Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze miałem niskie ratio na początku. Bo poznawałem bronie, perki, mapy, i ogólną mechanikę. Po kilkunastu meczach, zaczynałem się odbijać.

Nie wiem, jak w tym Codzie, moja kopia jeszcze nie dotarła, ale ogólnie, to wolałem latać po mapie, ew. jak się udało zablokować spawny, to się kisiło dupsko.

Odnośnik do komentarza

Jak narazie skończyłem 3 misje z singla, w multi spędziłem cos z 3h i mam dość mieszane uczucia.

Advanced Warfare jest duzo lepsza produkcja niz ghosts pod każdym względem; scenariusz, multi, a przede wszystkim mapy, które w ghosts imo ssały.

 

Jednak porównujac AW do TF to multi wypada dość słabo, double jump jest całkiem ok, ale to TF poradził sobie znacznie lepiej bo można elegancko śmigać sobie po ścianach, mapy rowniez poki co wypadają lepiej w TF

 

Być może to kwestia przyzwyczajenia albo po prostu znudzenia seria COD.

Odnośnik do komentarza

Ja tez w pizde dostaje, ale ostatnio gralem w black klopsa, to chyba lepiej mi idzie mimo wszystko ;)

 

Ja nie skacze za duzo, bo wydaje mi sie ze czesciej gine wtedy ;0. Skaczace cebulaki zaraz kila dostaja ode mnie.

Choc uniki na boki sa genialne, moga namieszac.

Odnośnik do komentarza

Trzeba się przestawić na ten inny tryb rozgrywki, jednak exo sporo zmienia w koncu "power changes everything" ;)

 

Jak macie jakieś fajne akcje zgrane na dysku konsoli to możecie mi przesłać, przez długi weekend może bym zmontował, jakiś nasz forumowy montażyk, co wy na to ? :)

Edytowane przez terror
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie ukończyłem nowego Coda i jestem zadowolony z kampanii. Typowa, prowadzona w świetny sposób tak jak nas przyzwyczaili już od czasu Moderna. Najbliżej stawiałbym MW3 (końcówka) bo gry mają podobieństwa. Świetnie się bawiłem zaliczając kampanię.

 

Plusy:

- egzo

- grafika w pewnych momentach wprawia w zachwyt

- multi i co-op

- różnorodne sekwencje gameplay'owe

 

Minusy:

- dajcie spowrotem ost pod wodzą Hansa Zimmera (choć zły nie jest)

Odnośnik do komentarza

Panowie, weźcie pomóżcie. Planuję zakup nowego CoDa, choć wcześniej w ogóle nie byłem co do niego przekonany ze względu na te futurystyczne pierdoły. Jednak wpadł ostatni prestiż w Ghosts, to trzeba się chwycić czegoś nowego :P Pytanie mam odnośnie aukcji, które pojawiają się na allegro. Kwota 120-130zł za cyfrową wersję. Sprzedawcy piszą, że można grać na swoim prywatnym koncie. Czy to prawda? Dostaję kod do pobrania z PSS, czy dostaję logi do jakiegoś konta, stamtąd pobieram i gram w to dalej na swoim dotychczasowym? 

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Hmmmm dorwałem swoją kopie wczoraj i mam mieszane uczucia co to multi. Raz przeraża mnie tempem akcji i skokami, ale z drugiej strony odczuwam mega fun mogąc wpić na dach bez monotonnego wspinania się. Na pewno gra pasuje mi bardziej niż Ghost. Wydaje mi się że lepszy efekt daje gra ze speedem niż taktyczne czajenie się.

Odnośnik do komentarza

Panowie, weźcie pomóżcie. Planuję zakup nowego CoDa, choć wcześniej w ogóle nie byłem co do niego przekonany ze względu na te futurystyczne pierdoły. Jednak wpadł ostatni prestiż w Ghosts, to trzeba się chwycić czegoś nowego :P Pytanie mam odnośnie aukcji, które pojawiają się na allegro. Kwota 120-130zł za cyfrową wersję. Sprzedawcy piszą, że można grać na swoim prywatnym koncie. Czy to prawda? Dostaję kod do pobrania z PSS, czy dostaję logi do jakiegoś konta, stamtąd pobieram i gram w to dalej na swoim dotychczasowym? 

 

W 90% tych aukcji dostajesz passy do cebulastego konta. Ściągasz gierkę i możesz w nią grać na każdym profilu na konsoli. Janusz biznesu, zmienia passy do konta, i tyle. Jak nie chcący wy(pipi)iesz gierkę albo coś, to już jej nie odzyskasz 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W 2007 i przy najlepszym i co by nie gadali trochę skillowym modern warfare miałem ratio około 2.0, przegranych w hu.j godzin i ostatni prestiż. Teraz to się cieszę z wygranego meczu i nawet nie patrzę na te ratio 0.9. Jak mam powyżej 1 to sukces. Pewnie to lata już swoje, pewnie to gra już inna, pewnie i mniej zależy:), no i pewnikiem że wtedy zawsze raczej grałem trzeźwy, teraz to różnie z tym bywa:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...