Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam PS Plusa i nie mogę ściągać map ze SnapaMap.

Czy w tym edytorze poziomów są jakieś grywalne profesjonalne mapy, np. odwzorowanie map z DOOM 1 i DOOM 2 które można pograc ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zacząłem kilka dni temu grać w tego Dooma. Jak nie lubię FPS tak ta gierka daje nawet radę. Fajna, szybka jatka + sentyment z młodości. Chyba nawet skończę, dozując sobie sesje 30-60 min aby mi się nie przejadło. Ile godzin zajmuje przejście? Mam obecnie ok 3 przegrane i jestem na wieży Argentu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 minuty temu, balon napisał:

Zacząłem kilka dni temu grać w tego Dooma. Jak nie lubię FPS tak ta gierka daje nawet radę. Fajna, szybka jatka + sentyment z młodości. Chyba nawet skończę, dozując sobie sesje 30-60 min aby mi się nie przejadło. Ile godzin zajmuje przejście? Mam obecnie ok 3 przegrane i jestem na wieży Argentu.

Około 10-12h bez lizania ścian na 100% i na normalu mi zajęlo. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
16 minut temu, balon napisał:

A ginąłeś coś na normalu? Bo  mnie czasami potrafią do (pipi)ać. Jeden moment powtarzałem nawet z 4 razy. Zastanawiam się czy to mój brak skila w fps czy gierka ma uczciwy poziom trudności.

Coś tam na pewno się zdarzyło zginąć ale taki w miarę ok ten poziom trudności był na pierwszy raz moim zdaniem idealny. 

Odnośnik do komentarza

Ja gralem na poziomie wyzszym niz normal, bawilem sie w odrobine zbieractwa, ale bez dzikich szalenstw. Ukonczylem w cos ok. 13h. Malo ginelem, ale wychowalem sie na szybkich FPSach...

 

Niektore momenty sa trudniejsze, wiec moze tak byc, ze pare razy sie cos powtorzy - pol na pol ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

dopiero teraz sprawdzam tego szpila i o matuchno jakie to dobre :) polowa gry za mna jade na ultrakoszmarze  i narazie dosyc latwo jest...podoba mi system rozwoju postac i broni zachecajacy do eksploracji mapy. Mam pytanko..w pierwszych mapkach mam malo rzeczy zebranych, mozna cofnac sie do poprzednich misji zeby dozbierac rzeczy a nastepnie wrocic do obecnego poziomu na tym samym zapisie czy trzeba robic nowy??

Odnośnik do komentarza

Można zbierać poprzez Mission Select aczkolwiek jak ja chciałem ostatnio to zrobić to jednej misji w ogóle nie mam wyszczególnionej, a mianowicie chodzi o Obiekt Argentu (zniszczony) przez co nie mogę zebrać wszystkich znajdziek. Nie wiem czy to jakiś bug z zapisem gry czy ja jestem ślepy no ale poza Arcade to nigdzie tej planszy nie widzę, a oczywiście nie da się zacząć nowej gry na tym samym zapisie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...