Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Tommi uważaj, bo jak kupisz nowego COD to Cię e-koledzy zaczną wyśmiewać, tak jak mnie wczoraj. Ten nowy COD jest na pewno dla dzieciaków z ADHD, albo się przyzwyczaiłem do czegoś wolniejszego (BF, Destiny), albo ta gra jest jeszcze szybsza niż poprzednie części.

 

Pryx to się starość nazywa. Gra jest bardzo szybka (egzo uniki sriki titanfall stajl dają radę)  Od czasów MW najlepszy cod (piszę przez pryzmat TDM, singla zlewam na tą chwilę). Syndrom jeszcze jednego meczu obecny.

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

 

Tommi uważaj, bo jak kupisz nowego COD to Cię e-koledzy zaczną wyśmiewać, tak jak mnie wczoraj. Ten nowy COD jest na pewno dla dzieciaków z ADHD, albo się przyzwyczaiłem do czegoś wolniejszego (BF, Destiny), albo ta gra jest jeszcze szybsza niż poprzednie części.

Pryx to się starość nazywa. Gra jest bardzo szybka (egzo uniki sriki titanfall stajl dają radę) Od czasów MW najlepszy cod (piszę przez pryzmat TDM, singla zlewam na tą chwilę). Syndrom jeszcze jednego meczu obecny.

Podpisuję się oboma ręcyma i nogmi;-)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie dość że scorestreaki ssą to na dodatek ciężko je wbić,niech zwiększa punkty za zabicia i objective albo niech zniżą punkty za scorestreaki. Czasami na TDM żeby wbić UAV trzeba się namęczyć

 

Mam gameplay na którym wbiłem 42 fragi na hardpoint i byłem na 15 killstreaku,jak bym nie pobiegł na środek mapy,kto wie może i bym wbił nucleara :

Edytowane przez Mroku333
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze tego nie zrobią, teraz jest ok z scorestrekami. Przynajmniej wymaga jakiegoś "skilla" żeby je wbić.

 

Ta gra nie jest wykonana pod taktyczne podejście. Ogólnie mówiąc jest ok, tylko ten respown z dup..., sprawdzasz pomieszczenie wychodzisz z budynku by po chwili ktoś inny z niego wybiegł i puścił ci serię w plecy. Nic się nie zmieniło i jest nawet gorzej niż BO2. Wszystko jest tak by nobki miały szansę kogoś zabić i to jest smutne. Nie zmienia to faktu, że gra się przyjemnie, ale trzeba zapomnieć o zabieganiu od tyłu i używania noża, nauczyłem się już, że lepiej puścić serię bo za chwilę może ktoś ci w plecy strzelić i nie zdążysz dobiec do za-chodzonego gracza;/ Uważam, że rozwiązanie z Killzona z bazami jest dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze tego nie zrobią, teraz jest ok z scorestrekami. Przynajmniej wymaga jakiegoś "skilla" żeby je wbić.

W Call of Duty polaczenie neta jest skillem. W Black Ops II tez byly scorestraki i jakos nie mialem problemu wbic wiekszych streakow na TDM. Tutaj trzeba wiecej osob zabic zeby otrzymac te UAV, a trzeba pamietac ze tutaj sie czesto ginie.BTW idzie mi dosyc dobrze w tym CoD,ale mogliby cos zrobic z tymi scorestreakami,nie dosc ze slabe to nawet jak wbijesz to i tak prawie nikogo nie zabijesz nimi,zadnej frajdy nie maja te scorestraki.

Odnośnik do komentarza

Mam pare pytan:
1.Jak pograc na tej dodatkowej mapie Atlas cos tam, ktora dostawalo sie wklepujac kod z edycji Day Zero? Wczoraj niby zobaczylem ta opcje w menu multi, wszedlem tam, ale gry sa niedostepne.
2. Kusza B2, ktora niby tez sie dostawalo w ramach Day Zero. Rozumiem, ze skoro sie ja dostalo w ramach kodu to powinna ona byc na stale odblokowana, a tymczasem owszem jest, ale dopiero na 48 lvl sie odblokowuje.
3.W jaki sposob wejsc w posiadanie tej skorki?
http://www.goodgamebro.com/omega/wp-content/uploads/2014/11/Zombie-Multiplayer-Skin-Advanced-Warfare-1074x483.png
4.Granat kolczatka...Tym co graja po angielsku wyjasniam, ze chodzi o ostatni odblokowywany granat bodaj na 48 lvl. Jakie jest jego dzialanie?Moglem to sprawdzic, bo jestem grubo po pierwszym prestizu, ale zapomnialem, a teraz jest zablokowany.
5.Kiedy biegam po mapie czasem natrafiam na kolesi, nad ktorymi pojawia sie na moment ikonka bialego (medycznego?) krzyza, jak sie ich trafia seryjka. O co biega?Maja oni wlaczone jakis perk?Cos zwiazanego z killstreakiem?

 

EDYTA: Na pierwsze pytanie prosze nie odpowiadac. Dopiero teraz spostrzeglem, ze w ramach Day Zero dostaje sie tylko bronie, a nie mape. Sorry...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Co do 3 i 4 no to:

 

3. Trzeba zrobic 100 fal w survivalu i potem na 3 tierze dojsc do etapu z zombie (w miedzyczasie bedziesz odblokowywal pojedyncze czesci z tego setu, ale glowe sie odblokowuje tylko po etapie z zombie bodajze)

4. Ten "dron" dziala jak noz do rzucania w poprzednich codach, z ta roznica ze jak wcisniesz R1 po jego wystrzeleniu, to wraca do ciebie jak bumerang

 

Probowalem grac "rekreacyjnie" w te gre ale po prostu nie moge, jak gine nie z mojej winy to sie wsciekam i jest to silniejsze ode mnie xD

 

Tutaj piekny przyklad lagow:

 

 

 

4 kreski, caly magazynek w typa, ten sie odwraca i kladzie 2 nabojami.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dziekuje obu panom powyzej. Pytanie do kolegi Bansai:

3.Co to jest "Tier3"?

4.Aha..nóż..to musze sobie w takim razie to odblokowac na stale. Uwielbialem w poprzednich czesciach, a zwlaszcza w Black Opsach rzucac kosami. Szkoda, ze toporka nie ma :)

 

Mialem troche nadzieje, ze to jakas klema, bo je tez uwielbialem rozstawiac po mapie, ale jak by sie dluzej zastanowic to akurat miny w tej odslonie CoD-a bylyby troche bez sensu zwazywszy na fakt, ze sporo czasu spedza sie w...powietrzu :lol:

 

A ten filmik...no niestety w CoD-ach lag compensation to chleb powszedni. Jak widze, ze na serwerze mam trzy kreski a nie cztery to od razu wychodze i szukam nastepnego serwera. Jakosc lacza ma tez kolosalne znaczenie w tak szybkiej grze jak CoD.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Gdyby ta gra wyglądała jak cutscenki...;) pewnie na PS6 przy takim tempie :)

Anyway ja ktoś się spodziewał, nawet niewielkiej, rewolucji, srogo się zawiedzie. Niestety jak dla mnie jest tu 100% Coda w Codzie :) Przeciwników w singlu tony, walą zewsząd i zawsze celnie. W Multi laguje najbardziej w trybie Deathmatch w Team Deathmatch na moje oko zdecydowanie lepiej. Trzeba mieć nerwy by w to grać na luzie. Arcade 100%. Zero szans na błędy spostrzegawczości. Kto pierwszy dostrzega ten wygrywa.

Szkoda, ze cyfrówka bo bym szybko sprzedał a tak nie wiem czy ze złosci nie skasuje

Odnośnik do komentarza

No ja z grupka znajomych wbilem 20 fale po 4 flipie (czyli prawie 100 fal w jednej grze przezylismy) mapy wiec praktycznie od razu wszystko odblokowalismy.

 

@Czezare

 

Sa 3 tiery i z kazdym tierem (czyli CHYBA po 100 rundach ogolnie bodajze) odblokowujesz nowe mapy, tier 3 zawiera mapy na ktorych po 10 falach wlacza sie bonusowa runda zombie

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

3.Co to jest "Tier3"?

 

W coop masz 4 tier:
Mapy 1 Tier - Odblokowany od poczatku
Mapy 2 Tier - Odblokowany po przetrwaniu lacznie 50 fal na mapach tier 1
Mapy 3 Tier - Odblokowany po przetrwaniu lacznie 75 fal na mapach tier 2
Mapy 4 Tier - Odblokowany po przetrwaniu lacznie 100 fal na mapach tier 3
 
Mapy:
Tier 1
Bio Lab
Retreat
Detroit
Ascend
 
Tier 2
Horizon
Comeback
Terrace
Instinct
 
Tier 3
Greenband
Solar
Recovery
Defender
 
Tier 4
Riot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...