Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem. Pewnie chodzi ci o to ,że na polskim live nie widać ceny i nie da się kupić. Sporo osób ma ten problem. Ja rozwiązałem go w ten sposób ,że zmieniłem język i lokalizacje konsoli na Irlandię i tam pobrałem. Później zmieniłem na Polske i mogłem grać. Season pass mam oddzielnie z marketplace.

Zapraszam do gry, GT: BuRRRza

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem. Pewnie chodzi ci o to ,że na polskim live nie widać ceny i nie da się kupić. Sporo osób ma ten problem. Ja rozwiązałem go w ten sposób ,że zmieniłem język i lokalizacje konsoli na Irlandię i tam pobrałem. Później zmieniłem na Polske i mogłem grać. Season pass mam oddzielnie z marketplace.

Zapraszam do gry, GT: BuRRRza

A kasę pobrało Ci w funciakach? Nowe mapki i zombie są po polsku?
Odnośnik do komentarza

Nie, miałem za darmo bo wcześniej kupiłem Season Pass. Zombie są po polsku, nowe mapki również. Ogólnie DLC jako tako daje rade. Może później będzie lepiej.

ps: na xboxforum widziałem ktoś sprzedawał zdrapkę na Season Pass za 100 zł, radę poszukać może jeszcze ma bo miał dwie sztuki i jedna poszła a cena bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Piszecie, że dzieciaki nie chcą przeszłości, a jednak się mylicie ;)

http://www.itsallviral.com/gaming/tmartn-cod-2015-poll

Wiem, że może nie ma tutaj milionów głosów, ale z około 20 tysięcy osób zdecydowana większość chce 2 wojnę światową :) 
Ja głosowałem na Vietnam, a wy co byście chcieli ?


A no i nie wiem czy było, ale potwierdzono, że nowy cod wyjdzie w 2015, a za jego produkcję odpowiada moje ulubione studio z całej trójki, czyli treyarch :) Co najważniejsze gra jest tworzona w 3-letnim cyklu, więc chłopaki mogą się wykazać.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

i jak co roku czekam w wywieszonym jęzorem przez (pipi)aną część czwartą od Infinity Ward z nadzieją że to już teraz, już za chwilę ponownie mnie wessie. I jak co roku spotyka mnie to samo rozczarowanie (tak, world at war i black ops było dobre ale...)

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nowe DLC zapowiedziane.

Remake Highrise z MW2 i ciekawie wyglądająca mapa Compound (trochę mi przypomina Rush z DLC do BO2).

Zombie zapowiadają się dobrze

ps: gra ktoś jeszcze w tą część coda ? Ja czasami wracam by się odchamić i pobiegać z TAC-19 na Urban bo na drugim DLC już ludzi nie ma..

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...