Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj będąc w saturnie zdziwiłem się niezmiernie widząc cenę Metro Redux na PS4. 159,99

Z tego co pamiętam, ale moja pamięć słaba, to Cenega informowała o ustaleniu ceny na 149,99 i sama po tyle sprzedaje, poprzez muve, z wliczoną przesyłką. Uważam, że duże sieci handlowe, jak MM czy Saturn przeginają i to zdrowo z cenami. O empiku nie wspominam, bo ceny tam zakrawają od dawna na kpinę i ponury żart.

12-09 chcę kupić infamous FL i zastanawiam się czy nie wziąć przez ultimę, bo mm/saturn pewnie znów zaskoczą ceną.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj będąc w saturnie zdziwiłem się niezmiernie widząc cenę Metro Redux na PS4. 159,99

Z tego co pamiętam, ale moja pamięć słaba, to Cenega informowała o ustaleniu ceny na 149,99 i sama po tyle sprzedaje, poprzez muve, z wliczoną przesyłką. Uważam, że duże sieci handlowe, jak MM czy Saturn przeginają i to zdrowo z cenami. O empiku nie wspominam, bo ceny tam zakrawają od dawna na kpinę i ponury żart.

12-09 chcę kupić infamous FL i zastanawiam się czy nie wziąć przez ultimę, bo mm/saturn pewnie znów zaskoczą ceną.

 

Wszystko zależy od gry i kto jest dystrybutorem na polske. Diablo UEE w euro rtv agd bylo po 199 zł, a inne gry na premiere są tam drogie. TLOU kupiłem w MM dzień przed premierą za 179 zł. Trzeba sprawdzać parę sklepów i wybierać najlepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza

Jutro FIFA wychodzi na amerykański PSN. Wiecie może czy kupię ją bez problemu przez utworzone specjalnie po to konto? I czy dalej będzie to wtedy $60, czy raczej PSN standardowo policzy, że $60 to 250zł? 

 

Pytam, bo jeszcze nic nie kupowałem w ten sposób, wiem za to, że raczej płacenie kartą odpada i potrzebna mi będzie zdrapka z ebaya. Z góry thx za info.

 

Zależy mi konkretnie na tej wersji, nie zniosę Szpaka. 

Odnośnik do komentarza

Musisz założyć konto na USA, płatność w takim wypadku będzie tylko w USD. Polskie karty kredytowe/płatnicze (przynajmniej większość) nie działają. Więc pozostaje zakup zdrapek w dolarach.

 

Mam pytanie 

 

Plus jest przypisany do konsoli nie do konta ? tzn wykryje mi zakupionego plusa na innym koncie ? by skorzystać ze zniżki.

Chodzi mi też o to że jeśli na konsoli mam konto główne PL i drugie USA i chciałbym się podzielić ze znajomym grą zakupioną z amerykańskiego PSS czy jest taka możliwość ? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...