, musze sie zdecydowac na konkretna wersje i zaczac rzez bo gra sie wspaniale a to tylko demko.:)

 

Ps. Co do grafiki: Dooma 1 przeszedlem kolejny(nie wiem ktory) raz jakis rok temu.

 

Wracam lupac w gearsy ue:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czejenix tak, to są moje screeny z pełnej wersji, na dodatek w JPG więc tracą na jakości, gra wygląda w ruchu jeszcze ładniej. Nie wiem co jest grane z twoimi screenami, ale musisz przede wszystkim wyłączyć chromatic aberration, który moim zdaniem właśnie pogarsza grafikę. Motion blur bym zostawił bo jest świetnie zaimplementowany.

 

Na xone rozdzielczość jest dynamiczna i lata między 900p a 1080p, na PS4 jest prawie cały czas 1080. Z resztą, masz tutaj filmik digital foundry i porównaj sobie, różnice między platformami są minimalne i gra wygląda mega kozacko

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...