Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem na tego AC, popadłem w ten cały hype jak nigdy. Ale to jest mega słabe ze strony Ubi, że z tak mocnej maszynki jaką jest PS4 robi jakieś cięcia. Pewne jest to, że to przez Microsoft, ale czy nie nasuwa się refleksja, że takie rzeczy mogą się powtarzać w przypadku innych produkcji ? Szczerze co do rozdzielczości to między 900p a 1080p nie ma aż tak ogromnej różnicy (przepaść jest między 720p a 1080p) ale 30 klatek nie jestem w stanie zrozumieć :verymad: Jako fan serii na pewno kupię, ale nie w dniu premiery. Poczekam aż cena poleci w dół, tym bardziej, że został mi do ogrania AC IV.

Odnośnik do komentarza

A ja boje sie tylko u mnie syndromu Assassins Creed. Z czworka mialem tak, ze czulem sie przesycony seria, a hype zlapal mnie w dniu premiery i jak bylem w Saturnie to wyszedlem z edycja specjalna w steelbooku. A tutaj sa 2 czesci, ktore mimo, ze nie jaraja mnie jakos bardzo przez ostatnie doniesienia to jednak moga potarmosic portfel...

Odnośnik do komentarza

Po tym jak żenująca była warstwa fabularna w ACIV nic nie zmusi mnie do wzięcia tej gry na premierę, tym bardziej, że Assassiny mega szybko tanieją. Do zmiany zdania nie zmuszą mnie nawet recenzje. O optymalizacji pisałem już w wątku o wiedźminie...szkoda, że ten w sumie najważniejszy z tematów przy produkcji gier jest teraz prawie całkowicie ignorowany. Oczywiście przyjdzie ten moment w którym któryś z developerów np. Naughty Dog skopie dupę wszystkim innym jakością swojej nowej produkcji co spowoduje, że będą się musi ogarnąć ale na to niestety jeszcze poczekamy, obstawiam że najwcześniej z końcem 2015 roku zaczną pojawiać się gry które naprawdę zaprezentują nam moc naszych nowych konsol.

Odnośnik do komentarza

Sorry moderatora za niepoprawny politycznie jezyk, ale taki k%4a stek bzdur, wysmazony podwojna iloscia absurdu, zmieszany z (pipi), dawno nie slyszalem. Ubi przechodzi samych siebie, i pluje mi prosto w twarz. Ze niby "Hobibit" w 40fps wyglada dziwnie, a TLOU w 60fps, wedlug ich mniemania, nie daje filmowych wrazen!  :blink:  :sick:

 

 

http://www.ppe.pl/news-31478-wedlug_ubisoftu_30_klatek_na_sekunde_zapewnia_filmowe_wrazenie.html

 

Mimo to możemy mieć pewność, że temat 30 klatek na sekundę jest zamknięty, ponieważwedług Ubisoftu gry w 60 FPS-ach wyglądają dziwnie.

„W Ubisofcie od dawna chcieliśmy osiągać 60 klatek na sekundę. Jednak nie sądzę, aby był to dobry pomysł, ponieważ w tej sytuacji nie zyskujesz za wiele, a całość nie wygląda realnie.”

Te słowa wypowiedział projektant poziomów z Assassin's Creed: Unity – Nicolas Guérin – który następnie dodał:

To trochę tak jak z filmem Hobbit, który wyglądał bardzo dziwnie.”

Guérin w rozmowie z dziennikarzem TechRadaru powiedział, że twórcy „zbiorowo” odchodzą od standardu 60 FPS-ów.

Wtórował mu Alex Amancio – dyrektor kreatywny Assassin's Creed: Unity:

„30 klatek na sekundę było naszym celem, ponieważ daje bardziej filmowe wrażenia. 60 FPS-ów jest naprawdę dobre dla strzelanek, ale nie dla przygodówek, gdzie produkcja lepiej prezentuje się dla ludzi w 30 klatkach na sekundę. Umożliwia to również podniesienie poprzeczki w innych elementach.”

Na zakończenie Amacio dodał:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Cóż... zawsze czekałem na każdego AC z wywalonym jęzorem. Platyna była obowiązkowa bo ta seria jest dla mnie szczególna. 

Jednak przy tej pozycji niesmak pozostanie. Prawdę mówiąc nie spodziewałem się po UBI, że okroi fps przy okazji PS4.

Najgorsze jednak są te bzdury, które podają do wiadomości. Może by wystarczyło przeprosić i powiedzieć publicznie, że coś tam schrzanili i 60 fps nie działa jak trzeba - bo chyba tak własnie się stało. Wiadomo - każdy by się wściekał, ale nie czuł by się wydymany. 

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Pierwszy trailer nowego MGS: kilka minut czegos, co miesza w glowie, rodzi setki pytan i kazre czekac na nastepny trailer za niewiadomo ile miesiecy, ktory wyjasni chociaz jedna rzecz:

Pierwszy trailer nowego AC: przedstawione pol fabuly, setting, glowny bohater, glowny zly, data premiery, a na koniec oczywiscie tresc zapowiadanych dlc i ich cena

ya gnomesayin?

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Ja tam się jaram, chociaż wiem, że zmian trzeba będzie szukać z mikroskopem. Na premierę strach brać, bo teraz moda na niedorobione gierki. Trailer bardzo fajny, zresztą jak zawsze - speców od marketingu i wciskania kitu Ubi ma najlepszych :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...