Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, niech każdy gra jak chce, a nie jakieś wyzywanie.

 

 

Ten kto gra w 30 fpsach i uparcie pierdzieli o cinematic experience jest hipsterskim pajacem. W tą grę nie da się grać w 30 jak już raz się odpaliło 60, po prostu się nie da. I nie ma żadnego smużenia (przy 60), za to szarpany obraz i smużenie jest w 30 fpsach.

Serio, Ci co grają w 30 niech się lepiej zastanowią, czy chcą być hipsterami czy mieć przyjemność z gry.

Hipsterski pajac... idź lepiej na rowerku się przejedź czy coś żeby się odstresować a nie robisz tutaj spinę.

Uspokój się bo ci kpd spadnie w bfie (a to najcenniejsza rzecz dla ciebie) . Nie grałeś to się nie wypowiadaj jakbyś grał.

Ludzie na tym forum mają poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Wysłane z G2.

 

Super czytanie ze zrozumieniem, gratulacje. Nigdzie się nie odnosiłem do tego jak się gra na 30 FPS czy 60, chodziło mi o to żebyś darował sobie wyzywanie innych.

Nie grałeś to się nie wypowiadaj jakbyś grał... tyle postów w temacie TLOU na PS3, a jedyne gdzie tę grę widziałeś to na YT, no co za hipokryta.

 

 

(pipi)a mać, ja się czepiam remastered a nie wszystkich gier w 30. Nie wiem jak wyglądała sprawa z oryginalnym TLoU, ale w remastered jest zrypane 30 fps. Nie grałeś w remastered to nie wiesz o czym piszę. Możliwe, że oryginalne 30 fpsów nie ma nic wspólnego z 30 w remastered. No ale zapomniałem, że grasują tu naughty-boye które nie pozwolą złego słowa powiedzieć o tej grze...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ale przeczytaj jeszcze raz co napisałem, nie chodzi mi o Twoją opinię odnośnie Remastered, tylko o jakieś pojazdy na innych użytkowników

 

Niestety tak uważam o osobach które na siłę udają, że 30 jest lepiej, szczególnie, że nie ja jedyny narzekam na to 30 fpsów. Niestety niektórzy pomimo tego i tak będą uparcie twierdzić, że 30 lepiej, choćby połowa z tych 30 fpsów była czarna.

Odnośnik do komentarza

o ile dobrze pamiętam są dwa główne respy, ale czasami rzeczywiście przypadkowo odradzasz się w jakimś losowym miejscu

 

 

ale przeczytaj jeszcze raz co napisałem, nie chodzi mi o Twoją opinię odnośnie Remastered, tylko o jakieś pojazdy na innych użytkowników

 

 

Niestety tak uważam o osobach które na siłę udają, że 30 jest lepiej, szczególnie, że nie ja jedyny narzekam na to 30 fpsów. Niestety niektórzy pomimo tego i tak będą uparcie twierdzić, że 30 lepiej, choćby połowa z tych 30 fpsów była czarna.

 

 

Pewnie tak jest jak się przesiądzie z 60 na 30. Ja na PS3 nie zwracałem na klatki uwagi i bawiłem sie zayebiście.

Odnośnik do komentarza

Podstawa to znaleźć zgranych ludzi do zespołu, grają wczoraj z kumplem we dwóch dostawaliśmy co chwilę baty bo randomy nie dawały rady i chodziły swoimi ścieżkami, w trzy osoby już można pograć, ale jak się trafi ogarnięty zespół to może być ciężko. Z perków to tajne szkolenia na drugim poziomie to podstawa, i karabin z tłumikiem jak ktoś wcześniej wspomniał, reszta to już wedle uznania, osobiście używam tego perka z możliwością leczenia drużyny, szybko wpadają części do ulepszania broni i kupna pancerza.

 

 

 

Niestety tak uważam o osobach które na siłę udają, że 30 jest lepiej, szczególnie, że nie ja jedyny narzekam na to 30 fpsów. Niestety niektórzy pomimo tego i tak będą uparcie twierdzić, że 30 lepiej, choćby połowa z tych 30 fpsów była czarna.

 

Skończ już, bo to się żałosne robi, jak Ci to przeszkadza to graj w 60fps i przestań pierd.olić. A takie sprawy to na PMkach załatwiajcie a nie temat zaśmiecacie.

Edytowane przez figus87
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

+1 30fps w tej grze jest jakieś uszkodzone, ograłem jakiś czas temu Infamous w 30fps i tam było zupełnie inaczej, tutaj kamera naprawde jakoś wolni sie przesuwa

tylko 60 fps :)

 

czy hard całą gre będzie taki eko pod względem ekwipunku?

cały czas mam 1 ostrze i 8 naboi, wale prawie każdego z pięści albo dusze

Odnośnik do komentarza

o ile dobrze pamiętam są dwa główne respy, ale czasami rzeczywiście przypadkowo odradzasz się w jakimś losowym miejscu

 

 

ale przeczytaj jeszcze raz co napisałem, nie chodzi mi o Twoją opinię odnośnie Remastered, tylko o jakieś pojazdy na innych użytkowników

 

Niestety tak uważam o osobach które na siłę udają, że 30 jest lepiej, szczególnie, że nie ja jedyny narzekam na to 30 fpsów. Niestety niektórzy pomimo tego i tak będą uparcie twierdzić, że 30 lepiej, choćby połowa z tych 30 fpsów była czarna.

 

 

Pewnie tak jest jak się przesiądzie z 60 na 30. Ja na PS3 nie zwracałem na klatki uwagi i bawiłem sie zayebiście.

 

No i kolejny raz napiszę, że w oryginale 30 fpsów mogło działać lepiej niż teraz w remastered. Nie kwestionuję osób które grały w 30 fpsach w oryginał i się dobrze bawiły, bo ja też dobrze się bawię w tytułach 30 fpsowych, ale ten jest koszmarny w 30 (TEN czyli remastered, nie oryginalny TLoU).

 

Wydaję mi się, że 30 fps w oryginale =/= 30 fps w remastered, dlatego pisanie, że dobrze się bawiło w oryginale nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją.

Odnośnik do komentarza

Czy 60 jest lepsze od 30? Zależy gdzie, zależy w czym. Ja tam przejdę TLoU 2 razy, wiec mi to bez różnicy. Czy 30 k/s w tej grze jest zrypane? Hmmm, niemożliwe. Przypuszczam, że problemem jest psychologia. Człowiek po przełączeniu 60 na 30 widzi ogromną różnicę, którą interpretuje jako "problem" z 30 k/s . Z Watch Dogs tego nie ma, bo tam nie ma wyboru, wiec trudno nam zracjonalizować sobie problem, nawet w Second Son po odblokowaniu gra i tak mało kiedy dobijała wyżej niż 45 k/s . 

 

Od technicznej strony - 30 k/s jest mega stabilne pod względem samego wyświetlania klatek jak i Frame Time'u, więc od strony czysto technicznej niemożliwe by z tymi 30 k/s było coś nie tak. 

 

Po prostu - GŁOWA, bo cudów nie ma - technicznie jest to dokładnie to samo co 30 k/s na PS3 (a tam były jeszcze dropy !). Jeśli ktoś twierdzi, że tam było normalnie a tu jest źle, to nie ma innej możliwości, że bardzo silnie działa u niego podświadomość :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy 60 jest lepsze od 30? Zależy gdzie, zależy w czym. Ja tam przejdę TLoU 2 razy, wiec mi to bez różnicy. Czy 30 k/s w tej grze jest zrypane? Hmmm, niemożliwe. Przypuszczam, że problemem jest psychologia. Człowiek po przełączeniu 60 na 30 widzi ogromną różnicę, którą interpretuje jako "problem" z 30 k/s . Z Watch Dogs tego nie ma, bo tam nie ma wyboru, wiec trudno nam zracjonalizować sobie problem, nawet w Second Son po odblokowaniu gra i tak mało kiedy dobijała wyżej niż 45 k/s .

 

Od technicznej strony - 30 k/s jest mega stabilne pod względem samego wyświetlania klatek jak i Frame Time'u, więc od strony czysto technicznej niemożliwe by z tymi 30 k/s było coś nie tak.

 

Po prostu - GŁOWA, bo cudów nie ma - technicznie jest to dokładnie to samo co 30 k/s na PS3 (a tam były jeszcze dropy !). Jeśli ktoś twierdzi, że tam było normalnie a tu jest źle, to nie ma innej możliwości, że bardzo silnie działa u niego podświadomość :)

I tyle w tym temacie, więcej do niego nie wracajcie.
Odnośnik do komentarza

Panowie, ktoś pokusi się o mały tutorial dla początkujących w multi:)? reprezentanci lv1 na ps4 mają roczne doświadczenie z ps3 i trudno z nimi rywalizować :)

 

 

  • Rewolwer
  • Semi-Auto Rifle + tłumik 4 punkty

 

  • Collector 1
  • Crafter 1
  • Hawked Eye

Jak tylko pojawi się możliwość to zaczniesz używać Hawked Eye 2 a po kilkunastu tygodniach w końcu Collector 2. Tyle mogę podpowiedzieć co do stałego wyposażenia. 

 

  • Ja staram się naznaczać przeciwników i jak ktoś inny ich zabije to skapnie coś dla mnie.
  • jak masz możliwość używaj Headsetu !!!!!! nie siedz cicho tylko ostrzegaj innych.
  • Wskrzeszam 
  • nie biegam! widać wtedy gdzie jesteś na mapie to jest podstawowa zasada w multi KnRWA NIE BIEGAĆ! 
  • pierwszą rzecz jaką robię to Mołotow, nigdy nie robię apteczek te leżą sobie na mapach
  • Mołotowem rzucam w przeciwników którzy leczą swoich. Nie ma to jak double burn_! :D
  • czasami w trawie wysokiej, za futryną w drzwiach zostawiam miny, tak samo w pomieszczeniach do których wchodzi się przez okno
  • nigdy nie dobijam wroga ręcznie, albo kolbą, Zawsze używam rewolweru, kula w łeb jak się koleś chce odczołgać.
  • To pozwala mi być cały czas w trybie Alert, tak aby nikt mnie nie zabij gdy animacja zabijania obiera mi na chwilę możliwość kontrolowania postaci
  • może to naiwne ale wiele razy uratowało mi to skórę. 
  • nie śpieszę się, staram się grać normalnie bez nerwów nie osłabiać drużyny a im w miarę moich kiepskich umiejętności pomagać. Dlatego wybrałem naznaczanie wroga, niech inni widzą gdzie jest i się nim odpowiednio zajmą 

 

Tyle mogę podpowiedzieć od siebie, nie jestem wymiataczem, jakoś tam przetrwałem te 24 tygodnie. Ale tyle się nauczyłem i mogę to przekazać dalej. Średnio na mecz mam 4 do 6 powaleń wiem że jak kolesie mają po 10 do 15 ale to jest już szajba na puncie online. Graj a sam się przekonasz :)

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

30fps w remasterze jest po prostu zepsute( masakryczne smużenie), grać się nie da. Przy 60 klatkach wszystko jest ok.

Polecam na poziomie leśnym sprawdzić różnicę w cieniach, różnica spora na korzyść 30fps. Trochę dziwne że tak mocna konsola nie poradziła sobie z tymi cieniami przy 60fps, nie to że wyglądają źle , ale jednak niesmak lekki jest, bo to przecież gra z poprzedniej generacji.

 

Gra wygląda i tak fenomenalnie, tekstury ostre, trochę dodatków, photo mode, skórki dla Joela i Ellie.

Mimo że ukończyłem grę na ps3 to i tak warto kupić i ograć ponownie. Zwłaszcza że rok temu pożyczyłem konsolę od znajomego i można powiedzieć że grę "przebiegłem" na szybko, teraz moge się delektować.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

 

Czy 60 jest lepsze od 30? Zależy gdzie, zależy w czym. Ja tam przejdę TLoU 2 razy, wiec mi to bez różnicy. Czy 30 k/s w tej grze jest zrypane? Hmmm, niemożliwe. Przypuszczam, że problemem jest psychologia. Człowiek po przełączeniu 60 na 30 widzi ogromną różnicę, którą interpretuje jako "problem" z 30 k/s . Z Watch Dogs tego nie ma, bo tam nie ma wyboru, wiec trudno nam zracjonalizować sobie problem, nawet w Second Son po odblokowaniu gra i tak mało kiedy dobijała wyżej niż 45 k/s .

 

Od technicznej strony - 30 k/s jest mega stabilne pod względem samego wyświetlania klatek jak i Frame Time'u, więc od strony czysto technicznej niemożliwe by z tymi 30 k/s było coś nie tak.

 

Po prostu - GŁOWA, bo cudów nie ma - technicznie jest to dokładnie to samo co 30 k/s na PS3 (a tam były jeszcze dropy !). Jeśli ktoś twierdzi, że tam było normalnie a tu jest źle, to nie ma innej możliwości, że bardzo silnie działa u niego podświadomość :)

I tyle w tym temacie, więcej do niego nie wracajcie.

 

Ty widziałeś 60 fpsów na gifie z YT więc raczej ciebie słuchać nie powinni.

Odnośnik do komentarza

Czy 60 jest lepsze od 30? Zależy gdzie, zależy w czym. Ja tam przejdę TLoU 2 razy, wiec mi to bez różnicy. Czy 30 k/s w tej grze jest zrypane? Hmmm, niemożliwe. Przypuszczam, że problemem jest psychologia. Człowiek po przełączeniu 60 na 30 widzi ogromną różnicę, którą interpretuje jako "problem" z 30 k/s . Z Watch Dogs tego nie ma, bo tam nie ma wyboru, wiec trudno nam zracjonalizować sobie problem, nawet w Second Son po odblokowaniu gra i tak mało kiedy dobijała wyżej niż 45 k/s . 

 

Od technicznej strony - 30 k/s jest mega stabilne pod względem samego wyświetlania klatek jak i Frame Time'u, więc od strony czysto technicznej niemożliwe by z tymi 30 k/s było coś nie tak. 

 

Po prostu - GŁOWA, bo cudów nie ma - technicznie jest to dokładnie to samo co 30 k/s na PS3 (a tam były jeszcze dropy !). Jeśli ktoś twierdzi, że tam było normalnie a tu jest źle, to nie ma innej możliwości, że bardzo silnie działa u niego podświadomość :)

 

Dobrze napisane. Niech osoby, które doświadczyły 60 klatek w Remastered, włączą po chwili oryginalne The Last of US na PS3. Efekt "zepsucia" będzie ten sam.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Porównanie do Tomb Raider Definitive Edition nasuwa się samo ponieważ jest to pierwsza gra na PS4 (u i nie tylko), która została podrasowana graficznie.

 

Jakie ja mam przemyślenia? Może i nikogo to nie zainteresuje ale szczerze wam napisze co myślę. Otóż wydaje mi się że przepaść graficzna pomiędzy Tomb Raider na ps3 a PS4 jest kolosalna. A przepaści pomiędzy The Last of US takiej nie ma, wręcz różnica graficzna jest zdecydowanie mniejsza. Wynikać to może z tego że The Last of US na ps3 względem TR jest zwyczajnie ładniejszy i wyciska ostatnie soki z PS3, czego nie robi TR. I łatwiej było graficznie podciągnąć przygody Lary Croft na wyspie przez co różnica była tak kolosalna. Natomiast The Last of US jest graficznie lepiej wykonany i ta różnica jest już mniejsza nawet jeśli obie gry stoją na takim samym FULL HD poziomie. Co do klatek animacji to robią na mnie kolosalne wrażenie już w TR czułem te MOC i teraz to wrażenie wraca ze zdwojoną siłą. 30 fps nawet nie zamierzam włączać. 

 

Co za kozak gra, nie nudzi się nawet po tylu ukończeniach. Nie pozbywam się swojej wersji na PS3. Zostawiam w kolekcji.  :thumbsup:

 

20140729_134547.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ussr - szło by się kłócić co do grafiki w TR na PS3. W wielu aspektach była bardzo porównywalna, natomiast w niektórych aspektach nawet lepsza.

 

Jednak nie chodzi o to. Nie chodzi o przeskok między platformami a ilość włożonej pracy.

 

The Last of Us na PS4 to 1080p, 60 k/s (lub 30k/s z lepszymi cieniami) i lepsze tekstury. Praktycznie nic innego się nie zmieniło.

 

W Tomb Raiderze samo TressFX to wielka innowacja, bo jest to next-genowy i bardzo obciążający ficzer, do tego świetne efekty przezroczystości, głębia ostrości, filtrowanie anizo, ograniczony LOD (co w TLoU na PS4 denerwuje), efekty rozproszenia światła, kapitalna twarz lary z rewelacyjną fakturą skóry, gęsta roślinność która reaguje na postać i wiatr. Do tego dużo lepsze efekty cząsteczkowe i efekty specjalne. No i oczywiście lepsze tekstury.

 

Innymi słowy: TR wygląda po tych wszystkich usprawnieniach jak prawdziwa next-genowa gra, natomiast The Last of Us wygląda jak podbita po kosztach edycja, a nie REMASTER którym tak się SONY chwali, przez co finalnie dla MNIE - TR wygrywa z TLoU na PS4. Oczywiście w aspektach grafiki :-) Cała reszta gry to dalej REWELKA, jednak po tym całym marketingu spodziewałem się wielkiego WOW, a jest zawód :(

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Czy 60 jest lepsze od 30? Zależy gdzie, zależy w czym. Ja tam przejdę TLoU 2 razy, wiec mi to bez różnicy. Czy 30 k/s w tej grze jest zrypane? Hmmm, niemożliwe. Przypuszczam, że problemem jest psychologia. Człowiek po przełączeniu 60 na 30 widzi ogromną różnicę, którą interpretuje jako "problem" z 30 k/s . Z Watch Dogs tego nie ma, bo tam nie ma wyboru, wiec trudno nam zracjonalizować sobie problem, nawet w Second Son po odblokowaniu gra i tak mało kiedy dobijała wyżej niż 45 k/s .

 

Od technicznej strony - 30 k/s jest mega stabilne pod względem samego wyświetlania klatek jak i Frame Time'u, więc od strony czysto technicznej niemożliwe by z tymi 30 k/s było coś nie tak.

 

Po prostu - GŁOWA, bo cudów nie ma - technicznie jest to dokładnie to samo co 30 k/s na PS3 (a tam były jeszcze dropy !). Jeśli ktoś twierdzi, że tam było normalnie a tu jest źle, to nie ma innej możliwości, że bardzo silnie działa u niego podświadomość :)

I tyle w tym temacie, więcej do niego nie wracajcie.
Ty widziałeś 60 fpsów na gifie z YT więc raczej ciebie słuchać nie powinni.
A Ty byłeś na tyle głupi by w to uwierzyć nie zakładając że ja to wiem i trolowalem bo temat obrócił się w CW.

Komu wierzyć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...