Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Kierwa ja was nie rozumiem, wy myślicie, że te nowe konsole to zostały zrobione tylko do full hd ? 

 

Jak te gry tak nie będą wyglądać to ja się (pipi)a pytam po (pipi) mi ta nowa konsola?????????????????????

Odnośnik do komentarza

 

Czytam komentarze ludzi pod tym trailerem i ciężko uwierzyć jaką mają słaba pamięć. Dopiero co ich wyruchali z Watch Dogs, a ci już uwierzyli, ze to real time.

 

Szprota, w Knacka nie grałem i nie zamierzam, tak jak w kolejnego AC, takiego samego tasiemca jak CoD.

 

I nie porównujcie MGS do AC, bo to nawet śmieszne nie jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No może to nie będzie tak wyglądać, ale na pewno dużo lepiej niż IV, skoro wychodzi tylko na current-geny. Na pewno też przemodelują nieco rozgrywkę (myślę, że jak teraz nie zmienią systemu walki to nie zmienią już nigdy). Szkoda tylko, że okres historyczny jest taki "bezpieczny", bo to znowu XVIII wiek, znowu rozgrywka chyba zbliżona do AC2 (co nie jest wadą, ale mimo wszystko wschodnie klimaty robiłyby dużo bardziej robotę).

 

A to gadanie "ile to tych Asasynów" jest zabawne, dopiero się zorientowaliście? Ja rozumiem płakać na DLC czy tam cinematic experience, ale na roczne wydawanie gier? Teraz większość devów w ogóle odchodzi z gier AAA i co po niektórzy nie będą nawet wydawać jednej gry na 3 lata, tylko Ubisoft z tych wielkich głów tak dobrze się trzyma, że pozwala sobie na robienie pierdyliard asasynów naraz + 10 innych gier, także naprawdę nie bałbym się, że którakolwiek seria pójdzie jeszcze w te ślady.

 

Aha, nie zapominajcie o jednym - WD był robionym głównie pod x360/ps3 jeszcze, tutaj nawet takiej wersji nie planują.

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Plus dla ciebie Kr3k. Lepiej dostawać co roku tasiemca niż gry na telefon. Najlepszym tego przykładem jest bioshock infinite (jedna z lepszych gier w jakie grałem, klimat niesamowicie mnie wciągnął). Teraz studio tworzy gry na telefon - _ - Ogólnie tak swoją drogą mam nadzieję, że powstanie niedługo jakaś nowa, łatwiejsza metoda robienia gier, bo teraz stworzenie fajnego, innowacyjnego tytułu wiąże się z tak ogromnym ryzykiem, że praktycznie nikt tego się nie podejmuje.

Swoją droga Ubisoft ma naprawdę fajną taktykę. Klepią ciągle sprawdzone gry (Assassin's Creed) na których zarabiają kupę kasy, a w międzyczasie starają się wprowadzać nowe marki, które jak się sprawdzą to też staną się kolejnymi głównymi seriami Ubisoftu (teraz próbują wprowadzić Watch Dogsy, wcześniej przywrócili black Far Cry za pomocą trzeciej części). Jeżeli wszystko im się uda i ich "tasiemce" będą utrzymywały wysoki poziom to mogą się stać pod względem gier firmą przypominającą Nintendo. Tak samo, jak oni będą mieli baaaardzo popularne i świetnie sprzedające się marki z tym, że nie zatną się tak, jak N na 3 seriach praktycznie tylko będą ciągle robili coś nowego :)

Jeszcze tak a propo tego trailera to nie wiem czy tylko mi się skojarzył on bardzo mocno z początkiem pierwszego trailera Assassin's Creed 1. Też mamy tłum, asasyna gdzieś na wysokim budynki i osobę, która ma zostać powieszona/ścięta.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Jeszcze tak a propo tego trailera to nie wiem czy tylko mi się skojarzył on bardzo mocno z początkiem pierwszego trailera Assassin's Creed 1. Też mamy tłum, asasyna gdzieś na wysokim budynki i osobę, która ma zostać powieszona/ścięta.

 

Yep, w sumie to podobnie jak AC1 liderem całego projektu jest Jade Raymond, więc pewnie celowe nawiązanie.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze tak a propo tego trailera to nie wiem czy tylko mi się skojarzył on bardzo mocno z początkiem pierwszego trailera Assassin's Creed 1. Też mamy tłum, asasyna gdzieś na wysokim budynki i osobę, która ma zostać powieszona/ścięta.

 

Yep, w sumie to podobnie jak AC1 liderem całego projektu jest Jade Raymond, więc pewnie celowe nawiązanie.

 

to mnie zmartwiłeś troszeczkę, bo klimatem to AC1 rozwala wszystkie inne odsłony serii ale gameplayowo leży i kwiczy. Podobno AC IV robiła ekipa odpowiedzialna za FC3 i po cichu liczyłem, że zostaną na dłużej przy tym tasiemcu. 

Odnośnik do komentarza

Ubisoft nie ma "ekip" jako takich, tylko kilkanaście studiów, które pracują nad wszystkimi grami po trochu. W zasadzie jak poprzeglądasz sobie creditsy w ich grach to zazwyczaj czołowym liderem jest ekipa z Montrealu, bo tam pracuje po prostu najwięcej osób.

Jeśli ktoś liczy na statki to na pewno się zawiedzie, to będzie powrót do mechanizmów z AC2 i jego kontynuacji - czyli duże, charakterystyczne miasto (może miasta? wedle wycieków ma być Anglia), rozbudowa willi i skupienie na ataku z ukrycia i walce. No i spójrzcie na screeny z tej bardzo wczesnej wersji stronę wcześniej - widać powracają do klasycznego skakania a nie gunva co jest w III/IV gdzie wszystko jest zautomatyzowane (co niby powinno pomagać casualom a jeszcze bardziej wku.rwia).

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Pytanie jak oni zrobią ciekawe skradanie i bieganie po kościołach skoro AC IV odniosło sukces dzięki temu, że wreszcie można robić coś więcej niż bieganie i skakanie po kościołach, bo przez 5 części biegaliśmy i skakaliśmy... rozumiesz? :P. Developerzy będą musieli konkretnie namieszać w gameplayu co wydaje mi się mało prawdopodobne, bo blockbustery pokroju AC nie lubią zmian. Dlaczego CoD jest taki popularny? Jak skończyło FF gdy twórcy zaczęli mieszać? Oczywiście ja wręcz wymagam od pierwszego, prawdziwie nexgenowego AC masy zmian ale ciekawe czy UBI ma jaja by je poczynić. O klimat, feeling i otoczkę się nie martwię, bo ta gra piszę się praktycznie sama (chcę jeszcze więcej prawdziwych, historycznych postaci wplecionych w nieprawdopodobne wydarzenia) ale gameplayowo czas na... LA REVOLUTION hiehie

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Trailer w klimatach jedyneczki, oby tylko gameplay nie był taki jak w jedyneczce, AC to dobra seria i zasługuje na swój dział, oprócz 3 części wszystkie były bardzo grywalne zwłaszcza ostatnia także nie rozumiem tutaj żalu Yeteigo. 

I mam nadzieje, że to tak będzie wyglądać tego (pipi)a oczekuję od obecnych konsol. 

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze tak a propo tego trailera to nie wiem czy tylko mi się skojarzył on bardzo mocno z początkiem pierwszego trailera Assassin's Creed 1. Też mamy tłum, asasyna gdzieś na wysokim budynki i osobę, która ma zostać powieszona/ścięta.

 

Yep, w sumie to podobnie jak AC1 liderem całego projektu jest Jade Raymond, więc pewnie celowe nawiązanie.

 

To bardzo dobra wiadomosc. Ale skad to info?

Niedlugo pewnie o asasynie bedzie artykul w GI. Albo cover story, albo feature.

 

 

 

Jeszcze tak a propo tego trailera to nie wiem czy tylko mi się skojarzył on bardzo mocno z początkiem pierwszego trailera Assassin's Creed 1. Też mamy tłum, asasyna gdzieś na wysokim budynki i osobę, która ma zostać powieszona/ścięta.

 

Yep, w sumie to podobnie jak AC1 liderem całego projektu jest Jade Raymond, więc pewnie celowe nawiązanie.

 

to mnie zmartwiłeś troszeczkę, bo klimatem to AC1 rozwala wszystkie inne odsłony serii ale gameplayowo leży i kwiczy. Podobno AC IV robiła ekipa odpowiedzialna za FC3 i po cichu liczyłem, że zostaną na dłużej przy tym tasiemcu. 

 

Ekipa odpowiedzialna za FC3 pomagala robic polowania na zwierzeta, faune i flore, ale nie byla odpowiedzialna za cala gre.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul
Jedynka była grywalna?!

Jedyna dobra część, to dwójka.

 

 

No ja AC skończyłem dwa razy :f 

Mi tam się podobało dopiero po czasie trafił do mnie fakt, że faktycznie nie wiele tam jest do zrobienia, ale jak ktoś chciał potrafił z tej gry czerpać radochę i ja właśnie taką osobą byłem, korzystałem z możliwości jakie oferowała gra. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja do brotherhood przechodziłem wszystko, potem juz revelations mi obrzydło, trójki nawet nie zaczałem i na ps4 pożyczyłem Black Flag i o dziwo skończyłem, przy czym nawet dobrze sie bawiłem więc psioczenie na ostatniego assasina uważam za lekko przesadzone.

 

Jeżeli zmienią tylko pewne schematy (śledzenie postaci, sterowanie) to przy nowym silniku gra może faktycznie po pierwsze prezentowac się naprawdę dobrze a po drugie może być poprostu dobra grą.

 

Jak obrzydły mi assasiny po revelations i każdy kolejny wydawał mi się odgrzewanym kotleto-szitem, tak po skończeniu IV nowych informacji na temat assasina oczekuję bardziej niż WD.

Odnośnik do komentarza

W okolicach premiery AC1 zrobił na mnie ogromne wrażenie, ale głównie za sprawą grafiki, klimatu i przede wszystkim pomysłu (wtedy nawet nie funkcjonowało pojęcie "otwarty świat" bo było tylko GTA i jego klony). Dzisiaj na pewno bym jednak w to nie zagrał.

 

trójki nawet nie zaczałem i na ps4 pożyczyłem Black Flag i o dziwo skończyłem, przy czym nawet dobrze sie bawiłem więc psioczenie na ostatniego assasina uważam za lekko przesadzone.

 

Trójka to największe ścierwo tej serii, a na Black Flag to mało kto psioczy akurat.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
Gość Soul
W okolicach premiery AC1 zrobił na mnie ogromne wrażenie, ale głównie za sprawą grafiki, klimatu i przede wszystkim pomysłu (wtedy nawet nie funkcjonowało pojęcie "otwarty świat" bo było tylko GTA i jego klony). Dzisiaj na pewno bym jednak w to nie zagrał.

 

 

No i o to się rozchodzi giera robiła wrażenie i to ogromne a obejrzeniu tego no po prostu nie mogłem olać tej gry.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja tam lubię tą serię. Nawet trójka mi się podobała. Mogę co roku kupować bo są to długie gry, z dużą ilością rzeczy do robienia. Co do klimatu to faktycznie jedynka deklasuje wszystkie części. Nowa dzęść wydaje się, że będzie też mocno klimatyczna. Części z Ezio mimo, że dobre to klimatem dla mnie strasznie ssały. Jakiś taki zniewiaściały bohater plus nie lubię za bardzo renesansu. Dopiero Revelations mi się spodobało. Bardziej mroczne i Ezio lepiej został zrobiony.

 

Dla mnie tak to wygląda:

 

1) AC4 (wersja na next gena)

2) AC 1

3) AC Revelations

4) AC 2

5) AC 3

6) AC Brotherhood

 

Tak czy owak taxi nowak czekam na nową część.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.