Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po jakimś czasie zdobywa się Bloodgems, które poprawiają statyystyki naszej broni(zazwyczaj x% do weapon damage). Czy da się "zdjąć" potem ten gem i wsadzić lepszy? Czy jest on na stałe i po upgradzie broni w ten sposób ma ona do końca ten początkowy(słaby?) upgrade?

 

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Spotkałem przeciwnika zjadającego mi Insight :obama:

 

No i do ludzi narzekających na małą różnorodność oręża - panowie, przypominam, że Bloodborne to pierwsza gra w (mam nadzieję) własnej serii. Demon's też było biedne porównując je do Darków, nie mówiąc nawet o dwójce. W Demonsach mieliśmy chyba dosłownie 15 zestawów pancerzy i tyle samo typów bronii melee (topory małe i duże, fist weapons, włócznie, halabardy, curved swordy, katany, ssy, gsy, ugsy, rapiery) - gdzie wiele z nich różniło się między sobą tylko wyglądem oraz jednym, dwoma atakami z całej movelisty i odrobinką damedża :reggie: Wiele z nich było też po prostu zapchajdziurami wrzuconymi tylko po to, żeby sobie były. W BB każda z broni już z definicji jest bardziej rozbudowana i wymagała większego przemyślenia, pomysłu na siebie ze względu na tranfsormację. I tak From udało się wepchać do gry naprawdę pokręcone i oryginalne pomysły (Logarius' Wheel).

 

Wiadomo, że ograwszy 3 gry z serii Souls, loot w BB wydaje się mega ubogi (za każdym razem gdy znajduję jakiś sekret i podnoszę znaleziony item, który okazuje się tylko large tytanit shardem albo (pipi)owym consumablem, jest mi troszkę smutno), ALE patrząc na BB z perspektywy serii nie ma co się bać o biedę w kolejnych częściach.

 

Po jakimś czasie zdobywa się Bloodgems, które poprawiają statyystyki naszej broni(zazwyczaj x% do weapon damage). Czy da się "zdjąć" potem ten gem i wsadzić lepszy, czy jest on na stałe i po upgradzie broni w ten sposób ma ona do końca ten początkowy(słaby?) upgrade?

 

Można je dowolnie wkładać i wyjmować.

Odnośnik do komentarza

Na ojczulka proponuje bicza :D jest pewna gienialna metoda jak go szybko pokonać

Na początku biegniemy w prawo lokujemy się na nim i ustawiamy się tak by był za drzewem i nagrobkami a my z drugiej strony.Ojczulek jest zbokowany a my Pejczem zadajemy mu hity :D i po zjechaniu 3/4 paska zamienia się w bestie i wtedy biegniemy na środek planszy gdzie pośrodku mamy bodajże duży nagrobek.bawimy się w kotka i myszke czekamy aż bestia skończy swoje combo i wtedy walimy z mołotowa ,uciekamy i powtórką (dookoła nagrobku)

 

Odnośnik do komentarza

Jaką broń proponujecie która jest najlepsza na ojczulka. Powoli myślę że moj młoto miecz jest za słaby w postaci miecza i za wolny jako młot :)

 

Strzał w pysk z pistoletu jak atakuje w formie bestii i krytyk. Do tego jak masz pozytywkę to możesz jej używać do stunowania go na kilka sekund

 

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem czy zauważyliście ale używanie pozytywki na Ojczulku przyśpiesza jego przemianę ;)

Pokonałem tego bossa, jak ja zdobyc? do czegoś się przyda potem?

 

 

 

Znalezć ją można podchodząc do jednego z okien,w miejscu gdzie pierwszy raz spotykamy tego bydlaka z cegłą (Miejsce po otwarciu bramy) Nie mam pojęcią czy pózniej się doczegoś przyda jeszcze nie dotarłem aż tak daleko ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...