Skocz do zawartości

Ale jaja...


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

ostatno pare razy jadłem potrawy gdzie głownym składnikiem były kurki, i mimo dużego sentymentu do tych grzybów (za dzieciaka zbierałem je ręcznie) zawsze okazywało sie że kurki to słabe grzyby, i daję naprawde słabe efekty jeśli chodzi o smak...

 

tak tylko mówie

 

w niektórych sklepach można kupić słoiczki grzybów przygotowanych do jedzenia, to wszelakie borowiki itp bardzo ładnie wypadają, ale niestety kurki to jest jakaś breja bez smaku...

 

tak tylko mówie

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Ja przesadziłem. 

Od 12 zacząłem żarcie. Potrawy nie świąteczne bo cała rodzina sobie do hotelu pojechała, a ja w robocie zostałem. Najpierw sernik, babka, zapijane mlekiem kokosowym, do tego mieszanka orzechów z oliwkami z lidla. Później kurczak panierowany z salsą ( chyba ). W międzyczasie krówka z masła orzechowego, masła zwykłego, WPI i ricotty, kilka kawałków ale z 800kcal z nich pewnie wpadło. Jakieś podjadanie serów, w tym mój ulubiony smażony. Później pizza z salami ( nie z osła ). Wszystko w ramach diety ketonowej. Mam nadzieję że z ketozy nie wypadnę bo żarłem jak świnia. Kalorii nie liczyłem bo się boję. Ale brzuch mi rozwaliło. Jestem rozdęty. Miałem wieczorem ćwiczyć ale nawet połowy planu nie wykonałem. Jutro już delikatniej pojem. Jaj samych nie jadłem ale z 10 poszło ww daniach. 

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

U mnie od jutra świętowanie, dziś jeszcze dużo roboty bo większość świąt u mnie będzie się odbywała.  Z racji, że piękna pogoda święta spędzam w ogrodzie. W drugi dzień zamiast gotować na obiad kiełba biała i polska wjedzie z grilla.

 

Ogónie sałatka warzywna i wiosenna do tego biała oraz polska + jajka z majonezem i szczypiorkiem. Mmmmmmmmmm

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...