Skocz do zawartości

PSX Extreme 200 - numer jubileuszowy


Oceń okładkę PSX Extreme 200  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 200

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      0
    • 5
      1
    • 6
      12
    • 7
      14
    • 8
      11
    • 9
      8
    • 10
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Przecierając łzy z oczu po przejrzeniu magazynu muszę podziękować Redakcji za ten pamiętny dzień w moim (naszym) życiu.
Numer 200- jest jak spotkanie z dawno niewidzianym kumplem przy winku i przeglądaniem zdjęć za Studniówki :)
Nie chcę psuć zabawy Czytelnikom, lecz zadam pytanie: Myszaq na serio to mówisz?. Niech ktoś to potwierdzi ( comeback)!
Przyłączam się do Grzybiarza : Ściera pisz cokolwiek nawet raz na kwartał, nawet o gupikach;)
Perez- wkońcu jesteś na focie ( ten właściwy Perez)
Cała ekipa wariatów dała czadu w Sulejówku!
Monia - pewnie czuła się jak Kali w redakcji Pani domulub Cosmopolitan ;).
Monia-  nie ma za co dziękować/ musisz pisać na przekór hejterom. Dzięki takim "Jaskółkom" ta dziedzina rozrywki normalnieje (nie jestem feministą parytetowcem .lecz wkurza mnie szowinizm i głupie uprzedzenia.

Kilka kwestii:
- zmiana czcionki na bardziej szarą niefortunna / źle się czyta. Zmiana pewnie nieodwracalna w związku ze zmianą papieru
- kolorowe wyróżniki stron Recenzji ,Hardkoru u góry strony był w porządku.To był wyróżnik nowej makiety Romka.Listy wyglądają tragicznie. Teraz tu blado jak na plarzy nudystów
"Słowo na niedzielę" - Z takimi pasjonatami jak Zgredzi można być spokojny o następny jubileusz ( 250 ,300 kto wie?) IMO Roger stał się niekwestionowanym liderem pisma (łączący pasję i "zachwyt dziecka" Ściery z profesjonalizmem i poświęceniem Butchera)

Przyszłym Red naczem -gdy Butch z tetryczeje ( ktoś musi pilnować Staruchy;) .

 

No to chlup , Redakcjo!
 

ps .Kuba - wpisał się w klimat redakcji ( jakby był wniej od początku :)
 

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wcześniej, nie kupowałem gazetki od czasu jak odszedł Ściera, więc mam jedno pytanie.

 

Czy gier już się nie ocenia od strony technicznej? Przeczytałem recke Titanfall i takie wnioski wyciągnąłem. Zgadzam się że gra daję masę frajdy, ale od strony technicznej kuleje, ocena moim zdaniem mocno zawyżona.

Odnośnik do komentarza

Wyczuwam, że Hiv ma abonament ps+ od niedawna, więc jest nim podniecony (i przy okazji konsolą), a w sumie nie bardzo zrozumiałem co tam w tym wspominkowym "temacie numeru" robi tekst o ps4.

Ten tekst i jego tytuł, to takie nawiązanie do tekstu Hiva z początków Extreme, gdzie pojawił się jego tekst o tytule "PSX RULEZ". O ile mnie pamięć nie myli.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zdziwiła mnie za to krótka relacja ze spotkania redakcji i tekst "ps4 rulez". Jest taki hmm jakbym czytał mendrka. Hiv kiedyś spuszczał się nad X360 (z wiadomego powodu), a teraz jest pasjonatem PS4 #1. Nie mówię, że to zła konsola(bo jest wręcz przeciwnie), ale w takim numerze pisać tekst, który wg mnie, nie wnosi nic nowego do tematu?

 

Z relacją nie chcieliśmy przesadzić, bo mamy jeszcze materiał wideo, ale Kuba teraz montuje inne rzeczy związane z pismem (trailer już widzieliście, lada moment kolejny materiał), stąd pewnie opublikujemy to w bliżej nieokreślonym czasie w ramach uzupełnienie do tekstu. 

 

Z tekstem natomiast jest inna sprawa - zarówno "PS4 rulez", jak i "Dzień gracza" to nawiązania do starych tekstów, które autorzy popełnili lata temu (HIV swoje "PSX rulez" napisał bodaj do 4. numeru). Tak że to nie tak, że nagle znikąd wrzuciliśmy do materiałów jubileuszowych tekst HIV-a o PS4 :)

 

Perez- wkońcu jesteś na focie ( ten właściwy Perez)

 

Kilka kwestii:

- zmiana czcionki na bardziej szarą niefortunna / źle się czyta. Zmiana pewnie nieodwracalna w związku ze zmianą papieru

- kolorowe wyróżniki stron Recenzji ,Hardkoru u góry strony był w porządku.To był wyróżnik nowej makiety Romka.Listy wyglądają tragicznie. Teraz tu blado jak na plarzy nudystów

 

A że od razu ja. Już różne dziwne foty miałem :)

 

- czcionka jak najbardziej będzie dopieszczana, bo nie jesteśmy do końca zadowoleni. Tak że tutaj nie ma obaw, bo przecież nie chodzi o to, aby wydać 10 zł za pismo i męczyć się z czytaniem.

- Romek jest zwolennikiem czystości i przejrzystości layoutu, a jednocześnie też nie chcę wszystkiego robić w podobnym klimacie. Narzucone kolory balkonów wymuszały konieczność używania pewnych zestawów kolorystycznych, a teraz, gdy kolorowych balkonów nie ma, Romek może pofantazjować :)

Odnośnik do komentarza

Tekst HIVa "PS4 rulez" to nawiązanie do jego prehistorycznego tekstu "PSX rulez", podobnie jak tekst Sojera. Kto czyta od dawna ten wie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tak szybko pokrótce, bo i nikomu się nie będzie chciało czytać, a i sam nie mam zwyczaju "wylewania" się na forach. Przede wszystkim chciałbym podziękować za te wspólnie spędzone lata, jak sobie pomyślę, że to już 17 lat, aż ciężko uwierzyć. Naprawdę bardzo się wzruszyłem i kilkukrotnie zaśmiałem na głos, gdy czytałem te wszystkie wspominki (ku nie zrozumieniu mojej narzeczonej). To spory kawał mojego życia i nie ma w nim dużo "rzeczy", o których mógłbym powiedzieć, że kontynuuje je przez taki długi czas. A PSX Extreme cały czas twardo towarzyszy mi od 10 numeru. I choć z pasją do grania bywa różnie, bo i różne etapy życia przychodzą, to gdzieś tam cały czas istnieje, konsoli coraz więcej, no i samych extrimów przybywa z miesiąca na miesiąc. Jak ogromnie się wszystko pozmieniało przez te lata, nie ma sensu się rozwodzić - miło więc tym bardziej mieć coś swojego co trwa nieprzerwanie. To był wspaniały numer, traktuję go jako coś więcej niż tylko kolejny numer pisma o grach, to niejako kawał historii mojego życia. Mam nadzieję, że wbrew temu co niektórzy piszą, 300/400 i dalej, to tylko formalność i razem tam wszyscy dotrzemy, oby w formie papierowej.

Pozdrawiam serdecznie, Marcin Browarczyk.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

1) Szacunek dla Majka za nazwanie Halo 3 gniotem. Pięknie.

2) Dobrze wiemy, jak to z Ground Zeroes jest, ale Komodo pojechał za mocno. Mam wrażenie, że postawił tezę jeszcze przed ograniem, po czym cisnął z grą do ostatniej linijki. Brak choćby dwóch zdań o kumatych i niebezpiecznych strażnikach przemilczę.

3) Czy Monika musi pisać?

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu kupuję PSX głównie dla publicystyki (+ recki gier które mnie interesują) - obecny numer spowodował u mnie opad szczęki :) Jak usiadałem do Tematu numeru, to oderwałem się od lektury dopiero jak go skończyłem. Plus oczywiście " tylko zerknę na listy" :D Oby tak dalej!! I jak najdłużej w formie papierowej :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Kuba, PacMan tez wystąpił w teledysku, Bloodhang Gang - Mope. No i chyba w tym dziale miały się znaleźć screeny z pierwszej i ostatniej gry danego studia:)

 

Grozisz mi? Ty, no kompletnie zapomniałem o tym kawałku. Kopę lat. Dzięki. Masz rację, ale to taki raczej unofficial, a chodzyło mne o co ynnego trochę

 

Z tymi screenami z pierwszej i ostatniej gry, to było tym razem tak, że trochę się rozpisałem, a przecież musiała wejść jeszcze rameczka z moim Top3 oraz ta mała ramka z przebieżką po tytułach. Postaram się wprowadzić Twój pomysł w #201. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znowu sięgnąłem po PSX Extreme od bardzo dawna. Trochę się zmieniło, ale wciąż czyta się bardzo przyjemnie.
Mam kilka pytań/uwag:

-  dlaczego nie ma już debila miesiąca w listach?
- szkoda, że jest tak mało listów
- Dlaczego PS Vita ma tylko jedną recenzję na ćwierć strony?
- dlaczego nie ma oceny grafiki, muzyki i miodności? Bardzo ciężko ocenić grafikę po screenach.
- niektóre recenzje skupiają się bardziej na możliwościach konsoli niz na samej grze, np. recencja Rayman Legends
- fajnie, że nie ma dużo reklam (kiedyś było ich chyba więcej)
- w recenzowanych grach powinno zostać odnotowane na jakich jeszcze platformach gra jest dostępna
- bardzo dużo gdybania jest w waszych tekstach, mało faktów (może to taka forma dziennikarska, nie wiem)
- fajnie, że nie ma dużo reklam
- wspomnieliście coś o lepszym papierze, jak cena magazynu pozostanie taka sama, to nie mam nic przeciwko
- klimat starego extrema dalej jest

Szkoda, że prawie nic nie ma o PS Vicie, bo to jedyna konsola, jaką posiadam. O smartphonach też powinno się więcej pisać, bo niektóre gry są naprawdę dobre.

Edytowane przez envie89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.