Skocz do zawartości

ZagraniE - vlog HIV-a


hiv

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że kiedyś było lepiej - jak się było małym szczylem i czytało, że HIV pierdzi, albo pluje z wieży Eiffela. Musiało to dla nas tyle znaczyć, co dla dzisiejszych dzieciaków jutuberzy. Też chcieliśmy być tacy jak zgredzi. O, albo jak kumpel mnie ściemniał, że był na wycieczce szkolnej w Katowicach i widział Hiva, zazdrościłem mu w ch.uj. Potem się okazało, że kłamał.
Relacje z targów, picie piwa, cycki, pierdzenie. Nie no spoko - ale dzisiaj sam jestem w wieku tamtejszych zgredów i jakoś nie kręci mnie czytanie, że ktoś się napił (np. relacja z nowego numeru). Sam robię dużo gorsze rzeczy:)
A Senti? Nie kojarzę jakoś jego świetnych tekstów. Zapamiętałem go jak wyśmiewał się z Kosem, albo Myszaqiem z magazynu Engarde. Był gdzieś filmik, ale nie potrafię znaleźć.
 

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu... Spójrzcie na czołówkę polskich twórców na YT. Sylwester Wardęga - młody, przystojny, prowokacyjnie chrupiący ciasteczka w asyście polskiej policji. Abstrapenisy - młodzi, równie piękni, dopiero co wyszli z gimnazjów, chwytają za serce młokosów, którzy nigdy z gimbaz nie wyjdą, Rezi, Stuu, Blowek - młodzi, piękni, grają w Minecrafta. Czy HIV jest młody i piękny? Czy gra w Minecrafta? Czy może jedynie zasłynął z recenzji gier wyścigowych, o których tak naprawdę (pipi)a wie, a tylko się wymądrza?

Edytowane przez noob_IRA
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

HiV powinien się na dobre wycofać jako osoba publiczna w prasie/serwisach branżowych. Nie czytam jego tekstów w PE od jakiś dwóch lat bo albo rozkminia rzeczy oczywiste albo pisze bzdety.

 

Ten kanał na początku nawet ogladałem ale jak widać został zaniedbany. Star, Ściera i reszta dawnej ekipy odeszła i w sumie dobrze bo pewnie sami czuli się wypaleni i zmieniły się im priorytety.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...