Skocz do zawartości

Growe kubki by Zdunek


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

:O Jestescie nienormalni :* Erix, grafiki cudowne, az mnie kusi zeby znowu kubek jakis zamowic :/ Danielskii i Zeratul, obawiam sie, ze wysylka za granice nie wchodzi w gre, balbym sie wyslac za morze/ocean, zeby sie nim im nie stalo, poza tym, nie mam zielonego pojecia ile by takie cos kosztowalo, a pewnie niemale pieniadze 

Odnośnik do komentarza

Ja bym poprosił jakiś kubek z serią Portal (Valve). Poszukam jakieś grafiki ciekawej (dostosować ją do rozmiarów kubka też muszę?).

przygotowalem cos takiego

 

 

portal2.png

 

 

Jesli zostanie dla mnie miejsce , to chetnie sam taki jeden wciagne. :)

 

 

Na początku miałem pomysł na coś takiego:

glados.jpg

 

Ale ten pomysł od Erix'a też jest świetny. Muszę się na jeden zdecydować.

 

A skoro wszyscy tak ładnie proszą o dwa to czy mogę również poprosić o jeszcze jeden z motywem drugiej mojej ulubionej gry:

kccw1h.jpg

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja bym poprosił jakiś kubek z serią Portal (Valve). Poszukam jakieś grafiki ciekawej (dostosować ją do rozmiarów kubka też muszę?).

przygotowalem cos takiego

 

 

portal2.png

 

 

Jesli zostanie dla mnie miejsce , to chetnie sam taki jeden wciagne. :)

 

 

Na początku miałem pomysł na coś takiego:

glados.jpg

 

Ale ten pomysł od Erix'a też jest świetny. Muszę się na jeden zdecydować.

 

To odemnie ma taki plus, ze bedzie sie bardzo schludnie i organicznie prezentowac na bialym kubku, jest to projekt wstepny, mozna jeszcze potem pozamieniac poszczegolnie warningi bo jest ich jeszcze sporo nie uzytych tutaj, i jesli Zdunek zglosi potrzebe to popracuje sie nad ostroscia/rozdzielczoscia grafiki aby wyszla mozliwie bez artefaktow :)

 

Chodzi mi jeszcze po glowie przygotwanie projektu Bioshock i Mass Effect , tradycyjnie z uzyciem artow postaci np

 

 

20081230072700Bigdaddy-bioshock.png

booker_de_witt_by_quahod-d60jv2v.png

mass_effect_3_jane_shepard_01_by_pimplyp

mass_effect_3_render_by_n4pcroft-d3hxh7v

 

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

ZAMYKAMY!

Mamy już komplecik :)

 

A co do tej grafiki z Portala, boje się że tekst się rozjedzie lekko

 

Zaczynam dziś robić projekty bo sama grzałka dojdzie za dwa tygodnie.

Ja sie bardziej balem o warning signy (ze beda zabki, jakies drobne zanieczyszczenia (nie wszystkie nie mialy tla, wiekszosc mialy bialy, ale podlubie przy tym i sproboje wyczyscic)), samo logo aperture jest dostepne w wysokiej rozdzielczosci przezroczystym png wiec pole manewru jest duze w razie czego. No i robiłem to na szybko wiec jeszcze do poprawienia pewnie symetrycznosc kwadratow ze znakami, i upewnienie sie ze maja identyczny rozmiar. Zostaw sobie Zdunek ten projekt na koniec , do tego czasu ja przy tym pokombinuje na spokojnie, i bedziesz mial mniej roboty.

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

A co do tej grafiki z Portala, boje się że tekst się rozjedzie lekko <mysli>

To, żeby ci nie zabierać specjalnie więcej czasu to może zostańmy przy projekcie Erix'a, przekonałem się do niego. Ten obrazek z Glados to i tak był tylko taki przykładowy, na szybko znaleziony w internecie.

 

A czy ten motyw SotC na drugi kubek się nada? W ogóle "podstawą" zawsze jest kubek biały, tak?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...