Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

niestety jak Kalinho pisze, strasznie napaliłem sie po E3 na ten tytuł, a teraz troche emocje opadły, mimo że gre pewnie i tak kupie

widziałem już te screeny, jest ich więcej, ale nie przesądzam jeszcze sprawy, nie są to identyczne screeny tylko bardzo podobna lokacja

(deski oparte o ściane)

 

ta wersja z E3 wiadomo z jakiej platformy była pokazywana?

Odnośnik do komentarza

Pokazały się nawet nowe screen'y z wersji na XOne. Napisze młodzieżowo: dupy nie urywa. Nawet nie rusza powieki. Wiem, kiepskiej jakości to był filmik i te obrazki ale już pokaz z Gamescom spowodował spadek ciśnienia.Dopakowana wersja poprzednika i na moje oko z tą samą animacją bohatera....

Jeszcze kilka takich downgrade'ów i zacznę schylać się nad pamiętnikami PC Masterów jakie to obecne konsole są słabe technologicznie.

Odnośnik do komentarza

Ta gra to będzie taki sam balas jak poprzednie części. Ten niby gameplay z E3 to kolejna wydmuszka stworzona na PC była tak jak Watch_Dogs.

 

 

Tyle, że AC4 było całkiem konkretne.

 

 

Zgadzam sie bo nie jestem fanem serii, a w IV grało mi sie przednio. Licze na najnowsza czesc. 

Odnośnik do komentarza

premiera opozniona o 2 tygodnie

 

This small delay is also about taking total ownership and doing what’s right for both the gamers and the development team. “Making games is not a precise science. It’s a leap of faith...... That’s why the team will continue to toil even beyond the ship date – right up to actual release – building a Day 1 patch that offers even more improvements to Unity.

 

http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-release-date-november-11/

 

troche lol, ale niech przekładają premiere i 2msce, byle gra była dobra i wyglądała jak na E3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bugi dalej obecne i to te najlepsze, podczas pokazu na GC, osoba grająca  zrobiła buga z dobrze nam znanego AC III gdzie bohater zachowywał się jak ptak machający skrzydłami xD

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Amerykański urząd klasyfikujący zawartość gier (ESRB) przydzielił już Assassin's Cred: Unity łatkę "Mature". Oznacza to, że tytuł będzie sprzedawany w Stanach Zjednoczonych tylko pełnoletnim klientom. Urząd wydał następujące uzasadnienie swojego werdyktu:

Na pudełku z grą amerykańscy gracze znajdą następujące skrótowe uzasadnienie werdyktu: "Krew i brutalne sceny (gore), Intensywna przemoc, Tematy Seksualne, Wulgarny język, Użycie alkoholu"

 

"Gracze używają mieczy, muszkietów, ukrytych i zatrutych ostrzy w celu mordowania postaci. Gracze walczą z innymi zawodnikami bronią białą, co często skutkuje nabiciem przeciwnika na ostrze. W cut-scenkach można czasem zobaczyć cywilów, który palą się na stosach, którym gilotyny ścinają głowy, albo którzy są cięci bronią białą.

http://m.ppe.pl/news-30910-assassin_s_creed__unity_wyjatkowo_brutalne___esrb_ocenilo_zawartosc_gry_na_ps4_i_xone.html

w skrócie gra ma być brutalna 18+

 

dasio a po czym wnioskujesz, że graficznie nie E3?

chodzi ci o ten gameplay czy poprzednie?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Chodzi o wszystkie gameplaye po E3 i niestety odbiega to znacznie. Oczywiście nie jest to problem pory dnia a mniej rozbudowanego oświetlenia, niższej jakości tekstur etc. Mimo wszystko liczę na dobrą grę ale czas najwyższy zarzucić poziom odgrzewanych kotletów i zacząć pokazywać zaawansowane graficznie gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...