Skocz do zawartości

PSX Extreme 201


Oceń okładkę PSX Extreme 201  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 201

    • 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      4
    • 4
      4
    • 5
      3
    • 6
      5
    • 7
      8
    • 8
      10
    • 9
      11
    • 10
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie rankingi są zawsze subiektywne, ale ten ze strzelaninami jest jednak sporą wpadką. Bo co u licha robią tu Borderlandsy 1 i 2? Poza tym, jeśli rozpatrywać Bioshocki jako strzelanki (no ok) i w tej kategorii przyznawać pierwsze miejsce, to też akoś głupawo wygląda.

Troche obciachowe rzeczy jak na zawodowców.

Edytowane przez Prawdziwek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie rankingi są zawsze subiektywne, ale ten ze strzelaninami jest jednak sporą wpadką. Bo co u licha robią tu Borderlandsy 1 i 2? Poza tym, jeśli rozpatrywać Bioshocki jako strzelanki (no ok) i w tej kategorii przyznawać pierwsze miejsce, to też akoś głupawo wygląda.

Troche obciachowe rzeczy jak na zawodowców.

Ja traktuję te rankingi jako rekomendacje najlepszych tytułów minionej generacji ,a nie jakieś listy przebojów w których liczy kolejność miejsc.

Odnośnik do komentarza

Spontanicznie zakupiłem dwusetny numer PE i po konkretnym zagłębieniu się w treść na nowo - po raz trzeci - zapałałem do Was miłością ;-) Ostatnie kilka lat mocno się opuściłem, kupowałem pismo sporadycznie, teraz jednak zamierzam wrócić do comiesięcznego wysupływania dychy z portfela. Co już zresztą wprowadziłem w życie, nabywając numer 201. Póki co zaledwie go przejrzałem, ale już wiem, że będzie co czytać wieczorami. A okładka może tyłka nie urywa, ale klimat ma.

Przy okazji - jubileuszowe teksty przywiodły tyle fajnych wspomnień, że zajrzałem do działu z archiwaliami w Waszym sklepie i przeżyłem mały szok - macie na stanie numery, które kilka lat temu były już niedostępne. Jakim cudem? ;) Jakby nie było, zamówiłem dziewięć brakujących egzemplarzy z pierwszych pięciu lat istnienia PE - mniam :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkie rankingi są zawsze subiektywne, ale ten ze strzelaninami jest jednak sporą wpadką. Bo co u licha robią tu Borderlandsy 1 i 2? Poza tym, jeśli rozpatrywać Bioshocki jako strzelanki (no ok) i w tej kategorii przyznawać pierwsze miejsce, to też akoś głupawo wygląda.

Troche obciachowe rzeczy jak na zawodowców.

 

Borderlands jednak bardziej nam pasuje do strzelanin niż RPG. 

 

Co do "obciachowości" - zestawienie powstaje na bazie głosów kilkunastu zgRedów. Żeby któraś gra trafiła przynajmniej do TOP3, tu musi u kilku osób znaleźć się dość wysoko w ich zestawieniach. Ogólnie rządzi matematyka - bez sympatii/antypatii na zasadzie "a to damy wyżej, bo pamiętam, że fajnie mi się grało". A sam ranking - namawiam do wrzucenia swojego np. TOP5 - porównamy :)

 

Przy okazji - jubileuszowe teksty przywiodły tyle fajnych wspomnień, że zajrzałem do działu z archiwaliami w Waszym sklepie i przeżyłem mały szok - macie na stanie numery, które kilka lat temu były już niedostępne. Jakim cudem? ;) Jakby nie było, zamówiłem dziewięć brakujących egzemplarzy z pierwszych pięciu lat istnienia PE - mniam :)

 

Nie do końca my mamy. Numer do 165. pozostał u poprzedniego wydawcy, dostępne są bodaj jedynie w sklepe.pl, który od 3 lat nie jest powiązany z obecnym wydawcą.

Odnośnik do komentarza

Na stronie 6. w tekście SoQ o grze "Thief" pisze: "Marzy się otwarty teren i swobodne śmiganie pod dachach...". Co miesiąc to błąd :D

 

Racja, pod dachach ciężko śmigać ;)

 

 

SoQ pisze w HP, że chciałby zapowiedzi Zeldy w HD, teoretycznie Wind Waker na Wii U można taką uznać, ale w sumie to remake.

 

Właśnie, to remake, a mi się marzy całkiem nowa odsłona w stylistyce przypominajcej tę z dema prezentowanego przed premierą Wii U.

Odnośnik do komentarza

Monika, jak grasz w farmę, na sprzęcie "z jabluszkiem", to możesz dodać mój gamecenter - altlyser. Mam chyba 69 poziom, rozbudowalem juz na maxa pola i kartki, młotki i ołówki juz mi niepotrzebne:))

--

instaluję też wspomniane Dragonvale, mam nadzieję, że tak nie wciągnie jak farma, czy clash of clans (w które gra Kali:).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Monika, jak grasz w farmę, na sprzęcie "z jabluszkiem", to możesz dodać mój gamecenter - altlyser. Mam chyba 69 poziom, rozbudowalem juz na maxa pola i kartki, młotki i ołówki juz mi niepotrzebne:))

--

instaluję też wspomniane Dragonvale, mam nadzieję, że tak nie wciągnie jak farma, czy clash of clans (w które gra Kali:).

 

Weeeeź nie przypominaj mi, że się do tego publicznie przyznałam :) Hiv jak zobaczył jak przy tym siedzę to mało facepalmu stopą nie zrobił. Dragonvale jest obrzydliwe, nawet mi się nie podoba... poprostu uwielbiam patrzeć na moje własne smoki ;)

 

Znajdziesz mnie w sąsiedztwie "polscy farmerzy", flaga z czerwoną świnią (sic) 

Edytowane przez Monia.liveteam
Odnośnik do komentarza

Matowa okładka jest super, wygląda pięknie. Niestety papier w środku mi się już nie podoba. Nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia. 

mogę się pod tym podpisać. Widać, że oszczędzamy, bo jakość papieru w środku jest tragiczna. Jakość papieru okładki też spadła... Niestety papier sprawia, że zbliżamy się ku jakości papieru zwykłych dzienników... niedobrze... zmiana na duży minus :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...