Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od nich maila w którym piszą że kasę zwrócą na konto empik.com.

 

Ale odpisałem że nie życzę sobie aby przelane przeze mnie pieniądze za zakupioną grę zasilały konto z którego nie zamierzam korzystać i żądam zwrotu na konto bankowe. 

Przeczytaj dokładnie tego maila bo z tego co się orientuje to piszą, że pieniądze zwracają normalnie na konto i dają dodatkowo rekompensatę w kwocie 120zł do wykorzystania na zakupy przez ich stronę.

 

z facebooka Empiku

 

Drodzy fani gry Mad Max. Najmocniej przepraszamy za sytuację, która miała miejsce wczoraj. Gra Mad Max w wersji na PS4 z dodatkiem w postaci otwieracza cieszyła się wśród klientów empik.com ogromnym zainteresowaniem. Limitowany nakład produktu bardzo szybko został wyczerpany, a z powodu błędu na karcie produktu widniała nieprawidłowa informacja o dostępności towaru w sklepie internetowym. Wszyscy klienci, którzy złożyli zamówienie i otrzymali informację o wyczerpanym nakładzie, otrzymają zwrot środków oraz bon prezentowy w wysokości 120 zł na zakupy w empik.com. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta na adres obsluga.klienta@empik.com lub pod numerem telefonu +48 22 462 72 50.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem na infolinie empik i Sprawa wygląda tak.

 

Że kwota którą zapłaciłem za MadMax'a na PS4 129 zł wraca na moje konto bankowe. Super

Dodatkowo w ramach rekompensaty za niemożliwość zrealizowania zamówienia empik zasili moje konto w ich sklepie na kwote 120 zł.

 

Zapytałem się czy gdy MadMax lub jakakolwiek inna gra pojawi się w ich sklepie to czy będę mógł połączyć płatności. Czyli MadMax pojawić się ma w ich sklepie za 249 zł. Więc płacę za grę z konta empik zasiloną kwotą czyli 120 zł i dopłacam to co brakuje z konta mojego banku, czyli znów 129 zł. I będzie można tak zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sklepu nie polecam, ale Świat Gier już ma trylogię za 249zł

 

 

Ale coś w kulki lecą. Zamówiłem wczoraj, bo wielkie info, że od 2.10 w sprzedaży... a tu ZONK.

 

Zmienili zamówienie na preorder i, że wysyłka w dniu premiery, 9.10.

 

 

EDIT: napisali, że "nie z ich winy paczka z dostawą gdzieś zaginęła", w ciągu paru godzin dadzą znać kiedy będzie możliwy odbiór <_<

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie do Tych którzy coś kupowali w muve.pl

Premiera jest w piątek wiec zastanawiam się czy wyślą dzień wcześniej czy raczej nastawić się na weekend bólu i wysyłkę w dniu premiery ? 

Jeśli dystrybutor(Sony Polska) nie zyebie sprawy to w piątek będziesz już grał

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie do Tych którzy coś kupowali w muve.pl

Premiera jest w piątek wiec zastanawiam się czy wyślą dzień wcześniej czy raczej nastawić się na weekend bólu i wysyłkę w dniu premiery ? 

 

muve.pl ??

Trzymam kciuki. Za 265 zł na pewno dostarczą grę w piątek i będziesz miał trzy dni po jeden na każdą część Uncharted. <-- zero sarkazmu. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...