Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłem z pracy i pierwsza rzecz PS4 on, pobranie nowego softu i płyta z TLOU do napedu :D

pobiera mała aktualiazje

 

tomci - wysyłam Ci inv, miałem już chyba wcześniej zapomniałem :P

 

ja bardzo chętny na multi jestem, jak chcecie grać dodawajcie mnie!

id podałem w tamtym temacie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

to wersja EU zdaje sie czyli z cenzurą

bez jest US

 

edit:

pograłem z 15min, ale gra robi klimat od samego początku, po paru minutach już wiem o co chodzi, dialogi przed tv o koksie :)

kupiłem PS4 głównie dla Witchera 3, narobiliście hypu na forum i zrobiłem preorder, już czuje że jest dobrze :)

ide ogarnąć obiad i wracam przed konsole :)

 

acha hard, angielski głos i napisy pl

grać na 60fps różnica ogromna!

na cieniach na razie nie zobaczyłem różnicy, ale tylko w  domu sprawdzałem

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

mam kilka pytań:

1. gra sama robi save co jakiś czas tak?  pojawia sie jakaś ikonka jak w TR czy mam ręcznie robić save?

2. gdy jest coś do obejrzenia/podniesienia/przeczytania zawsze pojawia sie te białe kółko?

czy trzeba sie dobrze rozglądać i sprawdzać ciemne zakamarki aby nic nie przeoczyć?

3. domyślnie włączone jest: wskazówki - co to jest?

4. tryb nasłuchiwania?

5. przeszukiwać wszystkie zakamarki czy jest to strata czasu?

 

ktoś pisał w temacie aby to wyłączyć, ale nie chce aby było za trudno/ nie chce nic przeoczyć

 

 

co do grafiki, to zdecydowanie 60fps, widać że gra nie jest nex-genem, pochodzi z poprzedniej generacji, ale grafa jest miła dla oka

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Zmierzam do Billa. Jako że TLoU ma bardzo kinowy feeling, gram na 30 klatkach (w przypadku innych gier niż zręcznościówki, 60 fps mi nie leży). Jest to ostateczna wersja tej genialnej gry - wszystkie dodatki z PS3 + sporo maleńkich umilaczy, oprawa została wygładzona i teraz wszystko jest gładziutkie jak pupa niemowlęcia, a 1080p robi robotę. Na Dual Shocku 4 gra się wybornie (fajnym motyw z głośniczkiem, kiedy machamy latarką), co ciekawe, osoby przyzwyczajone do sterowania z PS3 mogą podpiąć sobie namierzanie i strzelanie pod L1/R1. Zabawa jest nieziemsko klawa, bo to po prostu ostateczna i kompletna wersja najlepszej gry wszech czasów. Zazdroszczę ludziom, którzy jeszcze nie mieli przyjemności zagrać i po raz pierwszy zrobią to na PS4.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

i co, jest tu ktos kto gra w 30fpsach?

 

ja na chwile przelaczylem i mocno sie zdziwilem, ze roznica pomiedzy 60, a 30 jest az tak widoczna. powaznie roznica jest ogromna (z korzyscia dla 60fpsow oczywiscie) i w 30 mialem wrazenie jakby wszystko bylo w slow-mo. odpale dzisiaj wersje z ps3, zeby zobaczyc czy tam tez tak czuc to spowolnienie, bo szczerze mowiac - nie przypominam sobie tego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

i co, jest tu ktos kto gra w 30fpsach?

 

ja na chwile przelaczylem i mocno sie zdziwilem, ze roznica pomiedzy 60, a 30 jest az tak widoczna. powaznie roznica jest ogromna (z korzyscia dla 60fpsow oczywiscie) i w 30 mialem wrazenie jakby wszystko bylo w slow-mo. odpale dzisiaj wersje z ps3, zeby zobaczyc czy tam tez tak czuc to spowolnienie, bo szczerze mowiac - nie przypominam sobie tego.

 

  

Zmierzam do Billa. Jako że TLoU ma bardzo kinowy feeling, gram na 30 klatkach (w przypadku innych gier niż zręcznościówki, 60 fps mi nie leży). Jest to ostateczna wersja tej genialnej gry - wszystkie dodatki z PS3 + sporo maleńkich umilaczy, oprawa została wygładzona i teraz wszystko jest gładziutkie jak pupa niemowlęcia, a 1080p robi robotę. Na Dual Shocku 4 gra się wybornie (fajnym motyw z głośniczkiem, kiedy machamy latarką), co ciekawe, osoby przyzwyczajone do sterowania z PS3 mogą podpiąć sobie namierzanie i strzelanie pod L1/R1. Zabawa jest nieziemsko klawa, bo to po prostu ostateczna i kompletna wersja najlepszej gry wszech czasów. Zazdroszczę ludziom, którzy jeszcze nie mieli przyjemności zagrać i po raz pierwszy zrobią to na PS4.

No ja w multi nie gram, więc nie wiem, zastanawiam się w ilu klatkach singla przjść? Z drugiej strony różnica w detalach jest taka duża (30 vs 60 k/s) ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...