Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to to jest chyba jedyny element tego projektu który mi nie pasuje. Po co rebootować serię, która ani nie miała fabuły ani bohatera..? Tylko dlatego, że rebooty są modne..? E tam...

 

 

przed chwila ci dałem siara plusa za miłe słowa  o doom 3, a teraz piszesz ze nie było fabuły ;/

 

No była prosta bo prosta, ale fajnie było czytac te wszytskie maile i logi, dlatego tez przeszedłem  chyba 3  razy doom 3.

Licze ze w kampanii ponownie bedzie klimat  a nie pokojo  z potworami za pokojem.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim nikt w Doomie nie szuka jakiejś głębokiej fabuły to nie Bioshock. Po prostu skończyła się moda na numerki i jestem w stanie to zrozumieć. Imo masa tych gier nie ma specjalnie połączenia z poprzeniczkami. Jest to też uświadomienie graczy że zmieniono dużo w gameplayu (np Tomb Raidery, DMC) To jest nowy Doom. Trójka i Quake 4 reprezentowały jeszcze podejście żeby zrobić koniecznie następców, wiele lat po kultowych poprzedniczkach, bo każdy na to czekał. Dla mnie to jest zwykłe psychologiczne zagranie.

Swoją drogą bardzo dobrze że prawdziwy Doom4 nie wypalił 

Odnośnik do komentarza

 

Szczerze to to jest chyba jedyny element tego projektu który mi nie pasuje. Po co rebootować serię, która ani nie miała fabuły ani bohatera..? Tylko dlatego, że rebooty są modne..? E tam...

 

 

przed chwila ci dałem siara plusa za miłe słowa  o doom 3, a teraz piszesz ze nie było fabuły ;/

 

No była prosta bo prosta, ale fajnie było czytac te wszytskie maile i logi, dlatego tez przeszedłem  chyba 3  razy doom 3.

Licze ze w kampanii ponownie bedzie klimat  a nie pokojo  z potworami za pokojem.

 

 

 

Wspomniany plus był dla mnie wielkim zaskoczeniem.

 

Ok, przyznaję, że trójki nie traktowałem jako kolejnej części tylko remake jedynki. Ale to też nie tłumaczy czemu musi być reboot, a nie kontynuacja, tylko bardziej nastawiona na siekę. I tak nie da się wymyślić nic innego jak:

 

"UAC robiło eksperymenty (to oni, ŹLI) i otworzyli bramy piekieł, ale akurat był w okolicy randomowy marine (to ty, DOBRY) i...

 

...a nieważne, STRZELAJ..!!!"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...