Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Scorestreaki to wada? Porównując Advance Warfare do MW2 i MW3, bo to były ostatnie części jakie liznąłem, to tu nie lata absolutnie nic. Tam niebo było zawalone dosłownie cały czas i to one nabijały te kille, tutaj nie jest tak łatwo, co oczywiście jest na duży plus. :)

 

Jakie tryby głównie gracie? 

 

W ogóle to miałem nie włączać Prestiżu, ale skoro gram i te punkty lecą to kliknąłem, co mi tam. :P

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dla mnie też gów.no obesrane, taka kac kupa po 7 dniowym piciu tanich win. adhd, bieganina, teraz jeszcze skakanina, ginięcie w ułamku sekundy od chuy wie czego, aim assist taki że puszczasz pada i postać się obraca, mapy kwadraty 2 na 2.

 

2/10

 

dobrze ze kupiłem na jakimś cebulackim koncie za 79zl.

 

przejdę singla i zapominam o tym czymś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to nie wada, że te drony niewiele co zabijają, wręcz przeciwnie. Co mi się nie podoba to właśnie to co wspomniał bartiz, mapy zdecydowanie za małe są, jeszcze pół biedy jak tylko biegamy bez skakania, ale tryby ze skakaniem to masakra jakaś dla mnie. I jeszcze respy, totalnie zyebane, nie wiem, jak można przez tyle części CoDów nie umieć tego ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

 

Jakie tryby głównie gracie? 

 

 

Hardcore Domination <3

 

Ogólnie spoko by było, gdybyśmy utworzyli sobie taga np. PPE i pykali razem po sieci #ps4 ;>

 

 

Odnośnie killstreaków fajna sprawa z tym, że możemy dołożyć do nich dodatkowe cechy, takie jak dodatkowy czas trwania, czy dodatkowa rakieta przy Cluster Missile. Choć wkurzająca jest granica streaków. Dla głupiego UAV ile fragów? 5? 6? O_o Przydatny był perk Hardline w MW3 (Ghosts chyba też), że obniżało nam o 1 frag. Brakuje jednak tego ;x

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Najlepiej grać w CoD-y na hardcorze, wtedy nie ma takiej bezmózgiej bieganiny, frajda z zabijania większa i trochę trzeba pokombinować, tylko trochę. Kur.wa jak jak bym chciał zremasterowanego Modern Warfare. Te same mapy ,lepsza grafika i destrukcja otoczenia. Mogliby tylko dodać kilka broni i perków, reszty nie ruszać.

 

Advanced Warfare jest spoko, na pewno dużo lepszy od poprzednich trzech części. MW3, BO2 I Ghost. Można grać.

Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem tego malkontenckiego miałczenia, ze gra zyebana i tak dalej. Jak ktoś pływać nie umie... Sądząc z obłożenia serwerow i opuszczenia tychże przez graczy wkręconych np w BO 2, czy poprzednie odsłony MW zainteresowanie przedmiotowym tytułem w multi jest ogromne. Sam wykasowałem kilku friendsów z listy, bo nie szło słuchać ciągłych narzekan, typu ,,o (pipi), ale miałem laga, ,, albo,,jak on to (pipi) zrobił,ale mam pinga,, i tak w kółko. Nie do zniesienia... Zwlaszcza,ze te same osoby identycznie reagowały na rozgrywkę w black opsie , a jeszcze wcześniej w czwórce. Tu na forum tez sporo podobnych ludzisk się objawia i wypłakuje, ze lagi, ze egzo umiejętnosci a to niepotrzebne, a to zyebane, a to inne...

Tak, jak pisze mario, ja gram tylko na hc , z reguły w tdm i nie dostrzegam poważniejszych błędow w kodzie ( codzie ;) ). Rozgrywka jest zdecydowanie wolniejsza i nabiera innego wymiaru.

Proponuję grac dla przyjemności i umieć przegrywać - to też jest ważne. Dobrej zabawy !!!

Odnośnik do komentarza

Kalinho_PL ty to chyba w Ghosta nie grałeś :P A single player uważam za bardzo fajny i również lepszy niż w Ghoście/Black Ops 2.

Mam platynę i Ghost był dla mnie ciekawszy,  :sorcerer:  ale grałem głównie w tryb extinction, który był znacznie lepszy od Exo Survival. Single w każdym CoD jest identyczny - misja na szynach, misja skradankowa, mini wojna, latanie gadżetami, misja snajperska :P Multi to zawsze te same gó.wno obesrane dla ludzi z ADHD - szanuję 60 fpsów, ale wolę BF'a albo inne Destiny. 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogladam właśnie jakiś stream, co typ sieje zniszczenie to masakra jakaś. :D stream nazywa się coś BAL-27 TOO Op, jakoś tak :P

 

 

Obejrzałem z 4-5 meczy, koleś ma średnią zabić ze 40 przy 10 zgonach. Jakiś robot chyba. :P

 

No koleś ma oczy w (pipi)e. :P

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Pograłem i ukończyłem singla - generalnie bez szału. Muzyka to typowe tło więc trudno o niej cokolwiek powiedzieć bo to nie jest dobry OST tak jak w MW3 lub MW2 - nie ta liga. Grafika bardzo fajna ale tylko w cutscenkach bo podczas gameplayu jest tylko poprawnie, chociaz kilka lokacji jest bardzo ladnie zrobionych i jest klimatycznie.

Ogolnie warto sobie pograc i powycinac w pień przeciwników po czym odinstalować i pograć w coś nastepnego.

 

W multi nie gram więc nie wypowiadam sięna temat mechaniki ale ogólnie dziwie się na te stękania, że są skoki, laserki i w ogóle - kiedyś graliście w Q3 Arena i tam to nie przeszkadzało, gdzie rozgrywka była 3x szybsza. Za bardzo wszyscy sie przyzwyczaili, ze CoD = II wojna swiatowa i tak wszyscy chca to meczyc do znudzenia. Najlepie aby multi miało tylko do wyboru M1 garanda, granat i pistolet z 4 nabojami to pewnie wszyscy by sie spuszczali jakie to multi nie jest uber wypasione, co jest totalnie glupie. Jak ktos chce to niech sobie gra w multi w CoDa 2 albo MW na pc.

 

A zapomniałem, MW1 na pc już zdechło i nikt nie gra a ponoć to najlepsze multi w uniwersum Warfare.

Odnośnik do komentarza

Jedno pytanko, niby mam zakupioną wersje PL a nie mam napisów, ktoś wie co muszę zrobić? W ustawieniach nic nie widzę;/

Nie wiem czy to moje odczucie, ale multi wygląda lepiej niż kampania :D Nadal podtrzymam zdanie, iż gra się świetnie, jedyną wadą jak w każdym COD-zie jest respown, nie mogę przeżyć tego, że nabijamy kille zbieramy punkty a tu znienacka jakiś nobek za plecami nam się odradza i puszcza serię. Rozumiem, że chcą by każdy miał szansę kogoś zabić, ale litości nie w taki sposób. Po za tym całość jest przyjemna i dynamiczna, mapy przemyślane nie pozwalające zbytnio camperą na nabijanie punktów, nawet gdy nas taki cwaniak zdejmie mamy kilka możliwości na jego podejście, gdyby były otwarte przestrzenie ciężko by było takiego odnaleźć, a tak chwila moment i jesteśmy przy delikwencie. Pewnie strasznie się wkurzają, że nie mogą kisić dupy w jednym miejscu. Trzeba być w ciągłym ruchu jeśli chcemy być na topie, staniem wiele nie osiągniemy w tej grze i to jest plus.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ej chłopaki - przed chwilą skończyłem kampanię na weteranku, załączyły się napisy końcowe - pstryknąłem B (Xbox One) żeby nie czekać do ich końca i wrzuciło mnie do 'menju' ale nie wyskoczył żaden achievment?

 

 

ani ten za ukończenie gry, ani ten za ukończenie na weteranie - jak wchodzę w wybór misji to mam wszystkie dostępne i każdą pokazuje, że ukończona na weteranie.. ocb?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...