Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Z oceną pracy koderów poczekam do premiery. Nie wiem też po co porównuje się screeny z  momentu jak gra została ujawniona z zrzutami z konsoli. Przecież ujawniając grę po raz pierwszy korzysta się z jak najbardziej dopracowanych screenów, często podrasowanych. Dochodzi też kwestia lokacji, oświetlenia sceny itp.  Jak dla mnie gra wygląda jak na wszystkich preview. Przecież to nie jest tak, że Ubi nie pokazuje tej gry na konsolach w ogóle, poziom oprawy mniej więcej można wcześniej poznać.

Doszły chyba za to niepokojące bugi związane z LOD. Nie znoszę marketingu Ubi, ale te całe afery są mega rozdmuchane. Przecież wystarczy nie kupić gry na premierę i poczekać na normalne materiały (choćby z Gamersyde) z mniejszą ilością kompresji. A jak już kogoś naprawdę mocno interesują technikalia to można wstrzymać się i przeczytać porównania z Eurogamera i ich DF.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, można się naciąć raz (Watch Dogs) i to wystarczy, aby z każdą kolejną grą poczekać. To co robi się teraz z Ubi to.... Nagle okazuje się, że EA i Activision to są Ci dobrzy, którzy nie walą graczy w ciula przed premierą.

 

 

W związku z powyższym znalazłem "nowe" logo EA:

 

 

2j6r4bB.png

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza

nowe screeny z PS4 i gameplay w 720p w lepszej jakości, pobrałem na dysk i ofc nie jest to jakość z E3, ale nie jest jeszcze "az tak bardzo zle" (a video i tak w 720p jest)

 

https://imgur.com/a/00Z3d

http://www.gamersyde.com/thqstream_assassin_creed_unity_gameplay-WbwjiWqH4ArGSLvc_en.html

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

wypowiedział sie typ który wrzucił te video
 

 

“The images have been around the web. I see them all over again on foreign websites. Just like the video.
It’s a bit out of control…and it saddens me a bit
.

The problem is that I see people tearing and criticizing the game (especially on NeoGAF), and it has become ridiculous. Some even wonder if the images were retouched.

As they quote and translate my posts,
I want to say that the images are taken directly from the screenshot function of the PS4 and that function deteriorates – a little – the images…I often take screenshots with FRAPS when I am gaming in 4K resolution, so I can tell that the screenshot function of the PS4 is not very good
.

You have to know that the game looks much better in motion – as shown in the videos. So, yes there are times when it’s a bit ugly, and others where it is very beautiful. You must understand that Ubisoft had to make a compromise between graphics and population density, animations, streets, and plenty of small details
.

When you have copy of the game in your hands, and take a step back, you will realize that this game (Assassin’s Creed Unity) is really innovative in its own way
.
I have never seen so many people, so many little animations and when I let the controller down, and listen to the conversations of the NPCs, I can not even imagine all the work that there is behind it
.

Paris is huge, vibrant, and deep. It is a success. Perhaps we will be entitled to a day-one patch too
.

Well yes, Ubisoft LIED on screenshots posted and videos published so far, and it does not hesitate to criticize them
. The big point is the low quality textures in the distance.

But this game is still beautiful, lively, and really fun to play
.
I know the graphics are important to many people, but please guys…Ubisoft gives us an AC in France, in Paris during the French Revolution, be happy and enjoy the game.”

 

 

 


 
Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

obejrzałem jeszcze raz video bez kompresji 720p które mam na dysku, może jednak nie bedzie powtórki z Watch Dogsa

 

jeszcze dwa party

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2013695311&feature=iv&src_vid=ZbFan8Fg-9U&v=ORrV4TRrulU

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_3168095815&feature=iv&src_vid=ZbFan8Fg-9U&v=mLUdllu5TvU

 

tu jeszcze dla porównania z E3 (pewnie PC), tylko że 720p vs 1080p

 

 

 

na PS4 ktoś kupuje na premiere/preorder?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Cytat Fanka, koleś pisze iż jest poza kontrolą troche i że go smuci sytuacja, w której ludzie lecą na forum z krytyką i zastanawiają sie czy to serio tak wygląda i czy nie są podbite podbite tekstury, podretuszowane filmiki i fiki miki. Powinien go smucić fakt, że dwaj najwięksi, sony i micro przyzwyczili już ludzi do tego, że tak robią. Ja już nawet patrząc na daty premier wierze na 30 procent, że gra wtedy wyjdzie. Nie nastawiam sie na grę multi w dniu premiery i kompletnie straciłem zaufanie do producentów gier. Co mnie wk..rwia bo to jest moja zajawka. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to nie jest duży problem bo nie gram praktycznie w nic multi ani coop czyli od gier oczekuję praktycznie tylko singla czyli tego co za Atari, Pegasusa czy PSXa, a co by mie mówić w obecnych czasach w 99% przypadków na premierę single są normalnie grywalne.

Co do podrasowywania sreenów itp. praktyk to spotykamy się z tym spokojnie od czasów pierwszego szaraka.

 

Więcej dystansu i luzu do swojej zajawki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...