Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z ciekawości przeglądałem ten pre order na PSN (ja tam biorę mesjasza w pudełku) i w razie czego informuję wszystkich Michałków co nie znaju angielskiego, a nie trawią PL dubbingu to z tego co jest tam napisane ta wersja nie posiada napisów PL, a jedynie dubb. Napisy są angielskie, hiszpańskie, duńskie, czeskie i jakieś tam jeszcze ale , że polskie to nie ma ani słowa..

Odnośnik do komentarza

  • Posiadacze season pass (ps3) otrzymają w tym roku nowe mapki, może i nowe tryby do multiplayera. 

Oczywiście te nowe mapki będą dostępne w trybie cross-byu czyli mając zakupione w wersji na PS3 automatycznie będzie je można też pobrać w wersji na PS4

Więc w przypadku purystów jak ja, chcących dobić koniecznie do 100 w trofeach, sprzedaż wersji PS3 mija się z celem  :nea: do zobaczenia na serwerach  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ND po wypuszczeniu wersji na PS4 będzie miało powód aby wspierać obie wersje. Czy trofea będą tego nie wiem, ale sami piszą coś o nowych trybach rozgrywki i mapach do multiplayera tak aby gracze się nie znudzili. 

 

To co zrobili z multi w Uncharted 2 i 3 sugeruje że gracze nie będą narzekać na brak wsparcia. 

Odnośnik do komentarza

@KOMARZYSKO - ok, dzięki wielkie za odpowiedź :)

 

Takie pytanie mam jeszcze - do preordera dodawane jest trochę ułatwiaczy rozgrywki - ma ktoś jakąś opinię, czy mogą one trochę popsuć klimat gry, która jednak mocno nastawiona jest na survival? Nie wiem, czy do wersji PS3 też było takie DLC do preordera, ale nawet jeśli nie, to może ktoś, kto przeszedł, byłby w stanie oszacować, czy takie "dodatki" nie psują trochę sensu rozgrywki.

 

Jakby ktoś nie wiedział co dodają, to lista jest taka:

 

  100 punktów doświadczenia do wykorzystania w trybie frakcji 

  Dwie specjalne skórki bonusowe dla Joela i Ellie, które zostaną odblokowane po przejściu kampanii w trybie dla jednego gracza 
  Zwiększona prędkość tworzenia przedmiotów w trybie kampanii dla jednego gracza 
  Zwiększona prędkość uzdrawiania w trybie kampanii dlan jednego gracza 
  Zwiększona prędkość przeładowania broni 9mm w trybie kampanii dla jednego gracza 
  Zwiększona pojemność magazynka w karabinie w trybie kampanii dla jednego gracza
Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

 

@KOMARZYSKO - ok, dzięki wielkie za odpowiedź :)

 

Takie pytanie mam jeszcze - do preordera dodawane jest trochę ułatwiaczy rozgrywki - ma ktoś jakąś opinię, czy mogą one trochę popsuć klimat gry, która jednak mocno nastawiona jest na survival? Nie wiem, czy do wersji PS3 też było takie DLC do preordera, ale nawet jeśli nie, to może ktoś, kto przeszedł, byłby w stanie oszacować, czy takie "dodatki" nie psują trochę sensu rozgrywki.

 

Jakby ktoś nie wiedział co dodają, to lista jest taka:

 

  100 punktów doświadczenia do wykorzystania w trybie frakcji 

  Dwie specjalne skórki bonusowe dla Joela i Ellie, które zostaną odblokowane po przejściu kampanii w trybie dla jednego gracza 

  Zwiększona prędkość tworzenia przedmiotów w trybie kampanii dla jednego gracza 

  Zwiększona prędkość uzdrawiania w trybie kampanii dlan jednego gracza 

  Zwiększona prędkość przeładowania broni 9mm w trybie kampanii dla jednego gracza 

  Zwiększona pojemność magazynka w karabinie w trybie kampanii dla jednego gracza

 

To na pewno nic innego jak ulepszenia, które sam możesz robić w trakcie rozgrywki. Podejrzewam, że będzie można je wykorzystać lub też nie. Moim zdaniem nie wpływają one wiele na samą rozgrywkę. Pewnie łatwiej będzie wbić trofeum za ulepszenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście będzie łatwiej jeśli zaczniesz grać na Grounded, tutaj wszystkiego brakuje. Ale na Hard i niżej już te punkty wcale nie są potrzebne. W czasie grania dowiadujesz się co jest do ulepszenia i czego ci potrzeba na początku a z czego możesz zrezygnować i przyda się dopiero pod koniec gry. To fajnie skonstruowany system ulepszania postaci. Nie warto wydawać na to dodatkowych realnych pieniędzy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

OK, dzięki wielkie za odpowiedź, w takim razie mogę brać preorder bez obaw o znerfienie rozgrywki przez te "bonusy" :)

 

@ussr - nie no, jasne, dodatkowych pieniędzy nigdy bym na to nie wydał, ale po prostu dodają to do (niektórych?) preorderów i zastanawiałem się, czy nie zepsuje to trochę doświadczenia i czy nie lepiej kupić po premierze bez takich "bajerów", ale w takim razie kupię spokojnie pre order :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...