Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Najłatwiejszy to jest ten robal co pomagają mu pajączki. Nie pamietam jak sie nazywał bos zybko o nim zapomniałem. Ten co walczy sie z nim skacząc do wody. Żałosnie prosty.

 

Szczerze? Bardziej niz bossowie krwi mi napluły te nindżory czy tam klony naszego bohatera. W jednym miejscu chyba z 3 trzeba sie mierzyc w najlepszym przypadku dwoma. No nienajłatwiej jest. Szybkość, zwrotność, mniejsza przewidywalnosc niz u bossów. No killerzy

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No dla mnie najprostszy przeciwnik to ten kosmiczny podróżnik. Wolny i głupi. Podbiegalem napierdalałem i uciekałem. Tak kilka razy. Rom w sumie też jak broń igniem wzmocniłem. Dla mnie najgorszy był gabg bang 3 hunterow, hunterka pewna w kościele i gang bang 3 bossow w lesie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem Bloodborne po ~2 miesięcznej przerwie. NG+ las przed Cieniami Yharnam. Jak w to się dobrze gra ;-)

Cienie padły za 1 razem (co śmieszne ostatnio się trochę przyblokowałem na nich). Co ciekawe udało mi się zmienić broń na Burial Blade. 

 

Czy do zrobienia trofeum z królewną wystarczą surowce z 2 przejść gry?

Odnośnik do komentarza

dobra. jak wiecie to mówcie a a jak nie wiecie to szczym ryj, bo w necie jest i tak pełno plotek i niepewnych źródeł

 

1. czy insight wpływa na drop rate albo rare drop

2. czy discovery ma jakieś dobre przełożenie na dropy, czy marginalne a jeśli tak to ile

3. najlepsze, pewne sposoby na farmienie blood chunków/odłamków

4. czy istnieje jakaś super kompletna i potwierdzona lista rzeczy, na które insight wpływa i powoduje (np. słyszałem ploty, że bossowie mogą gadać ludzkim głossem, ale żadne wiki tego nie potwierdza)

 

na razie chyba tyle 

Odnośnik do komentarza

1. Nie wpływa

2. Ma przełożenie, ale zwiększa ilośc, a nie jakość. Jakość minimalnie, bardzo monimalnie

3. 4 bestie w low cathedral, lub robienie lochów bo z bossów wypada od 4 głębokości

4. Widzisz Amygdale, zmienia muzykę w hunters dream

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...