Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera w lutym, wstrzymałbym się z preorederem, aż zostanie z 2-3tyg do premiery i wtedy szukał jak będzie pewne, że gra wyjdzie w terminie, wtedy często aktualizują ceny i są korzystniejsze.

Jak tak bardzo chcesz zamówić, to co szkodzi za tą cenę kupić teraz i po przejściu puścić dalej ze stratą 30zł?

Odnośnik do komentarza

tak jak pisałem w #193 icon_share.png Fanek

 

napisze jeszcze raz:

z 1 msc temu widzialem do kupienia po blisko 200zł, teraz 225zł + przesyłka, na ps stroe w tej cwhili 255zł gdy bylo 220zł

cena jak widac idzie w goore, cieakwe czy im blizej premiery jezcze nie podskoczy

cchce ograc The Order w dniu premiery bo czekam ten tytul, dlatego chcialbym zrobi preoerder terz po rozsadnej cenie, widze najtaniej po 225zł, gdy wczsniej bylo po 200zl

 

i stad moje pytanie czy ktos widziel taniej! ??

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem, wstrzymaj się jeszcze to mniejsze sklepy na allegro będą wystawiać preordery, empik powinien mieć niedługo preorder, i powinny ceny polecieć w dół, SCEP jako dystrybutor sam jeszcze pewnie nie wie jaką cenę narzucić, im bliżej premiery tym więcej ofert, i lepsze ceny. nawet muve.pl nie ma preordera.

 

Jak by ktoś znalazł taniej to na bank by tu wrzucił.

Druga sprawa to to, że gra zapowiada się januszowato i nie wartej ceny premierowej to mało kogo obchodzi i większość czeka na obieg z drugiej ręki. :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Widzieliscie gdzies Order w dobrej cenie? Przynajmniej zeby z wysylka w tych 200-220 zmiescic. 250 to przesada, a to Sony obiecalo, ze ceny na nowa generacje nie wzrosna. Tym czasem to ich gry tylko przekraczaja 2 stowy na premiere ;/

Obawiam się, że trzeba będzie - podobnie jak w przypadku inFamous:SS - liczyć się z wydatkiem rzędu 249 zł w sklepach. Czy się to komuś podoba czy nie, to The Order: 1886 to najbardziej wyczekiwana przez wielu graczy pozycja w 1Q 2015, więc zakup musi boleć. Brak multi sprawi, że zapewne w ciągu 3-4 tyg. cena poleci o 50-70 w dół, ale ...kto chcę czekać miesiąc, aby poznać fabułę tej gierki!? No kto?

Ceny gier na nową generację nie wzrosły przecież. Od 2011/12? wynoszą ciągle tyle samo. Bodajże 279 zł.

 

Ja łykam na premierę i zapewne będę się cieszył z zakupu w trakcie gry, a banan z mordy mi nie zejdzie przez całą przygodę.

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo biorę na premierę The Order: 1886. Nie słucham tych wszystkich malkontentów co marudzą, że gra "na raz". że korytarzowa rozgrywka. Jestem pewny, że to będzie jeden z lepszych tytułów tego roku. Co do ceny to mam nadzieję, że Media Expert nie zawiedzie i będzie u nich poniżej 200 zł.

Nie chcę cię zmartwić, ale jak pamięć długa i szeroka to nie przypominam sobie gry od Sony, która by na premierę była poniżej 220-250 zł, po podniesieniu cen przez polską centralę. The Last of Us na PS3 w empiku był za 199 zł, ale empik już jest w stanie agonalnym (pewnie niebawem przestanie istnieć), więc spodziewaj się bitego 249 zł.

Odnośnik do komentarza

Co do ceny to mam nadzieję, że Media Expert nie zawiedzie i będzie u nich poniżej 200 zł.

Nie licz na to. Wydawcą jest Sony, a nie rodzimy Techland czy CDP RED tak więc cieszcie się, że cena preordera wynosi od 230 do 250zł a nie po 279zł

 

e. wyprzedzili mnie :P

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

 

Co do ceny to mam nadzieję, że Media Expert nie zawiedzie i będzie u nich poniżej 200 zł.

Nie licz na to. Wydawcą jest Sony, a nie rodzimy Techland czy CDP RED tak więc cieszcie się, że cena preordera wynosi od 230 do 250zł a nie po 279zł

 

e. wyprzedzili mnie :P

 

 

Zgadza się :P zapomniałem, że exy zawsze są droższe :) w jakim serwisie widziałeś pre order za 230 zł ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...