Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorszy debilizm który wprowadziła poprzednia generacja dotycząca poziomu trudności to właśnie motyw zgon = koniec gry. Ja pier.dole, zamiast dobrze zaprojektować go żeby sprawiał trudność - zwiększone SI, lepsze wersje przeciwników czy zwiększona ich ilość, mniej amunicji, zwiększona ilość bossów czy nawet dodanie mobow podczas starć z nimi to cała poprzednia generacja to pójście w ten idiotyczny motyw. Zaorac.

Odnośnik do komentarza

Wiemy już jak będą nazywały się poziomy trudności ;)

 

ysE1F1K.jpg

 

Raz zginiesz w Nightmare i koniec kampanii. No to czekamy na trofea... ;)

 

Brzmi jak poziom trudności w Diablo "Legendary" czy jakoś tak. Również gdy zginiesz wszystko tracisz. Ale już wiem od jakiego to poziomu zacznę przygodę z nowym doom-em.

 

Tak swoją drogą, dla zainteresowanych świetnie zrobiona historia o powstaniu Doom-a:

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wreszcie będzie MEGA wyzwanie i klimat w grze FPS :)

Ostatnio podobne było w Project IGI na PC w latach 90 tych oraz w Blacku na PS2 ale tam były czek pointy na szczescie sporadyczne.

Project IGI to jest koncowka 2000 roku a nie lata 90-te. ;)

 

Swietna gra swoja droga.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Najgorszy debilizm który wprowadziła poprzednia generacja dotycząca poziomu trudności to właśnie motyw zgon = koniec gry. Ja pier.dole, zamiast dobrze zaprojektować go żeby sprawiał trudność - zwiększone SI, lepsze wersje przeciwników czy zwiększona ich ilość, mniej amunicji, zwiększona ilość bossów czy nawet dodanie mobow podczas starć z nimi to cała poprzednia generacja to pójście w ten idiotyczny motyw. Zaorac.

 

Nie musisz grac na tym poziomie trudności jest on ewidentie kierowany w strone graczy ktorzy wychowali sie na pierwszych FPSach

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

 

Wreszcie będzie MEGA wyzwanie i klimat w grze FPS :)

Ostatnio podobne było w Project IGI na PC w latach 90 tych oraz w Blacku na PS2 ale tam były czek pointy na szczescie sporadyczne.

Project IGI to jest koncowka 2000 roku a nie lata 90-te. ;)

 

Swietna gra swoja droga.

 

A myslalem ze 98 -99 :)

Odnośnik do komentarza

Ja po prostu wole najtrudniejszy poziom trudności zaprojektowany z głową, a nie to coś. Najlepszy przykład poziomów trudności to NGS - kto grał ogarnie o co mi chodzi.

 

ale beda ludzie ktorzy beda sie swietnie bawic przy jednym zyciu, to ze ty nie ogarniasz to nie znaczy ze innym to nie bedzie pasowac

 

dla ciebie bedzie poziom latwiejszy, dasz sobie rade i nie bedzie trzeba plakac ZE ZA TRUDNO NA JEDNYM ZYCIU

no bo przeciez nikt cie nie zmusza prawda ?

narzekac, ze w grze jest wiecej opcji niz mniej, lol

Odnośnik do komentarza

 

Ja po prostu wole najtrudniejszy poziom trudności zaprojektowany z głową, a nie to coś. Najlepszy przykład poziomów trudności to NGS - kto grał ogarnie o co mi chodzi.

ale beda ludzie ktorzy beda sie swietnie bawic przy jednym zyciu, to ze ty nie ogarniasz to nie znaczy ze innym to nie bedzie pasowac

 

dla ciebie bedzie poziom latwiejszy, dasz sobie rade i nie bedzie trzeba plakac ZE ZA TRUDNO NA JEDNYM ZYCIU

 

no bo przeciez nikt cie nie zmusza prawda ?

 

narzekac, ze w grze jest wiecej opcji niz mniej, lol

Jeszcze zapomniałeś o iksde lolu.

Typie, przecież cała ostatnia generacja leciała na motywie zgon = koniec gry i olanie jakiegokolwiek balansowania poziomu trudności na rzecz tego tworu. Dając 4 czy 5 poziomów ale co z tego skoro każdy normalny gracz zaczyna na 3 ( najwyzszy dostepny od poczatku) który i tak jest latwy, potem przechodzi 4 poziom trudności który nawet nie jest trudniejszy od poprzedniego tylko tyle że trochę więcej zabierają hapsów przeciwnicy ale ma się już wszystko ogarnięty z poprzedniego przejscia, a potem jest hardcore mode i dają te imitacje trudności która ma poziom trudności poziomu 3 tylko tyle że nie można zginąć. Ale widzę ze Wy nie ogarniacie totalnie o co mi chodzi bo jakby do tego zje.banego poziomu dali jeszcze porządnie zrobiony inny, gdzie jest więcej przeciwników, bossów czy lepsze si i jest nalprawde trudno to spoko, nie plulbym się i grał sobie na nim i olal te ostatnia profanacje, a tak to jest 5 minut roboty ze strony wydawcy i przesunięcie suwaka żeby od razu kończyć grę a "starzy" gracze jak zwykle olani.

Oczywiście sr.am się tutaj w temacie bo nie dałbym sobie na nim rady, ale nie oto chodzi, a o idiotyczny trend panujący od paru lat. Ale ja nie rozumiem, c'nie i mogę sobie nie grać jak mi się nie podoba.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...