Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Bardzo ten Doom... growy. Bez dziadowskich filmików, przerywników, tylko strzelanie, strzelanie i zwiedzanie. Ale mi to przypomina Duke Nukem 3D z tymi sekretami. Budowa leveli przekozacka. Swoją drogą chciałbym remake DN3D, taki dobry jak ten Doom.

 

No i multi mi się podoba. Bez kitu.

Odnośnik do komentarza

Bardzo ten Doom... growy. Bez dziadowskich filmików, przerywników, tylko strzelanie, strzelanie i zwiedzanie. Ale mi to przypomina Duke Nukem 3D z tymi sekretami. Budowa leveli przekozacka. Swoją drogą chciałbym remake DN3D, taki dobry jak ten Doom.

 

No i multi mi się podoba. Bez kitu.

Właśnie się zastanawiam czy nie kupić sobie DN3D World Tour Edition bo jest teraz za śmieszne pieniądze w promocji na PSS.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj tego Duke na promocji i taka nostalgia bije z tej gry, dawno się tak świetnie nie bawiłem, polecam Ci kupić jak chcesz sobie powspominać grę z lat 90-tych, a nie zawiedziesz się, za taką cenę to grzech nie brać jak 29 złotych  ;)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Troszkę więcej info:

 

https://bethesda.net/en/article/3lw31bjKOsagegSyIYWIEg/the-ultimate-doom-update-6-66-all-dlc-unlocked-free-weekends

 

Ciekawe zmiany do trybu multi, zdecydowanie potrzebne chociaż jak dla mnie i tak cała ta halo-wa struktura nie pasuje do czegoś co chce być jak arena shooter. Ciekawi mnie czy zrobili coś w kwestii balansu płatnych demonów chociaż wątpie, skoro teraz bedą darmowe (ja bym tego dziadostwa wcale nie dodawał).

 

edit: mi już na stimie zasysa i... s(pipi)ysyn, 35 giga na pare mapek? halo, policja!

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

No to zayebioza. Jak dobrze, że się nie skusiłem na jakieś pseudo-obniżki tych mapek. Na PS4 aktualnie ściągam "Version 1.10" około 24GB, ciekawe, czy to to.

W każdym razie biorę, bo chętnie powbijam pucharki, by w przyszłości mieć dumne 100%.

 

EDIT:
W PS Store DLCki są "Not Available", więc już chyba je mam w patchu :)
W każdym razie nie wiem, jak się do nich dobrać. Czy po prostu weszły do normalnego obiegu i zespoliły się z resztą contentu? Na to wygląda, ale wybrałem levelowanie od nowa i teraz nie mam dostępu do zestawów zbroi czy innych demonów. Wygląda na to, że trzeba będzie w tym multi trochę posiedzieć, żeby odblokować wszystko, co mnie interesuje.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ej kuwa mam problem, chciałem wrócić do dooma jednakże po wrzuceniu płytki do czytnika, instalacji i pobraniu wszystkich update (chyba z 26GB) gra się uruchamia, widzę nawet swój profil jednak wszystko szlag trafia gdy chcę wczytać jakikolwiek save, dostaje komunikat że gra jest jeszcze instalowana i mam poczekać. Czekanie 3 czy 4h nie rozwiązało problemu więc wnioskuje że coś się z(pipi)ało, przerabiał ktoś podobny temat?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...