Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Bajzon pięknie przekręca słowa i widzę, że mogę mu tłumaczyć parę razy, a i tak nie pojmie. No cóż, jade kolejny raz:
-jak byk napisałem, że niech sobie będzie i 20 poziomów trudności tylko niech one się różnia czyms wiecej niz przesunieciem suwaka odpowiedzialnego za strate hapsów = ale mam ból du.py, nie poradzę sobie, nie zmuszaja mnie, moge nie grac

-daja wiecej mozliwosci a ja marudze = znowu jestem okropny

-chce najwyższy poziom trudnosci w którym bedą jakies fajne nowe ficzery w postaci wiekszej ilosci mobow, bossow czy mniej ammo i bede ginal i powtarzal parenascie razy dany chap = mam ból du.py po raz kolejny, nie ma to nie ma.

-nie przejde hardcore mode i nie dostane puchara = bede mial braki w gamecardzie i bede plakał,

Wyje.buj z tematów o których nie masz pojecia, albo naucz się czytac, typie. Od początku chodzi, że hardcore mode swoją drogą, a dobrze dopakowany ostatni poziom z prawdziwym wyzwaniem swoją. Ale i tak zaraz się tu przyczołgasz i będziesz coś się tam pluł o tworzenie sobie samemu problemów.

Odnośnik do komentarza

Maz rozpiske kazdego poziomu czy tak placzesz z krysztalowej kuli ze nie bedzie ani ficzerow anie wiekszej ilosci przeciwnikow ani w ogole placzesz, ze robia wiele poziomow trudnosci w grze w ktora jeszcze nie grales, nie masz pojecia jak te poziomy wygladaja w rzeczywistosci i tak tylko jatrzysz aby jatrzyc.

 

krysztalowa kula ftw, hejt na 1 pasek zycia, KoSzMaR

 

szoruj stad naprawde malkontencie bo jeszcze na oczy nie widziales a juz strzelasz beksa

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zaliczyłem Wolfa plus dodatek old blond na Uber. I co, a no to ,że gra traci swój charakter zmienia się z mlucki nazioli w jakies podchody. Zdecydowanie lepiej bawiłem się na normalu. No ale kurna Stara szkoła na hard ja nie dam rady 123 . Poważne strzelanki na hard jak najbardziej, ale już mlucki tylko fun i stopień trudności dostosowany do stylu i charaktery szpila

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie gdyby na płycie były też doom 1 i 2 jak to było w przypadku bfg edytion ale pewnie nie mana co liczyć

 

To twój szczęśliwy dzień.

 

For a limited time, pre-order DOOM and receive DOOM I and DOOM II. The codes will be delivered to your Xbox message center in 7-10 days. You can redeem your codes on Xbox One or at xbox.com/redeemcode. Pre-order now and also receive the Demon Multiplayer Pack, which includes one, unique Demon-themed armor set with three skin variations, six Hack Modules—one-use consumable perks—six exclusive metallic paint colors, and three id® logo patterns that can be applied to weapons and armor.

 

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

 

Fajnie gdyby na płycie były też doom 1 i 2 jak to było w przypadku bfg edytion ale pewnie nie mana co liczyć

 

To twój szczęśliwy dzień.

 

For a limited time, pre-order DOOM and receive DOOM I and DOOM II. The codes will be delivered to your Xbox message center in 7-10 days. You can redeem your codes on Xbox One or at xbox.com/redeemcode. Pre-order now and also receive the Demon Multiplayer Pack, which includes one, unique Demon-themed armor set with three skin variations, six Hack Modules—one-use consumable perks—six exclusive metallic paint colors, and three id® logo patterns that can be applied to weapons and armor.

 

 

 

No nieźle potęga podświadomości działa ale nie do końca... mam ps4 :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...