Skocz do zawartości

ZagraniE - vlog HIV-a


hiv

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczyłem jak HIV jeździ na kierownicy to śmiać mi się zachciało. To ułożenie rąk, ten automat. What the fuck. No nie bardzo to wygląda na maniaka samochodówek, co ogarnia temat. Po czymś takim jego recki w moich oczach są zdyskredytowane.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
5 godzin temu, REZOK napisał:

Gdzie ten HIV?

13:29

ale to tylko wstawka, co mnie zaskoczyło.
Rezok, czemu twierdzisz że Warga to lewak? Bo ma tunele w uszach? :)

Jak dla mnie to gościu robi dobre te filmy, skrót wydarzeń w 50 minut. Gdzie tam jest lewactwo? Obejrzałem na TV i zleciało raz dwa. Dobry montaż, śmieszne wstawki (np. ta z hivem :) ). Może dlatego gość od Z dupy, pisuje do Extrima jako anonim :(

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Znaczy koleś coś tam próbuje przekazać, czasem nawet go obejrzę, ale dużo robi wokół siebie kontrowersji i kiczu z rzygania. Czyli taki humor gimbazjalny więc jego target widza jest bardzo niejasny. 

 

Ma ten program miniaturki dały mi raka, zaprasza jakiegos komentatora od csa tylko po to zeby mu zasięgi podbił, a nawet nic nie mówi w jego filmiku kek :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
12 godzin temu, grzybiarz napisał:

To nie Hiva pomysł?

https://zoodoptuj.pl

Z tego co wiem zoodoptuj odniósł sukces, wspiera go chociażby Fame MMA, Radio Eska czy Hotpay a ambasadorem jest  Różal i piłkarze Kuba Warzyniak oraz Sławomir Peszko. 

Wątpię, że przy tym projekcie maczał palce Hiv.  Gdyby tak było, pewnie na portalu oprócz zwierząt były by porady roweroweni i gameplay z Call of Duty Black ops 2. Niestety HiV nigdy nie umiał się skupić na jednej rzeczy i doprowadzić sprawy do końca. 

Spierdolił Konsolowisko, spierdolił Zagranie i pewnie spierdolił ten portal dla zwierząt. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.12.2021 o 19:15, Figaro napisał:

hiv, dalej zgredzie prowadzisz sklep spożywczy przy dworcu w dąbrowie górniczej?

 

Sklepu nie ma, od kiedy to nie wiadomo, ale ktoś pisał, że był dwa lata temu i już go nie było. Być może jak skończyły się unijno rządowe dotacje i ulgi podatkowe to i skończył się sklep, tak samo jak w przypadku 70% nowo otwieranych firm w Polsce, które upadają w przeciągu dwóch lat, o ile dobrze pamiętam statystyki. A od niedawna dworzec, w którym znajdowała się "Stacja" przechodzi generalny remont. Ma być gotowy w przyszłym roku - https://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/zabytkowy-dworzec-pkp-w-dabrowie-gorniczej-przebuduje/ar/c1-8509221

 

Mimo wszystko szanuję Hiva za inicjatywę, jak każdego komu się chce coś zbudować od zera oraz zaryzykować czasem i pieniędzmi. Niestety znowu mu nie wyszło i spóźnił się o jakieś 10 lat, jak nie dłużej, z tego typu biznesem. 2012 rok to już zdecydowanie nie był czas na małe sklepiki z gazetką i cebularzem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...