Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem sobie na swój profil xbox.com i okazuje się, że są :) Wszystkie 3. Ale na konsoli nic nie wyskoczyło... Może jutro się co pojawi? :)

 

edit: czy po przejściu kampanii i ponownym jej odpaleniu - powiedzmy na niższym poziomie trudności w celu zebrania intelu - wciąż będę dalej odblokowywał punkty do wzmacniania egzo? czy leci od 0?

Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

Może nie znam się na COD, ale ja tu widzę:

- przegraną twojej drużyny w dominacji,

- kampienie na fladze, o przepraszam, obronę flagi,

- no ale K/D ratio do przodu.

 

Przegrana, przegraną, ja cele mapy wykonywałem jak należy. Kampić nigdy nie kampię na tyle długo, żeby ktoś miał się wkurzać o to ;> Może przez parę sekund. Na Comebacku punkt B jest najbardziej hardkorowym miejscem na mapie - wszyscy tam garną i stąd tyle fragów ;d

Odnośnik do komentarza

Zostalo mi chyba 7 osiagniec. Wczoraj z kumplem po raz 4 chyba, probowalem dwukrotnie odwrocic ale niestety na 47 rundzie poleglismy. We dwoch ciezko ogarnac to osiagniecie. Macie jakies rady jakiej mapy uzyc, jakies tricki itp zeby ukonczyc te 50 rund w egzoprzetrwaniu? Moze we dwoch jest po prostu za ciezko. Ktos jest chetny na dolaczenie, na pewno w 3 lub 4 bedzie latwiej.

Chodzi mi o gre w wersji na XO.

Odnośnik do komentarza

Też macie dzisiaj problem z grą w multi na PS4? Service not available at this time ;/

mi tez przedwczoraj nie dzialal COD przez caly wieczora, dwa razy tylko po 15 minut zadzialal online :/

 

Moja ocena: jestem fanem serii i wg mnie jest to jeden z lepszych COD, po slabym wg mnie Ghosts naprawde oddano nam do uzytku wspanialego FPSa, kampania jak zwykle w COD rewelacyjna akcja i online przemyslany.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

 

Czy jest jakaś szansa na zdobycie AK-12G który był w edycji day zero? Wpada czasem w zrzutach?

 

 

https://profile.callofduty.com/dayzero - logujesz sie, zaznaczasz, a oni Ci aktywuja edycje day zero do 24h.

 

aktywowałem, myslałem, ze jest troche ulepszony w stosunku do podstawowoego ak12 a to dokładnie to samo. lepszego dostałem w supply drops

 

 

tak z(pipi)anych respów to chyba nie mają gry za 4.99zł z koszyka.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po ostatnio ogranym Modern Warfare 3, ktore w singlu bylo kpina dla calej serii MW naszedl mnie apetyt na Call of Duty. Cover story w GameInformerze swego czasu mnie niezle nagrzal, nie powiem, ale niewystarczajaco by brac na premiere. Teraz kiedy gra idzie do mnie jest juz za pozno na wycofanie sie, ale mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Zalezy mi glownie na singlu, watpie bym sie w multi dobrze czul. W tego typu grze wole Battlefielda.

 

Licze, ze bedzie filmowo na poziomie hollywoodzkich filmow akcji. Obsaada jest konkretna, a ciekawi mnie jeszcze coopowe zombiaki. Nigdy w CoDach od Treyarchu nie gralem w te tryby.

 

John Malkovich? :o

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...