Skocz do zawartości

PSX Extreme 200 - numer jubileuszowy


Oceń okładkę PSX Extreme 200  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 200

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      0
    • 5
      1
    • 6
      12
    • 7
      14
    • 8
      11
    • 9
      8
    • 10
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Kosmos. Sprawdzam plik przed drukiem - OK, w druku jakieś cuda. Przepraszamy za błąd. 

 

"ale również za serię Jak and Daxter. Nowy Sonic zdaje się mocno przypominać właśnie ten drugi tytuł. Knuckles, Tails, Amy i tytułowy bohater biegają wspólnie po świecie, który mógłby dosłownie uchodzić za miejscówki z kolejnej odsłony Jaka."

Odnośnik do komentarza

Tak, znamy temat - info tutaj http://www.ppe.pl/news-27681-psx_extreme_200__aktualizacja_e_wydania___tekst_interaktywna_propaganda.html

 

Wybaczcie te wpadki. Więcej niż zazwyczaj prac w związku z jubileuszem + zmiana czcionki w efekcie spowodowały, że gdzieś nam umknęły te błędy. Przyczyny znamy, wiemy już, gdzie i kto nabroił, tak że nie powinno być już powtórek. 

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Tak to się zaczyna. Następnie będzie ćwierć artykułu, za odblokowanie całości sms o treści dajesiedymac, koszt 2,44, w odpowiedzi kodzik na stronę i reszta artykułu. Proste ^_^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, przeczytałem numer i ogólnie wielki plus, bo to na prawdę kawał swietnego materiały. Widac ogrom pracy jaki w ten numer wlozono. A te wszystkie wspominki zgredów czytało się naprawdę super. Ale mam też zastrzeżenia co do dwóch tekstów. Pierwszy to "PSX Extreme grami stoi", pomysł na tekst super, problem w tym, że te historyjki zgredów były po prostu słabe i nieciekawe. Jedynie Majk miał coś ciekawego do napisania i to by było na tyle.

Drugi materiał, ktory mi wybitnie nie podszedł to "Dzień Gracza" Sojera. Motyla noga, co to miało być ? Teskt tak na prawdę o niczym. Jakaś tam historyjka z dnia Sojera, która do której wpleciono trofea. Ani to ciekawe ani jakieś wciągające.

Reszta numeru tak jak wspominałem na wielki plus a tymi stronami, które mi nie podeszły najwyżej się podetrę  jak mi zabraknie srajtaśmy w kiblu :)

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie Perez! :)

 

Okiem Maniaka

 

"w serialu House of Cards wiceprezydent USA wie, co to jest PlayStation Vita, a w wolnych chwilach dla relaksu pocina w (multiplayera!) God of War III na PS3."

 

W GoW III nie ma multiplayera. To był God of War Ascension.

 

Chyba nie zrozumiałeś...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale w artykule Interkatywna Propaganda chyba tekst ucięło. Pod koniec akapitu "Iran Inwestuje w gry" mamy fragment "... ratowali porwanych przez demonicznych" i przechodząc do następnej kolumny mamy "tego, że prawa autorskie były..." kompletny brak sensu. Pewnie błąd w druku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale w artykule Interkatywna Propaganda chyba tekst ucięło. Pod koniec akapitu "Iran Inwestuje w gry" mamy fragment "... ratowali porwanych przez demonicznych" i przechodząc do następnej kolumny mamy "tego, że prawa autorskie były..." kompletny brak sensu. Pewnie błąd w druku.

Nie, nikt nie zauważył: http://www.ppe.pl/news-27681-psx_extreme_200__aktualizacja_e_wydania___tekst_interaktywna_propaganda.html

Odnośnik do komentarza

właśnie w pracy czytałem sobie kochanego szmatławca ( :greeting: ) i widzę, że PSX wciąż trzyma tradycje - wszystko na ostatni termin :blum1:  (tak jak było wspominane w artykule o początkach psx'a)

 

pewnie przypadek w drukarni, ale glitch PSX'a wyszedł przepysznie z tym nie dodrukowanym tekstem :)

Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu nowego numerku (  kupuje gazetkę co parę miechów)   i....  przypomnieniu wspaniałych czasów słów kilka moich :) Ściera ... mam tak samo jak Ty:).... początki i PSX to przy tych czasach już nie to samo ;) Mam 34 latka, nie gram prawie w ogóle, obecne gry to ..szkoda słów:) Nieraz się znajdzie tytuł godny ale w pełni popieram Twoje słowa czemu nie grasz już,   z super spraw dorwaliśmy kiedyś numer do Hiva i dzwonimy z problemem z Parasite Eve 2:) Koleś podaje nam kod do kasy.....szok;) nie każdy miał koma, internet raczkował. czasy nieziemskie, Norbi, Ściera, Hiv, Star, Myszaq, Gamera itp.... na nich się wychowałem, dziękuje za zaj.... czas z wami i dzięki waszej gazecie zawsze humor dopisywał:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.