Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Z multi to Compound i Skyrise mi podeszły reszta taka sobie. Ogólnie ASM1 strasznie osłabili, nie da się nim grać np magnitude (+2 do zasięgu) ssie totalnie, nie wiem jak z strider czy speakeasy jak ktoś ma to niech się wypowie. Widzę ,że zostaje tylko BAL Obsidian Steed lub HBRa3 Insanity (czyli obie elite, bardzo rzadkie) do grania bo z niczym innym nie idzie nic ugrać. Szkoda ,że tak słabo jest tutaj z balansem broni. A w czym gracie ?

Zombie na Carrier bardzo dobre. Wiele nowości, nowe bronie, nowy perk, nowe granaty. Świetnie mi się gra. Po 2h grania jak na razie wielki +. Ciekawe ile tutaj easter egg trwa bo na Infection pękł w równą godzinę a na Outbreak w bodajże 40 minut.. Poziomu eegg'ów z Black Ops'ów już raczej nie doświadczymy

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mapka Kremlin to największy balas z tego DLC, najlepiej stać w bazie i czekać na wroga, w żadnym wypadku nie wychodzić za daleko. Najlepiej schować się nad bramą i walić do przeciwnika, który tez schował się nad swoją bramą, ktoś kogoś w końcu trafi, mapa dla kamperów.  Parliament i Coumpound - dwie najlepsze w tym zestawie. Skyrise nie lubiłem w oryginale, tu też nie. Ten DLC ogólnie jakoś mi laguje w porównaniu do zwykłych playlist, i dłużej szuka meczy.

 

Ja gram głównie AK12, PYATEK, HBRA3, IMR I SAC3 jak chce pograć na rambo, bez spiny. Czasami też pobiegam z Shotgunami ale to głównei na URBAN bo na żadnej innej nie zdążę z tym do nikogo podbiec. Zabawne, że jest pewna lista broni z którymi nikt nie biega - EMP3 albo MK14. Obsługa ich to męczarnia przy takim tempie gry.

 

Zombie jeszcze nie ruszyłem. Czeka na "kiedyś"...

Odnośnik do komentarza

http://imgur.com/oVoqc8F

Też macie takie kwiatki czasami ?

Tak to jest jak gra wyszukuje ludzi na twoim poziomie "skila"

Jeden typ z Azerbejdżanu drugi Z Nigerii,totalna głupota.

Pamiętam czasy bo2 to na praktycznie wszystkich trybach miałem z 50lobby teraz 3 na krzyż na ps4....

Ludzie się boostuja albo zabijają aby grać słabszymi istna patologia

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gra ktoś w taki sposób?

 

Ile Ci zajęło ogarnianie takiego stylu ?

Widzę ,że w tym CoD bez scufa czy tych innych wynalazków nie idzie nic ugrać. Cóż mam nadzieje ,że w BO3 to się zmieni.

Poza tym coraz gorzej mi się gra jeżeli chodzi o połączenie. Nie wiem o co chodzi ale w poprzednich odsłonach aż tak bardzo lag compensation mi nie doskwierał jak tutaj.. Może to przez to wyszukiwanie według skilla, sam już nie wiem..

Odnośnik do komentarza

 

Gra ktoś w taki sposób?

 

Ile Ci zajęło ogarnianie takiego stylu ?

Widzę ,że w tym CoD bez scufa czy tych innych wynalazków nie idzie nic ugrać. Cóż mam nadzieje ,że w BO3 to się zmieni.

Poza tym coraz gorzej mi się gra jeżeli chodzi o połączenie. Nie wiem o co chodzi ale w poprzednich odsłonach aż tak bardzo lag compensation mi nie doskwierał jak tutaj.. Może to przez to wyszukiwanie według skilla, sam już nie wiem..

 

Nie musisz grać claw ani kupować scufa. Teraz na ps4 można przypisać sobie przyciski bez względu na grę. Jak ktoś napisał wyżej możesz mieć skok np na L2. Będzie ci dużo wygodniej. Ja gram claw bo już inaczej nie umiem :D a nie chce mi się znowu przestawiać.

 

Co do coda, to claw czy scuf to mały pikuś. Coraz więcej ludzi gra na myszkach no ale co się dziwić. Nowe pokolenie graczy ( 13 latków ) zalało ps4 czy xboxa. Nie widzą co to uczciwe granie a za wszelką cenę chcą być najlepsi.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gra ktoś w taki sposób?

 

Ile Ci zajęło ogarnianie takiego stylu ?

Widzę ,że w tym CoD bez scufa czy tych innych wynalazków nie idzie nic ugrać. Cóż mam nadzieje ,że w BO3 to się zmieni.

Poza tym coraz gorzej mi się gra jeżeli chodzi o połączenie. Nie wiem o co chodzi ale w poprzednich odsłonach aż tak bardzo lag compensation mi nie doskwierał jak tutaj.. Może to przez to wyszukiwanie według skilla, sam już nie wiem..

 

Nie musisz grać claw ani kupować scufa. Teraz na ps4 można przypisać sobie przyciski bez względu na grę. Jak ktoś napisał wyżej możesz mieć skok np na L2. Będzie ci dużo wygodniej. Ja gram claw bo już inaczej nie umiem :D a nie chce mi się znowu przestawiać.

 

Co do coda, to claw czy scuf to mały pikuś. Coraz więcej ludzi gra na myszkach no ale co się dziwić. Nowe pokolenie graczy ( 13 latków ) zalało ps4 czy xboxa. Nie widzą co to uczciwe granie a za wszelką cenę chcą być najlepsi.

 

Tak tylko ja gram na X1 a tutaj takiej możliwości chyba nie ma.

Nie spotkałem się z tym problemem, celność mam raczej w miarę ok. Ostatnio mało gram w CoD. Dużo gier pokupowałem i niechętnie do niego wracam.

http://xboxdvr.com/gamer/BuRRRza/video/5543034

Masz takie sytuacje ? Może połączenie na PS4 jakoś inaczej działa ale tutaj na X1 jakiś cyrk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...