Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

 

  1. Grę można przejść dwa razy na Easy i Easy +, potem na zacząć Grounded i zrobić Glitch i dokończyć Groudned + czyli w sumie Tylko 3 razy i trofea za wszystkie poziomy trudności wpadają.

 

a ile czasu zajmie przejście Easy?  i Easy + na speed runie?

chciałbym spróbować zrobić platyne, ale 3 razy to raczej nie będzie mi sie chciało normalnie wszystkiego przechodzić

 

przeszedłbym raz normalnie, a później 2 x speed run

 

edit: czyli przejście gry raz na Hard wystarczy aby wbić platyne?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Przejście na easy ze zbieraniem znajdziek i robieniem rozmów zajmuje ok 18h.

 

Nie ma opcji by raz przejść na hard i wbić wszystko z singla.

Chodzi głównie o upgrade broni i umiejętności. Ja singla robiłem 2x korzystając z glitch`a (raz na easy by wszystko zbierać, i odblokować plusa, a potem na brutalnej rzeczywistości) ale też nie do końca wiadomo, czy w wersji na PS4 tego nie zablokują. 

Edytowane przez lennox
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Fanek

Kończysz na hard. Dostajesz trofea za hard, easy i normal. Po tym odblokowywuje się hard +. Kończysz go i masz już łącznie cztery. Za trzecim i czwartym razem można pokusić się o Grounded i Grounded+. Masz już wszystkie trofea.

 

To nie jest typowe pif paf, więc zalecam sporo cierpliwości i zabawy w chowanego.

Odnośnik do komentarza

 

 

  1. Grę można przejść dwa razy na Easy i Easy +, potem na zacząć Grounded i zrobić Glitch i dokończyć Groudned + czyli w sumie Tylko 3 razy i trofea za wszystkie poziomy trudności wpadają.

 

a ile czasu zajmie przejście Easy?  i Easy + na speed runie?

chciałbym spróbować zrobić platyne, ale 3 razy to raczej nie będzie mi sie chciało normalnie wszystkiego przechodzić

 

przeszedłbym raz normalnie, a później 2 x speed run

 

edit: czyli przejście gry raz na Hard wystarczy aby wbić platyne?

 

 

W tej grze nie ma czegoś takiego jak speed run. Na easy to MOŻE jeszcze mógłbyś niektóre rzeczy lekceważyć, ale na wyższych poziomach trudności nie ma przebacz. Kilkanaście godzin na jedno podejście minimum.

Odnośnik do komentarza

Speed run to tylko na Easy bo wszystkiego masz pod dostatkiem, naboi oraz rzeczy z których robisz apteczki i Mołotowy też leży więcej. Więc strzelasz do wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka.

 

A na Easy + jest już łatwiej bo zaczynasz ze wszystkim co zebrałeś i robisz tylko wyrobienie na Max umiejętności i Broni. A na wyższych poziomach trudności trzeba się czasami czaić i czekać aż ludzie odejdą robić obchód. Na easy strzelałem to nich i niczego mi nie brakowało. Rzucałem butelkę w jedno miejsce zbiegali się rzucałem Mołotowa albo bombę i po sprawie. Na wyższych poziomach trudności takiego luksusu nie ma. No ale to całe granie to i tak dobre 30 godzin więc cały tydzień zleci. 

 

A na Grounded to już będzie przygoda życia. :D Gra dostarcza takich emocji jakich nie jest w stanie wydusić Silent Hill 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Można już gdzieś dorwać pudełko w Kielcach/Radomiu?

Z tego co ja ogarniam to w Kielcach najwcześniej jutro i to tylko jak się poszczęści. Choć w jednym sklepie o ile będą mieli to obiecują cenę 160 pare złoty. Dziś mam do nich dzwonić jak z dostępnością i ceną ostatecznie będzie. Więc pisz do mnie na pw to z czasem poinformuję cię co i jak. Postaram ci się też zaklepać egzemplarz jeśli będziesz chętny.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...