Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt - nie wiedzialem, ze po tyle chodza - pewnie po cenie skupu chcial oddac, tak czy siak, jezeli ktos jeszcze nie gral w Dooma, to jest okazja do nadrobienia - dla mnie nawet Multi bylo bardzo dobre - szybkie, wymagające, bez auto aima, polecam!

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Doom ukończony na poziomie KOSZMAR (4 z 5) REWELACJA!

Duże wyzwanie, piękne emocje ta gra jest obłędna. W moim odczuciu to najlepszy schooter single player od niepamiętnych czasów.

Kto nie grał a wychował się na na archaicznych Doomach, Wolfie, Duke Nukem, Blood, Quake musi w to zagrać ! 

Ten Doom to właśnie wraca do tamtych czasów w fenomenalnej oprawie. GENIUSZ! 10/10 za Singla.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Zgadza się w tej grze jest wszystko tak jak być powinno. Ostatni raz tak dobrze bawiłem się grając w BLACK na ps2. Ten sam genialny sposób zapisywania gry, adrenalina podczas grania i piękna grafika oraz animacja zabójstw chwały. Jestem posikany :)

Odnośnik do komentarza

Trochę info na temat DOOMa na switcha dla chętnych:

 

Premiera podobno 13 grudnia 2017

 

Zapowiedź z Nintendo Direct (podrzucam japoński, bo więcej gameplayu, datą się nie przejmować bo w KKW wychodzi później)

 

Jakiś czas temu redaktorzy mieli okazję zagrać w trybie tabletop/handheld w ten port i opinie są mocno pozytywne. Tutaj kilka nagranych gameplayów off-screen:

 

 

 

 

 

 

Co wiemy, z istotnych rzeczy

  • 30 klatek zamiast 60
  • 720p w trybie przenośnym i stacjonarnym (potwierdzone przez Bethesdę TUTAJ)
  • Multiplayer będzie do pobrania osobno, 9 GB, na cartcie tylko singiel z wszystkimi dodatkami z nim związane
  • Brak celowania żyroskopem 
  • Za port odpowiada Panic Button!, ekipa robi też port Rocket League na Switcha, plus pomagali przy porcie RL na X1 i wersji PS4 PRO 
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

DOOM 81 na MC w wersji na Switcha :banderas:

 

http://www.metacritic.com/game/switch/doom

 

 

DOOM is an incredible game, flaws and all. Audio issues and frame rate drops were annoying at times, but weren't dramatic enough to deter us from a beautiful, pulse-raising good time - and we imagine that future updates will at least partly solve these problems. DOOM is one of the best first-person shooters we've ever played, and is certainly the best in its class on Switch. There's a certain magical quality about having a game this good on the go. Its brilliant campaign is reason enough to pick it up, but DOOM's multiplayer will keep you coming back for more for months to come. While it's perhaps not as polished as it is on other formats, having DOOM in portable form is a revelation, and developer Panic Button deserves high praise for porting over id Software's classic title so brilliantly.

 

 

Despite the technical limitations imposed by Nintendo Switch hardware, the latest version of DOOM confirms itself as a winning bet without too many sacrifices.

 

 

Bethesda did it -- they ported Doom to a Nintendo console. It might not be the prettiest version, but it works, and it was enough to get me to play it all over again.

 

porównanie 

 

Odnośnik do komentarza


‪Ogólnie jest spoko ale jednak zostawiam go na wycieczki - technicznie za mocno odstaje po tych wszystkich uhd 4k;))) mdło, blurowato, mało fps;) ale klimat, muza i tempo perfekt bo wszystko jest 1:1 Na dużym ekranie jednak nawet nie sprawdzam. Sterowanie zaskoczyło mi dopiero gdzieś po 20min - nie jest łatwo trzymając duży tablet, utrzymać się w takim tempie. I padł dźwięk dwa razy w całości - musiałem resetować grę. Podsumowując: extra, że mamy pełnoprawną wersję ale przeznaczenie tej gry to dla mnie zgodność z filozofią switcha: w terenie gdy nie ma dostępu do mocarnych konsol czy PC chociaż ja używam go w 95% w domu ;)


Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...