Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie, czasami ceny w Saturnie są iście z kosmosu - vide Ultimate Marvel vs Capcom Trzy na Vitę za 199zł....Ale można natrafić na miłą niespodziankę - The Bureau kupiłem za niecałe 40zł.
Jeżeli ktoś zastanawia się natomiast nad Lords of the Fallen na PS4, to polecam sieć empik. Gdy swój egzemplarz kupowałem, nie było go na półkach, panna za kasą stwierdziła (ówcześnie sprawdzając dane w komputerze), że żaden empik nie ma jej na stanie, "ale proszę poczekać, zobaczę czy mamy w magazynie". Mieli dwie. Cena 179zł. Zatem brawa. I takiej kwoty rzyczyłbym sobie za kazdy nowy produkt na premierę, a za te wszystkie reedycje tak sto zł mniej.

 

Odnośnik do komentarza

Co się nie zdziwisz. Już mają wpisane, że wysyłka w dzień premiery (18.11.14), więc najprędzej 19.11.14.

Sunset Overdrive zamówiłem w czwartek tydzień temu (premiera była w piątek tydzień temu) i do dnia dzisiejszego jej nie dostałem. Podobno dziś dopiero wysłali do salonu, więc po długim weekendzie może przyjdzie.
Na szczęście wczoraj zamówiłem gdzie indziej i dziś już dotarło.

Odnośnik do komentarza

Co się nie zdziwisz. Już mają wpisane, że wysyłka w dzień premiery (18.11.14), więc najprędzej 19.11.14.

 

Sunset Overdrive zamówiłem w czwartek tydzień temu (premiera była w piątek tydzień temu) i do dnia dzisiejszego jej nie dostałem. Podobno dziś dopiero wysłali do salonu, więc po długim weekendzie może przyjdzie.

Na szczęście wczoraj zamówiłem gdzie indziej i dziś już dotarło.

Hmmm a ja zawsze dostawalem grę w dniu premiery. Nawet jak był napis ze wysyłka jest dopiero w dniu premiery.

Teraz w Empiku mam zamówione Halo i Gta i jakoś nie mam obaw :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...