Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dorwałem inną konsolę i długo nie grałem, zupełnie nie mam czasu na tak duży tytuł, ale mam nadzieję, że wreszcie znajdę. Jestem przy

pastorze Amelii

Wydaje się łatwiej niż ze wcześniejszymi bossami, bo uderzenia ma sygnalizowane, ale życia dosyć sporo. Jakieś rady poza waleniem po nogach i staraniem się trafić w głowę? Jak narazie z 10 prób i nic. Gierka jest kozacka i bardzo chcę przejść dalej, a ten skur.wiel ciągle mnie bije. Daję radę spokojnie do 1/3 zbić mu życie. Sprawę utrudnia słabe lockowanie, a bez niego jest jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza

Staraj się trzymać tyłka lub boku tego bossa. Cały czas blisko. Jeżeli nauczysz się unikać ciosów to powinno nie być problemu. Gorzej może być tylko w ostatniej fazie gdzie będzie się leczyć. Graj bardziej ofensywnie, a będzie dobrze. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Platyna zrobiona. Dla mnie na chwilę obecną gra roku i to nie dlatego, że specjalnie nic innego godnego uwagi na chwile obecną nie wyszło.

O ile DS2 mnie znudził, tak zmiany które przyniósł BB odnowiły moje zainteresowanie "serią", chociaż dungeony zrobione solo napsuły mi krwi trochę.

 

scbbqauq2.png

Edytowane przez Hela
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Beast Claw zawsze jest w Ailing Loran z tego co mi wiadomo.

Po zjechaniu pierwszą windą powinny być drzwi po lewej lub po prawej, jeszcze przed pierwszą latarnia i właściwą częścią tego piętra. Jak dokładnie przeszukasz, to w skarbcu (pomieszczenie z paroma skrzyniami i zazwyczaj jednym mobem ich broniącym), w jednym z tych właśnie kufrów powinno być BC.

 

Jeśli nadal masz problemu to pod tym linkiem znajdziesz Glyph Code na dungeony w których BC jest na pewno - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1k4GzUMm4-PdLK_mzkMpEdb7cOf5_mdV15tR9G0w2mbA/htmlview?usp=sharing&sle=true

Edytowane przez Hela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może powiedzie mi co robię źle z tym dzwonem przywołania. Jestem przed walką z Romem durnym pająkiem. No i zabiłem w Dzwon Przywołania i tak czekam już chyba z 15min i nic. Nikt nie przyszedł na ratunek ;) Mam coś jeszcze zrobić? te kółeczka się kręcą koło mnie więc chyba szuka kogoś. Żadnego hasła nie ustawiałem, net jest w porządku, gram oczywiście online. Wiem, że różnica poziomów nie może być większa jak +/- 10, ja mam 54.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj 3h spędziłem w co-op, pomagałem innym graczom przy Bestii Kleryka i Ojczulku, akurat w tych rejonach problemu z graczami nie było. Raz dobrało nas trzech na Bestie Kleryka, mamy już przechodzić przez mgłę, a to najazd jakiegoś gracza, jak nas zobaczył trzech, to odwrót i ucieczka. Aż mi go żal się zrobiło jak go tłukliśmy w trzech. ;)

Odnośnik do komentarza

W końcu za chyba trzecim podejściem przyszedł mi jakiś gracz z pomocą. ;) Pająk pokonany :D A poza tematem CO-OPa dowiedziałem się też, że z tą tropicielką Eileen

to w ogóle jakiś quest jest. Poczytałem, poszukałem i teraz tak: na początku jeszcze w Yharnam porozmawiałem z nią. Później widziałem się z nią w rewirze katedralnym zaraz po wyjściu z budynku z lampą. Stała przy barierce. Ponoć jeszcze powinienem ją spotkać i pomóc jej w miejscu gdzie walczyłem z Ojczulkiem ale niestety nie było jej tam. Teraz gdy idę do archikatedry to widzę z daleka że stoi ktoś obok latarni ale ponoć są tu dwa rozwiązania. Jedno, jeśli zrobi się wszystkie zadania z questa to zabijam innego tropiciela i w ten sposób jej pomagam (ona leży umierająca i pokonana przed wejściem do archikatedry). Druga opcja to jeśli pominąłem jakiś quest z nią związany, to będę walczył ale właśnie z nią. I właśnie jak teraz stoję przed wejściem do archikatedry to ten tropiciel którego widzę z daleka nie wygląda mi na Eileen a jej nie ma przed archikatedrą. Więc coś pominąłem? :/ 

 

Edytowane przez maty5ek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...