Skocz do zawartości

Growe kubki by Zdunek


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

:o Jestescie nienormalni :* Erix, grafiki cudowne, az mnie kusi zeby znowu kubek jakis zamowic :confused: Danielskii i Zeratul, obawiam sie, ze wysylka za granice nie wchodzi w gre, balbym sie wyslac za morze/ocean, zeby sie nim im nie stalo, poza tym, nie mam zielonego pojecia ile by takie cos kosztowalo, a pewnie niemale pieniadze 

 

Co za roznica czy wysylasz gdzies w Polsce czy do USA?  Jak kubki sa dobrze zapakowane to nic im sie nie stanie.

Zawijasz w to

 

bubblewrap1.jpg

 

wsadzasz do pudelka i wysylasz lotnicza.

 

 

Place $40 za 4 kubki.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

A skoro wszyscy tak ładnie proszą o dwa to czy mogę również poprosić o jeszcze jeden z motywem drugiej mojej ulubionej gry:

kccw1h.jpg

 

 Ręce precz od mojej grafiki : /

 

Widzę, że tu trzeba pracę rzucić i warować 24/7, bo nigdy nie wiadomo kiedy rzucą kolejną limitowaną partię jeansów do pewexu ;_;

 

 

Zdunek rób (pipi)a preordery na kolejną edycję  :nuke:

Odnośnik do komentarza

Z tych dwóch co rezerwowałem, jeden będzie dla Masorza, jeszcze się odezwie co chce, a ja tak jak pisałem, coś z Dexterem, najlepiej z ten strony:

http://www.bobrafei.com/home.htm

 

Nie wiem ile osób chce kubki z tych co się wybierają do Zakopca, ale jeśli wam to ułatwi to możecie wysłać tą cześć razem do mnie albo do Masorza a reszta sobie już odbierze na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...