Skocz do zawartości

PSX Extreme 201


Oceń okładkę PSX Extreme 201  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 201

    • 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      4
    • 4
      4
    • 5
      3
    • 6
      5
    • 7
      8
    • 8
      10
    • 9
      11
    • 10
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się i ja. Słuchajcie, przez lata wyrósł taki mit, że zdrowe pismo tylko na kredowym papierze błyszczącym jak psu jajca. Owszem, ale to trochę jak z piwem w Polsce. Przez lata komuny piwo było podłe, a z dobrych ludzie znali jedynie markowe, jasne, złociste lagery przywożone zza granicy. Przez to dziś piwa ciemne, smakowe i inne są traktowane jako dziwne jakieś, bo przecież prawdziwe, dobre piwo to wyłącznie lager. Który niezależnie, czy to Lech, czy Tyskie smakuje prawie zawsze tak samo. Prawie ;) I z kredowym papierem też tak jest. Zmierzam do tego, że ja akurat lubię nowy papier i głosowałem za nim. Jest bardziej papierowy. Inny. Nawet szlachetniejszy. Ktoś napisał gdzieś, że hipsterski. Może tak. Jak sobie porównam ze śmierdzącym CDA, które drukowane jest obecnie na śliskim co prawda, ale przypominającym ten z Bravo papierze, to wolę jednak nasz. Różnica jest taka, że PSX nawet na srajtaśmie trzymałby fason.

Odnośnik do komentarza

Z każdą minutą spędzoną z nowym papierem ten podoba mi się coraz bardziej. Ba, po przeczytaniu PE #201 od deski do deski (zawsze tak czytam, nie omijam nawet jednej literki) i sięgnięciu po wydanie #172 nie mogę się nadziwić jakim cudem ten błyszczący papier mógł mi się kiedyś tak bardzo podobać ;) Zresztą, papier to tylko nośnik dla tekstów, a te są jak zawsze zacne. Czekam na kolejny numer :)

Odnośnik do komentarza

No Console Wars, to tak naprawdę wielki konkurent dla prasy (serio:)). To esencja wszystkiego, co gracz powinien wiedzieć. Jakiś wyciek? Kilka minut po, już o tym głośno w CW. Nie oglądałem relacji z targów? Nie szkodzi, każdy z CW oglądał, pisze jednolinijkowego posta i wiem tyle, co bym czytał relację na kilka stron A4. Przy okazji liznąłem trochę technicznej wiedzy na temat 60fps/1080p, a i jest też trochę o rynku pecetowym. No i o drabinie/żyrafie nie poczytam w prasie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

CW- można wydać w formie papierowej( toaletowy;) Proponuję zgre(d)ngeny czytelników- taki krótki fight za /przeciw lub krótkie recenzje czytelników

Po co? Opinie czytelników już były przerabiane w przypadku głosowania na grę roku i mieliśmy po prostu powtórkę oczywistych oczywistości, które już napisali zgredzi plus kwiatki typu "nie grałem, ale jest świetne" (piszę z pamięci). Wojenki fanbojów też niech lepiej zostaną na forum 

 

btw. Mnie papier zupełnie nie przeszkadza. Za to trochę się posypał balans na linii recki- publicystyka. Child of Eden dostaje bodaj 9+ i recenzję na jedną stronę- po odjęciu screenów wychodzi kilkadziesiąt zdań, podczas gdy w magazynie mamy milion pięćset mocno nierównych artykułów. Jak dla mnie tutaj jest pole do poprawy.

Odnośnik do komentarza

O wielki padzie! Jeśli to prawda to HIV zasłużył na oklep :) Toż to esencja HC Roomu, idealna fotka do działu HCR. I ten DC. Szok! A kwestia "Ikea czy hardcore" to ciekawe zagadnienie na felieton. Bo z jednej strony pokolenie PSX dorosło, zarabia dobre hajsy w UK i stać je na elegancki wystrój wnętrza. Ale ja też jestem zwolennikiem bałaganu, kabli, kartonów po konsolach i butelek po piwie. Nie przepadam za sterylnymi wnętrzami jak z katalogu.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry felieton Naczelnego :) W ogóle publicystyka jest ok, jak dla mnie może być jej nawet więcej :) Jak ktoś dobrze i mądrze pisze to i poczytać warto. Poza Moniką niestety, która nie trzyma poziomu. Mam wrażenie, że jakość jej tekstów jest coraz gorsza. Na początku było lepiej. Może to brak pomysłów? Może jest zajęta czym innym i nie skupia się wystarczająco na tekstach do PSX? Z drugiej strony to tylko kilkadziesiąt zdań na miesiąc...

Odnośnie "Dam" to też bym był za tym, żeby dział wywalić (przenieść na forum), HCR zostawić bo można zawsze podpatrzeć coś ciekawego a i warto zobaczyć, w jakich warunkach inni grają. Generalnie numer na wielki plus (poza papierem ale to kilka postów wyżej, zobaczymy jak się skończy walka z jakością), dużo ciekawostek, wypowiedzi Zgredów, które zawsze są dla mnie ciekawe. Jednym słowem dzieje się i już czekam na kolejny numer.   

Edytowane przez Veldon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...