Skocz do zawartości

PSX Extreme 200 - numer jubileuszowy


Oceń okładkę PSX Extreme 200  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 200

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      0
    • 5
      1
    • 6
      12
    • 7
      14
    • 8
      11
    • 9
      8
    • 10
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Lucek w Hydeparku? Co to za jeden?

--

Monika wymieniła mnie w swoim tekście;) i m.in. wujaszka, JJ musisz teraz kupić nowy numer.

--

Przeglądam na szybko nowy numer, już od paru dni o nim myślałem, w końcu mam. Teksty wspominkowe były nie tak dawno (150 numer), a jednak tyle czasu minęło i tyle się pozmieniało.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kiosku i trzęsą mi się ręce z podniety :) Kupiłem dwa egzemplarze, jeden od razu idzie w folię i do archiwum. O wielki padzie co za numer! Na razie tylko przeleciałem go na szybko, więc nie zrecenzuję całego, ale ogromny plus leci do was za "niedocenione/przecenione". Wyczuwam shitstorm za Uncharted i inne klasyki, ale pomysł jest świetny by zweryfikować po latach oceny. No dobra, wracam czytać mega hyde park.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, Perez pisał że nie wszystko się zmieściło, w następnym numerze będzie dalszy ciąg.

 

To się nazywa marketing ;). Następny numer też muszę kupić!

 

A tak wracając na serio do tematu: cieplutko się robi na serduszku, kiedy widzi się wspominy Ściery. Do tego gruby numer (przynajmniej dla mnie) pod względem recenzowanych gier, nostalgia i przypominanie pięknych czasów. Fajnie znowu trzymać PE w łapkach.

Odnośnik do komentarza

Plus, za oryginalną okladkę. Na pewno EA Polska, chciała tam widzieć Titanfalla, czy SCEP tą grę, o tym kolesiu w rurkach.

---

bluber..., zastanawiałem się właśnie, czy robić ";)" na końcu pytania. Ale staram się tego nie stawiać, co zdanie, co nie znaczy, że piszę na poważnie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kiosku i trzęsą mi się ręce z podniety :) Kupiłem dwa egzemplarze, jeden od razu idzie w folię i do archiwum. O wielki padzie co za numer! Na razie tylko przeleciałem go na szybko, więc nie zrecenzuję całego, ale ogromny plus leci do was za "niedocenione/przecenione". Wyczuwam shitstorm za Uncharted i inne klasyki, ale pomysł jest świetny by zweryfikować po latach oceny. No dobra, wracam czytać mega hyde park.

 

W przecenionych nie wiem co bardziej śmieszy, brak MGS4, czy umieszczenie tam pierwszej części.

Odnośnik do komentarza

Plus, za oryginalną okladkę. Na pewno EA Polska, chciała tam widzieć Titanfalla, czy SCEP tą grę, o tym kolesiu w rurkach.

---

bluber..., zastanawiałem się właśnie, czy robić ";)" na końcu pytania. Ale staram się tego nie stawiać, co zdanie, co nie znaczy, że piszę na poważnie.

 

 

JAK MOGŁEŚ ZAŻARTOWAĆ BEZ POSTAWIENIA UŚMIESZKA NA KOŃCU POSTU?!?!?!?!!?

Odnośnik do komentarza

Uśmieszki są już passé:)

---

Ściera odpowiedział, na pytanie: "czy jest szansa, aby Ściera pisał jakieś felietony? Albo chociaż do Hyde parku?"

Odpisał, że nie jest na bieżąco i nie chce zanudzać.

Mr. Ściera, mam nadzieję, że to czytasz. Mi w Hyde parku, wystarczylaby Twoja facjata i jakieś jedno zdanie. Naprawdę nigdy nie nudziles, jesteś szczerym, skromnym gościem :).Loki np. jeszcze długo gościł w HP, pisząc coś o piłce nożnej, mimo, że nie robił juz chyba nic w Extrimie. Chciałbym kiedyś dawnemu kumplowi z czasów pegasusa i psxa i Pe, pokazać nowe PE, otworzyć Hyde Park i powiedzieć: "zobacz jak teraz Ściera wygląda, jak gangster" :). Pomyśl o tym.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Wielki plus za poświęcone miejsce na wspominki. Jest tyle tego, że nie wiadomo, za co chwytać. Np fajny jest artykuł "Niedocenione/przecenione'. Ciekawie czyta się tego typu powrót do przeszłości. Pytania do redakcji to fajna inicjatywa, która o dziwo miała sens nawet w dobie internetu. Co do Kaliego, który miałby pisać regularnie felieton, to jestem za.

Zdziwiła mnie za to krótka relacja ze spotkania redakcji i tekst "ps4 rulez". Jest taki hmm jakbym czytał mendrka. Hiv kiedyś spuszczał się nad X360 (z wiadomego powodu), a teraz jest pasjonatem PS4 #1. Nie mówię, że to zła konsola(bo jest wręcz przeciwnie), ale w takim numerze pisać tekst, który wg mnie, nie wnosi nic nowego do tematu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...