Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

kuzwa tylko ja tu wrzucam jakieś materiały, nikogo ta gra chyba nie obchodzi :D

 

troche o misjach, producenci mówią, że będzie bardzo duża swoboda wykonywania zadań, nie będzie schematów, można przejść na kilka sposobów

tu o jednej misji

 

 

edit: grałem tylko w AC4 na PC

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

kuzwa tylko ja tu wrzucam jakieś materiały, nikogo ta gra chyba nie obchodzi :D

 

 

Pomysły w Unity są świetne i misje może będą super ale teraz Ogrywam Black Flag i nie dotykam żadnego kolejnego ani poprzedniego AC. Z tak spierbolonym sterowaniem to żadna grafika ani rewelacyjne misje nie pomogą. Chyba że poprawią sterowanie postacią bo mówię serio, jeszcze nigdy w życiu tyle nie kląłem grając co w Black Flag. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

900p/30 fps na PS4 i XO - http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/assassins_creed_unity_is_900p_30fps_on_both_ps4_and_xbox_one.html

 

Ręce opadają, co to Ubi z nowymi konsolami wyprawia. Przypomnę, że wyglądające past-genowo Watch_Dogs wyszarpywało odpowiednio 900/720p...

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

900p/30 fps na PS4 i XO - http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/assassins_creed_unity_is_900p_30fps_on_both_ps4_and_xbox_one.html

 

Ręce opadają, co to Ubi z nowymi konsolami wyprawia. Przypomnę, że wyglądające past-genowo Watch_Dogs wyszarpywało odpowiednio 900/720p...

 

792p*

 

 

Rozdzielczosc to nie wszystko, grafika w Unity jak na razie wyglada lepiej niz WD...Ubi tez cos tam gada o AI, bla bla. w sumie i tak ta gra mnie nie obchodzi xD

Odnośnik do komentarza

wcześniej mówili, że celowali w 1080p/60fps na obu konsolach, było do przewidzenia, że tyle nie osiągną, ale liczyłem, że 1080p 30fps będzie ez-y, jeszcze przy tym downgrade grafiki ostatnim.

Czytam komentarze na gafie, ludzie ostro w(pipi)ieni, z AC4 na początku było też na obu 900p, a pozniej patch na 1080p ale specjalnie nie ma co sie łudzić

Unity i tak kupie te pastelowe barwy mnie zauroczyły, Black Flag już sobie odpuściłem

 

Not buying this game anymore. Thanks Ubisoft.

FUCK OFF UBISOFT

Forced parity? Fuck off

lol, ludicrous. Eat a dick.

They're gonna have to fix this shit. But knowing Ubisoft, they won't.

ubiLol.

XBone 900p, PS4 1080p at the same framerate....but intentionally holding one version back ?
Yeah...

Fuck you too, Ubisoft.

what a bunch of crap.

 

0513_yeucr.gif

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

wcześniej mówili, że celowali w 1080p/60fps na obu konsolach, było do przewidzenia, że tyle nie osiągną, ale liczyłem, że 1080p 30fps będzie ez-y, jeszcze przy tym downgrade grafiki ostatnim.

Czytam komentarze na gafie, ludzie ostro w(pipi)ieni, z AC4 na początku było też na obu 900p, a pozniej patch na 1080p ale specjalnie nie ma co sie łudzić

Unity i tak kupie te pastelowe barwy mnie zauroczyły, Black Flag już sobie odpuściłem

 

Not buying this game anymore. Thanks Ubisoft.

FUCK OFF UBISOFT

Forced parity? Fuck off

lol, ludicrous. Eat a dick.

They're gonna have to fix this shit. But knowing Ubisoft, they won't.

ubiLol.

XBone 900p, PS4 1080p at the same framerate....but intentionally holding one version back ?

Yeah...

Fuck you too, Ubisoft.

what a bunch of crap.

 

0513_yeucr.gif

 

 

 

 

I w tym jest problem. 

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Ale przecież tu nie chodzi o to że ktoś nie kupi gry tylko dlatego że nie lata w 1080 ale o sam fakt że specjalnie się ją zaniża by nie drażnić MS.

 

Marek to jest oczywista oczywistość, ale hav3nowi chodziło o coś innego, że napisałem że gre i tak kupie

 

Ubisoft’s biggest mistake with Assassin’s Creed: Unity’s PS4/Xbox resolution parity

https://gotgame.com/2014/10/06/ubisofts-biggest-mistake-assassins-creed-unitys-ps4xbox-resolution-parity/

Odnośnik do komentarza

No z youtube'a to sobie moge oceniac ...

 

A najpiekniejsze w tym wszystkim jest to, ze 90% napinaczy #nops4parity ktore pisalo ze nie kupi, poleci w dzien premiery i jeszcze ladnie podziekuje za dokonany zakup. A Ubi kolejny raz odniesie ogromny sukces, tak bedzie.

 

Juz to przerabialismy z W_D, graczom obca jest koncepcja glosowania portfelem.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...