Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

A to był blef by łatwiej od ludzi wyciągnąć kase ;) ;) ;)

 

A tak na serio, dla mnie, czyli dla osoby która w TLOU nie grała sto razy łatwiej wydać 179zł za grę pewniak, aniżeli 249zł za jakiegoś nowego 'crapa'. 

 

I 249 zł za The Last of Us na PS4 byś mógł wydać, jak nie grałeś. Gra jest tego warta. Jeszcze długo na PS4 nie ukaże się tak wspaniały tytuł.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Na początku mówili że konwersja będzie łatwa, ale potem już bezpośrednio podczas prac okazało się że to wcale nie jest łatwa robota. I płakali na tweetach żaląc się jaka to ciężka praca starając się tym usprawiedliwić opóźnienie daty premiery. Gra miała pokazać się 20 czerwca ale przesunęli na 29 Lipca.

 

no i po co pie.rdolicie jak nie macie pojęcia o czymś? PS3 miało beznadziejną architekturę i bardzo cieżko było ponoć niektóre rzeczy przepisać na ps4, ale polaki kochają narzekać 'o jezu 180zl co tak drogo, powinni za darmo dawać' 'no leniwe rury nie chce im się spieszyc i kłamią na twiterze, że gre cieżko przepisać na ps4, a przecież ja bym to zrobil sam lepiej'

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Se lubimy to se pie.rdolimy. ;) 179 zł to DUUUŻO!!! Wiem że gra warta ale w porównaniu do naszych zarobków nie jest to mało, jesteśmy już przyzwyczajeni tym ile kosztują gry na konsole w polandi ale miejmy świadomość ile płacimy i jak nas dymają. :) 

Metro Redux 2 gry a 149 zł "olaboga" 2 razy więcej pracy, 2 gry trzeba przepisać na tą straszną architekturę procesora x86-64 i da się taniej, nikt nie płacze. Dziękujmy ND że za prawie2 stówy specjalnie dla nas to robią bo takie trudne i nawet im się ta kasa nie zwróci.  

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Gra miała pokazać się 20 czerwca ale przesunęli na 29 Lipca.

 

A ty dalej swoje z tym 20 czerwca. GryOnline zamieściły tę datę zaraz po ogłoszeniu, że TLoU na PS4 się ukaże, ale Sony do momentu ogłoszenia daty premiery na E3 nigdy nie wspomniało o jakimś terminie, poza "summer 2014". Żadnej obsuwy nie było.

Odnośnik do komentarza

Ceny nie mogą zostać obniżone ze względu na niskie zarobki. Idąc takim tokiem rozumowania mieszkaniec Zimbabwe Ferrari musiałby kupić 100 razy taniej.

Nie o to chodzi aby coś było tańsze lecz kosztowało tyle samo co w stanach i po kursie dolara a nie euro. 299 dolarów i 299 euro to tyle samo złotówek?. Dlaczego hamburger ma płacić mniej a europejczyk więcej?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@ziobrovski

Widać twoje uprzedzenie do pewnego narodu, dlatego brak rozsądku w twojej wypowiedzi. Zapominasz chociażby o podatkach ustanowionych przez rząd czy pośrednikach, którzy też chcą zarobić. Niestety cyfrowa dystrybucja, którą preferuję, jest wciąż nieuregulowana, dlatego tą kwestię pomijam. I z całym szacunkiem, ale z tym BF4 sam jesteś sobie winny (albo brałeś na premierę kota w worku nie pamiętając czy nie znając sytuacji z trójeczki, albo nie czytałeś wypowiedzi graczy z czwóreczki a od samego początku były problemy).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Metro Redux 2 gry a 149 zł "olaboga" 2 razy więcej pracy, 2 gry trzeba przepisać na tą straszną architekturę procesora x86-64 i da się taniej, nikt nie płacze. Dziękujmy ND że za prawie2 stówy specjalnie dla nas to robią bo takie trudne i nawet im się ta kasa nie zwróci.  [/size]

Nie bronie ceny remastera TLoU, bo ta powinna być jednak niższa (biorąc pod uwagę ceny zestawu Metro czy Halo na Xone, które składa się z 4 gier), ale akurat Metro na PS4/XO przenoszone jest z wersji PC, nie z PS360, więc tam nie muszą przepisywać wszystkiego z fikuśnego Cella. Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Magellan nie jestem uprzedzony , I promise. ;) Po prostu cena TLoU jest względem innych edycji remastered za wysoka a ceny gier w Polsce są często wyższe niż w innych krajach zachodu. 

Jestem winny że EA sprzedało mi wersje beta gry. Na moje usprawiedliwienie sorki jakoś nie byłem w temacie BFa.

Kurrr to teraz już nie mam prawa wymagać działającej gry? WTF?!!! 

Odnośnik do komentarza

No to idź do tematu BFa i płacz, albo wypnij się na EA i nigdy więcej nie kupuj od nich gier. Ale akurat Tlou to gra kompletna, dopracowana w każdym calu i do tego multiplayer, wszystkie DLC, 1080p/60 fps więc myśle, że się opłaca. Zwłaszcza, że póki co to najlepsza gra na nextgeny :sweat:

Odnośnik do komentarza

Ceny nie mogą zostać obniżone ze względu na niskie zarobki. Idąc takim tokiem rozumowania mieszkaniec Zimbabwe Ferrari musiałby kupić 100 razy taniej.

 

O, to ciekawe, a jakoś rosjanie, hindusi, azjaci i inni mogą kupować gry po niższych cenach w swoich regionach. Niesamowite jest dla mnie to, że są na świecie ludzie, którzy bronią wielkich korporacji ze szkodą dla siebie. Spece od marketingu płaczą z radości.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ceny nie mogą zostać obniżone ze względu na niskie zarobki. Idąc takim tokiem rozumowania mieszkaniec Zimbabwe Ferrari musiałby kupić 100 razy taniej.

 

O, to ciekawe, a jakoś rosjanie, hindusi, azjaci i inni mogą kupować gry po niższych cenach w swoich regionach. Niesamowite jest dla mnie to, że są na świecie ludzie, którzy bronią wielkich korporacji ze szkodą dla siebie. Spece od marketingu płaczą z radości.

 

Ale to Kruku mówisz o cyfrówkach tak? Bo co innego jeśli digitale są tańsze w danym kraju a inna sytuacja jeśli pudełka są o ileś procent tańsze bo wtedy będzie tak, że jeśli gra z polskiej dystrybucji będzie miała normalnie język angielski to wyląduje za granicą. Tak było z jakimiś grami na ps3 pamietam, jak sony doje.bało 279 pln cene sugerowaną to ludzie z czech sprowadzali God of War Ascension albo Tlou już nie pamietam.

Odnośnik do komentarza

PS4 w Rosji kosztuje 22999 rubli. Przeliczając to na euro wychodzi 495,86. Cena detaliczna PS4 to 399 euro. Płacą więc drożej. Watch Dogs na PS4 kosztuje natomiast 2599 rubli, czyli 56,03 euro. Tyle co w Polsce i w reszcie Europy.

 

Nie wiem gdzie ja bronię korporacji. Nadinterpretujesz. Na logikę po prostu - nikt nigdzie niczego nie będzie sprzedawał w taki sposób by odnosić straty.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że chodzi mi o cyfrową dystrybucję. Jest idealna do tego, by przystosować ceny do zarobków w regionie, co Steam np, z powodzeniem robi (szkoda tylko, że właśnie u nich, ale w Polsce to już nie).

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że chodzi mi o cyfrową dystrybucję. Jest idealna do tego, by przystosować ceny do zarobków w regionie, co Steam np, z powodzeniem robi (szkoda tylko, że właśnie u nich, ale w Polsce to już nie).

No własnie to jest dramatyczne, że mimo tego iż jesteśmy w UE nadal jesteśmy traktowani jak jakieś cygany. Ruskie mają ruble, reszta europy ma euro a my jak takie sieroty nic konkretnego bo możemy płacić w euro, ale kosztuje to nas drożej. Nonsens.

Odnośnik do komentarza

Są dobre i złe strony. Pamiętam że za Tomb Raidera Definitive Edition płaciłem jakieś 200zł, sprzedałem za jakieś 150, więc za ile byś nie kupił Płytę można zawsze sprzedać. A cyfrówkę kupić taniej robiąc zrzutkę na slota. Albo tego slota kupić od kogoś kto grę kupił. 

 

Dobrze że Polska to cwaniacki kraj. 

Odnośnik do komentarza

Trailer na podstawie ktorego byly te porownania screenow:

 

 

Wy tu pitu-pitu o cenach, a ja podziwiam pieknie zremasterowane TLOU. Niesamowity progres, to bedzie najladniejsza/najpiekniejsza gra na PS4. Myslalem, ze dopiero nowego Asassyna nazwe prawdziwym next-gen'em, ale chyba tak powiem raczej o The Last of US. I to juz niedlugo! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...