Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś rada na błąd Out of memory 26? Szukałem w necie, to ludzie pisali, że ponowne włączenie gry pomaga ;x Jakoś nie jestem do końca przekonany.

Wczoraj, grając sam, to tego błędu nie miałem ani razu. Dzisiaj jak kumpel wpadł i graliśmy na splicie online, to co drugi mecz wyskakiwało ;/

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Wersja na PS3 też cierpi na lagi, na niektórych mapach mniejsze, a na innych większe (np. Detroit to jakaś masakra jest).

Tak w ogóle to jest zepsuty start meczu: we wcześniejszych CoD ładowała się mapa i wszyscy grzecznie czekali na rozpoczęcie. Ładowały się elementy mapy, tekstury i wszyscy zaczynali razem. W tym CoD ktoś mądry to wywalił: od razu gra się zaczyna, w trakcie meczu ładują się tekstury i elementy mapy - na mapie Terrace (czy jakoś tak) pagórek się pojawił jak mecz już trwał. Karny ku.tas za zepsucie czegoś, co bardzo dobrze działało do tej pory.

Graficznie multi niestety słabiutko, regres bardzo duży.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Oki dzięki to mój pierwszy CoD od Black Ops

To juz nie jednokrotnie powtarzales. Pamietaj ze jak zrobisz prestige to stracisz wszystko co miales( bronie,perki,emblematy,challenge itd.) Bedziesz musial wtedy wszystko od nowa wbijac,tak jest za kazdym prestige'm

 

 

Jest ktos w tym momencie chetny pograc w exo survival ? Jestem na Tier 2.

 

 

PS. Gram na PS4, Mroku2891

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Dojdziesz do 50lvl, to wlaczasz prestiż, ale to jest tylko znaczek, każdy prestiż daje Ci bodajże slot do kolejnej klasy do ustawienia.

Nie tylko. Oprócz tego można odblokować na stałe jedną rzecz, Np broń,perk,killstreak,egzoumiejętność itp...Rzecz jasna najlepiej odblokowywać to co odkrywa się najpóźniej...
Odnośnik do komentarza

No ja wbiłem szybko platynę i będę jak najszybciej wymieniał, bo to jest takie gó.wno obesrane, że hej, a nawet hooo.. Ja nie wiem ile milionów dolarów Acti wydało na recenzję, ale musiało być tego dużo, skoro gra zbiera takie noty. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Ghosts był chyba najgorszą odsłoną serii - porażka niesamowita.

 

Za to singlem Advanced Warfare jestem bardzo mile zaskoczony. Świetna porcja oskryptowanej rozrywki, w stylu CoDa, ale jednak czuć jakiś powiew świeżości. Fajna fabuła, świetny Kevin Spacey i ciekawe patenty. Multi zresztą podobnie. Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy Call of Duty od czasów pierwszego Modern Warfare :)

Odnośnik do komentarza

Święta prawda Mroku333, sam przez pierwsze 5 godzin w multi dostawałem niezły wycisk i już chciałem sprzedawać grę (xD), a odkąd zacząłem ogarniać to jest cudownie ;D

Jedyna wada to jak mowilem scorestreaki. Chociaz ten Warbird jest niezly, tylko trzeba ustawic zeby AI nim sterowalo i rzeznia na mapie :P Dostalem 8-9 kills tym scorestreakiem, jak sam nim sterowalem to 1-2 zabicia bylo max.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...