Skocz do zawartości

ZagraniE - vlog HIV-a


hiv

Rekomendowane odpowiedzi

Musze powiedziec, ze jestem zaskoczony.

Cale zycie bylem przekonany, ze jestes bufonem, a tu okazuje sie ze jestes sympatycznym, skromnym kolesiem.

VLOG fajny dla casuala, ale hardkorowy gracz nie znajdzie tu nic dla siebie (przynajmniej w pierwszym odcinku).

Jaki jest target tego vloga?

Odnośnik do komentarza

Hiv to mieszanka wielu osobowości ( w tym bufona :)
Co do ep#1 - merytorycznie bez zarzutu, popieram twierdzenie Hiva że jest za dużo fajnych gier na PS3/X360 za śmieszne pieniądze by rzucać się na PS4 .
Co do spraw technicznych- montaż Kuby wyszedł całkiem Pro,

-Hiv, wcale nie widać twojego zdenerwowania ( poważnie)
- za dużo tych dżingli rodem z chińskich programów kulinarnych ( CCTV4 na satce rządzi)
Co do propozycji : zapraszaj gości,rób z nimi coś a la  Zgrentgen ,  ostro oceniaj nowe trendy w gamingu jak i popkulturze , niewybredne żarty też są na miejcu, zaproś Tornado Kacpra do komentowania ( zderzenie odległych czasowo światopoglądów może być ciekawe - Casual vs.Hardkor)
Liczę również na branżowe smaczki ( z premierą XOne to pojechałeś :) 
Trzodowisko czas zacząć

Ps. Nagrywaj bloga podczas testownia gry do PE, daruj sobie unboxingi,
PS.2 Zrób coś z kablami pod stołem. A fe ! :)

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

za długie i paskudnie przeedytowane, do tego wieje nudą, tematy oklepane i niezbyt świeże (PS4 vs X1 ughhh to było dobre w zeszłym roku), gdyby omawiane były aktualne rzeczy np. sprzedaż PS4 w Jap do tego jakieś gameplaye w tle to byłoby dla mnie ciekawiej, także na razie zostanę przy swoich sprawdzonych youtuberach (np. brokengamezhd)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem jeszcze kilka razy i dorzucam swoje trzy grosze:

 

-zgadzam się z przedmówcami że za dużo dżingli i zapętleń. Te przeszkadzajki są fajne, ale jest ich za dużo. Dźwięk pierdu jakiś dziwny, mało tłusty. Do poprawy.

-głos Hiva, o czym już mówiłem, musi być wyraźniejszy.

-montaż i miejscówka super, jest klimacik.

-hejt świetny, tego mi brakuje. Mam już dość poprawności i lizania po jajkach.

-intro programu jest super.

-propsy za figurki z Mario, mam takie same.

-xboxa proponuję rozwalić gdzieś w terenie, spalić i dobić młotem na przykład.

 

Co do zawartości merytorycznej, to chciałbym żeby odcinki trwały min. 20 minut i zawierały:

 

-komentarz Hiva do najważniejszych newsów

-w co aktualnie gra Hiv, krótka i konkretna opinia

-ulubione gry Hiva ze wszystkich generacji

-z okazji 200 numeru chciałbym zobaczyć gości, np. Ścierę i innych ważnych z dawnych lat

-retro wspominki, o Amidze, PSX i tego typu stuff z którym Hiv miał kontakt

-na koniec koniecznie jakiś mocny, obleśny żarcik

 

Generalnie widzę duży potencjał. Hiv trochę stremowany, ale to przejdzie z czasem. Każdy gwiazdor z YT przyzna że na początku jest ciężko.

Odnośnik do komentarza

Przez sample i zapetlenia serio chu.jowo sie tego slucha. Prosze wytlumaczcie po co je zastosowaliscie?

 

Merytorycznie fajnie. W koncu to vlog wiec co hiv chce przekazac to jego subiektywny wybor i nie ma czego sie czepiac.

 

Szkoda jedynie, ze tak pozno. Ciekawe czy ekpia PE i PPE sie w koncu ogarnie i tez zacznie robic jakies podcasty (chocby raz na dwa tygodnie) zamiast skupiac sie na go.wno wartych "elementach spolecznosciowych" jak trofea na portalu.

Odnośnik do komentarza

obejrzałem jest dobrze. Generalnie podpisuję się pod pod wywaleniem wszystkich dżingli, tych loopów/ zapętlania bo przypominają mi tanie rozrywkowe programy lat 90-tych. Wyciszyć i zmieniać częściej muze, ale ta jest ciut zbyt klubowa (?) nienawidzę tego słowa :D Chodzi mi o to, że jest zbyt bogata, bardziej pasuje spokojne melodyjny rytm w tle np taki

http://www.youtube.com/watch?v=am8yzdMVMV0

 

Co bym chciał zobaczyć ? Coś w stylu " w internetach dają 5/10, a ja za nią szaleję"

Odnośnik do komentarza

Mniej sampli dźwiękowych, mniej powtórzeń( najlepiej to i to wywalić) i będzie ok. Stresu jako takiego nie widać, zapraszaj gości, grajcie razem w gry, komentujcie najważniejsze wydarzenia, co Was boli i podnieca. Jak gości nie będzie to rób to sam, ale najważniejsze zawsze bądź szczery i nie udawaj. 

Weź Tornado Kapsla i grajcie razem:)

Sprawa kolejna, weź HiV pod uwagę że Twój Vlog oglądają gracze, więc nie wciskaj im PS3, skoro 90% z nich już dawno go ma, albo miała w/w konsolę. Tytułujesz filmik to się tego trzymaj;)

 

Na starego Xboxa to najlepiej postawić klocka i spalić w pi.zdu.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Nie chciałem jako któryś z rzędu zrzęda psioczyć na te przeklęte sample, ale chłopie - tego się przez te wszechobecne pierdoły nie da słuchać. Patrzeć na ciebie i tak nie patrzę, przeglądam sobie neta i myślę sobie, że mądrego czasami dobrze posłuchać, ale przez te wszystkie przeszkadzajki, słuchanie ciebie, to katorga. Poza tym na plus i oczywiście ciężko cokolwiek konstruktywnego powiedzieć po "pilocie". Czekam na kolejne próby.

Odnośnik do komentarza

HIV tutaj nie chodziło o profesjonalny mastering, tylko zwykłe wyciszenie i zmianę podkładu muzycznego :) pytasz to ludzie odpowiadają :P

Dokładnie. Jeżeli nie chcesz poprawiać dźwięku to chociaż sprowadź wszystko do jednego poziomu głośności, bo przy Twoich wypowiedziach jest cichutko, a za chwilę wchodzi sampel, który świdruje uszy swoją głośnością. Przy wieczornym oglądaniu jest to uciążliwe.
Odnośnik do komentarza

Dodam, że w tym dlc, to jak w lesie będąc mówiłeś to ledwo było słychać. Po pierwsze mikrofon chyba z takiej odległości słabo zbiera, a poza tym szumy wiatru itepe. W chałupie już było ok, tylko tak jak koledzy, sugeruję wyrównanie poziomu głośności i mniej przeszkadzajek w tle.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...