Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

grałem dzis w Unity u kolegi, ktory kupil gre 3 dni temu, mapa jest ogromna, grafice na PS4 tez nie mozna nic zarzucic, fps czasami spada cuc ze nie jest to 30fps tylko mniej, ale mozna to przebolec w praktyce, jest masa znajdek, skrzyn, questow, otwarty swiat, wszystkiego jest naprawde duzoooo

 

przez 3 dni ziomek trafil tylko na kilka bugow, nie ma jakiejs tragedii jak mowi, ja mimo wszystko po tym co dzis zobaczylemz decyduje sie na Far Cry, nie zarzucam nic specjalnie Unity, ale poczekam troche az gre zpaczuja, FC wydaje sie bardziej dopracowanym tytulem

 

peace :)

Odnośnik do komentarza

balon - ale właśnie gdyby nie te błedy wybrał bym Unity zamiast FC, a tak poczekam troche aż to załatają, da sie grać w tej chwili, ale mimo wszystko razi to troche w oczy

 

ChevChelios - lol nie, gdyby było inaczej przecież nie napisałbym tego wyżej, błedy i spadki rażą w oczy

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Niech ktoś mi powie, bo już parę opinii słyszałem - serio tutaj wątek Desmonda jest mocno pominięty? Jak dużo czasu poświęcamy tej postaci? Bo jeśli została mocno zmarginalizowana, a nacisk położono na Paryż to dla mnie spory powód do zainteresowania się tym tytułem...

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś mi powie, bo już parę opinii słyszałem - serio tutaj wątek Desmonda jest mocno pominięty? Jak dużo czasu poświęcamy tej postaci? Bo jeśli została mocno zmarginalizowana, a nacisk położono na Paryż to dla mnie spory powód do zainteresowania się tym tytułem...

 

Juz w BF praktycznie Desmonda nie bylo a cala wspolczesnosc sprowadzala sie do kilkuminutowego chodzenia po studiu developerskim xD, natomiast w Unity calosc sprowadza sie tylko do sluchania monologow/dialogow pewnych 2 postaci, caly ten watek to jakies 20 minut materialu chyba. 1 krotka cutscenka na poczatku gry i troche dialogow jak jestes w paryzu, tyle.

Odnośnik do komentarza

więc widzę że sami stwierdzili że AC powinien opowiadać historie z różnych czasów historycznych, bez łączenia tego jakąś śmieszną saj faj nicią która zwyczajnie była guw.nem obesranym.

 

Fajnie. Niech wyjdzie jeszcze z 5 patchy, gra stanieje poniżej stówki i wezmę. Ahh muszę jeszcze przejść AC3 które męcze od miesięcy...

Odnośnik do komentarza

Właśnie zobaczyłem Paryż że szczytu Katedry Notre-Dame - odebrało mi mowę. Jakie to przeogromne i jak to wygląda! W życiu też nie widziałem lepiej wykonanych wnętrz budynków.

 

Framerate potrafi spaść w cut-scenkach i czasem w trakcie zabawy, kiedy na ekranie dużo się dzieje. Nie są to znaczne spadki, ale potrafią zirytowac. Gra ma genialna muzykę, ale ten Paryż to majstersztyk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra mi się bardzo podoba ale nie specjalnie moge pograć bo gra wywala mnie bardzo często do pulpitu z błedem CE-34878-0. Na PS4 sporadycznie czasami w innych grał pojawi sie ten bład ale w AC U jak policzyłem w przeciągu 3 godzin grania wystąpił 23 razy więc mozna mieć dość. Czasami uda się pograć godzine bez błedu ale to już prawie jak święto. Oczywiście wszystkie patrze zainstalowane.  

Odnośnik do komentarza

785486d1415994192-assassins-creed-unity-

Nagonka na Ubi jest poniekąd słuszna. Najpierw kpina z WD, teraz ta binarna patologia z Unity. W ciemnych barwach widzę The Division. Z drugiej strony, mało kto grał, a lamentuje niemal każdy ponieważ internety coś tam sugerują, a lwia cześć graczy gdyby nie suche dane, nie miałaby pojęcia czy dany tytuł hula w 1080p, czy 900p.

A jak terminy gonią, to niech się później głupio nie tłumaczą i nie wydają poprawek przez tygodnie po premierze, by nie było sytuacji zbliżonej do DriveKrap i BugField 4.

Second Son pokazał co da się osiągnąć na tej generacji.

Szkoda, ponieważ takie, a nie inne zagrywki, to szpecące znamię na licu tej generacji. Generacji reedycji i niedopracowany bubli nie mogących działać w fHD+60k/s.

Nie przepadam jakoś wybitnie za wojenką templariuszy i asasynów, ale mam każda odsłonę na półce w dwóch odsłonach nawet platynę zdobyłem, zatem i przygody Arno zagoszczą na dniach w czytniku moich sprzętów, bowiem mam zamiar kupić edycje na PS4 i przyrównać ją do odsłony na mojego master race. Wierzę, że przy maksymalnych ustawieniach i ultra płynnej animacji, ta gra pokaże prawdziwe oblicze asasyna nowej generacji przynajmniej w segmencie szaty graficznej.

W sumie Lords of the Fallen, też ma sporo błędów, animacji jest daleko do stabilnych trzydziestu klatek, a grało się mi niezwykle miło przez te kilkanaście godzin.

Odnośnik do komentarza

No to jak masz już wszystkie patrze to proponuje zrobić odbudowę bazy danych i prze instalować grę. Spróbuj też grać nie podpiety do neta..

Znam te wszystkie sposoby i próbowałem je ale bez rezultatu, inny dysk hdd czy granie bez sieci nic nie daje i jedyne co moge powiedzieć to te błedy są zupełnie losowe i nie mają żadnego logicznego wytłumaczenia. Mozna grać pare godzin bez błedu a innym razem nawet nie da sie menu przejśc bo od razu wywala. Zastanawiałem sie juz na reklamacja konsoli ale skoro duża większość gier działa normalnie to troche sie obawiam, żeby nie wróciło cos gorszego, troche siedze w branży serwisowej i wiem jak to wygląda :).

Odnośnik do komentarza

 Wierzę, że przy maksymalnych ustawieniach i ultra płynnej animacji, ta gra pokaże prawdziwe oblicze asasyna nowej generacji przynajmniej w segmencie szaty graficznej.

 

W sumie Lords of the Fallen, też ma sporo błędów, animacji jest daleko do stabilnych trzydziestu klatek, a grało się mi niezwykle miło przez te kilkanaście godzin.

powodzenia z tymi graniem na PC życzę: 

 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Ostatnio staruśieńke GTA San Andreas na pc dostało wraz z aktualizacją framerate cap na 30 fps'ów - gra, która na pc latała w 150kl/s dostałą ograniczenie bo Rockstar uznało, że tak będzie fajnie.

Idą naprawde złe czasy jesli chodzi o jakość gier bo to nie tylko ubisoft gra w kulki, tylko zaczynają dołączać do tej farsy coraz to kolejne wydawnictwa.

Na pc co pól roku wychodza nowe karty graficzne za 3000 zł aby móc sobie pograc płynnie w 2560px a tutaj w gierkach robią sobie jaja i dają framerate capy.

 

Stawiam Harnaśa, że z Division zrobią to samo - ten przepych graficzny będzie ale "sorry guys, max 24fps to be movie like".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...