Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To w takim razie pizda jestem. Dla weteranów soulsów to jest bułka z masłem ale dla mnie to nie jest taki proste.

 

I to jest właśnie kwintesencja soulsów. Czujesz się pizdą, bo ktoś daje Ci oklep. Ty jednak zaciskasz pięści, ale nie poddajesz się. WALCZ i zabij w końcu grubasa. Po nim jeszcze 18072144324 wchuuj cięższych przeciwników :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież ten grubas jest skrajnie przewidywalny. On potrafi wyłącznie zamach w postaci okręgu (z bardzo dużym zasięgiem) oraz zwykłe (pipi)nięcie siekierą w przód. Dodajmy do tego, że jest wolny i mamy wynik:

 

Banał.

 

jeden z najbardziej niewygodnych do stunowania. do tej pory mam z nim problemy. jest w huy nieprzewidywalny. ma jeszcze naskok z maczetą i szarżę. jak szarżuje, to ma przedziwny timing i wbudowany poise, że trzeba się dobrze wstrzelić. jak skacze, to można spudłować. najlepiej jest się od niego odsuwać przy czajeniu na strzał. wole robić  mu r2 w plecki

Odnośnik do komentarza

No właśnie o tym mówię. W sumie przeciwnicy zwykli na początku tez potrafią zaskoczyć ale ten madafaka nie zawsze pójdzie od strzała. W ogóle jak zerknąłem co przede mną jeszcze (1 boss) to faktycznie gruby to problem żaden :>

Tak czy inaczej chyba źle do tej gry podszedłem - czytałem że premiowane podejście agresywne do walki ale może trochę przesadziłem.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę i został mi już tylko jedno trofeum do platyny (królowa)

 

Aktualnie chodzę z Burial Blade lvl 9 (głównie miecz) i czasem się wspomagam 2 ręcznym Ludwigiem. 

Są jakieś lepsze zestawy do PvE?

 

I kilka pytań do wymiataczy:

Czy coś wpływa na wielkość okienka do ogłuszania przeciwników? 

Jaki jest sens używania kosy? Po za całkiem fajnym atakiem ładowanym to jest ona wolniejsza i zadaje praktycznie taki sam dmg jak jej jednoręczna forma. 

Co warto zebrać podczas ponownego przejścia gry? (oprócz krwawej skały)

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę i został mi już tylko jedno trofeum do platyny (królowa)

Jedno ale najtrudniejsze. Wszystko co najlepsze znajdziesz wlasnie w lochach. Okienko do ogluszania przeciwnikow? Przyblisz troche sprawe bo nie za bardzo rozumiem. Buildy pvp znajdziesz na necie. Wszysto zalezy jakie masz statsy teraz.

 

Ps

Aktualnie 230lvl i po ok 2h dziennie pomagam ludkom w lochach :)

Odnośnik do komentarza

 

Pograłem chwilę i został mi już tylko jedno trofeum do platyny (królowa)

Jedno ale najtrudniejsze. Wszystko co najlepsze znajdziesz wlasnie w lochach. Okienko do ogluszania przeciwnikow? Przyblisz troche sprawe bo nie za bardzo rozumiem. Buildy pvp znajdziesz na necie. Wszysto zalezy jakie masz statsy teraz.

 

Ps

Aktualnie 230lvl i po ok 2h dziennie pomagam ludkom w lochach :)

 

Okienko czasowe w którym trzeba trafić przeciwnika z broni palnej żeby go ogłuszyć. 

 

Warto jakoś kombinować z kamieniami w broniach? Aktualnie mam takie co dają największe cyferki ;-)

Kiedyś na jakiś filmiku jak gość miał efekt który wzmacniał jego kolejne ciosy. To z kamieni?

 

W jakie statsy inwesować?

Mam 

Wit 50

Str ~40

Skil ~40

Endurance ~45

Blood ~13

Arcane ~18

Odnośnik do komentarza

mam 3 itemy wiedza szalenca, ktore podbijaja wyglad. uzywac ich na poczatku gry (jestem po walce z ojcem gascoline)?

 

Chyba wgląd ;f

 

Potem będziesz ich miał na pęczki. Jak chcesz to zużyj, przydadzą się do przywoływania innych graczy. Ponoć większy insight (wgląd) potem powoduje, że przeciwnicy są trudniejsi - u mnie liczba ta utrzymywała się na poziomie ~50, gdyż nie miałem już na co zużywać grając offline.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest zdecydowanie łatwiejsza od Dark Souls'ów, ale jeszcze mam nadzieję na wyzwanie. Przed chwilą ubiłem Roma za 3 podejściem, a tyle się o nim narzekań naczytałem... :/

 

Teraz kolejne w menu to Martyr. Już raz go zaatakowałem i w II fazie mnie położył.

Patrzacogolnie to imo Darki1 zdecydowanie najlatwiejsza gra

Odnośnik do komentarza

 

mam 3 itemy wiedza szalenca, ktore podbijaja wyglad. uzywac ich na poczatku gry (jestem po walce z ojcem gascoline)?

 

Chyba wgląd ;f

 

Potem będziesz ich miał na pęczki. Jak chcesz to zużyj, przydadzą się do przywoływania innych graczy. Ponoć większy insight (wgląd) potem powoduje, że przeciwnicy są trudniejsi - u mnie liczba ta utrzymywała się na poziomie ~50, gdyż nie miałem już na co zużywać grając offline.

 

Potem odblokuje Ci się sklepik w którym będziesz mógł kupować itemy za Wgląd.

 

Ojciec Gasoline.

Odnośnik do komentarza

No właśnie o tym mówię. W sumie przeciwnicy zwykli na początku tez potrafią zaskoczyć ale ten madafaka nie zawsze pójdzie od strzała. W ogóle jak zerknąłem co przede mną jeszcze (1 boss) to faktycznie gruby to problem żaden :>

Tak czy inaczej chyba źle do tej gry podszedłem - czytałem że premiowane podejście agresywne do walki ale może trochę przesadziłem.

No raczej zle podejscie, gry from software ucza cierpliwosci i skupienia. Jeden blad i wszsytko moze sie zje.bac.

 

Poza tym jak dostajesz wpier.dol od pierwszego lepszego typa to czesto jest tak ze jeszcze na niego nie pora. Pamietam swoj pierwszy raz z dark souls jak pobieglem od razu na katakumby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ano zapomniałem dodać, że wykupiłem tam ekwipunek a i tak miałem jeszcze sporo insajtu. Potem już przestałem używać wiedzy szaleńca, bo i co mi da nadmiar.

Co do trudności - tylko początek dał mi w kość (sporo wieśniaków w jednym levelu + kiepskie skille na start) jak i kilku bossów (Cienie, Martyr, Blood Starved Beast). Ogólnie gra imho jest prostsza niż DkS1, które odpuściłem po 10h z racji braku cierpliwości. Tutaj specjalnie nie miałem problemów - dużo ułatwia system regeneracji zdrowia po odpowiednio szybkim oddaniu ciosów wrogowi. Przy mocnej broni praktycznie można co chwilę odzyskiwać to, co się oberwało. No i miliard flaszek z krwią w formie dropów też ułatwia sprawę.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dla mnie tez BB jest duzo latwiejsza niz DS1. Tam odpuscilem po ok 6-7h. Pamietam, ze dojscie do bossa bylo wymagajace, tylko po to by po 2 ciosach pasc i tak kilka razy:/, a checkpoint daleko. Co przy moim czasie jakim dysponuje na granie i frustracji spowodowalo szybka sprzedaz.

Wachalem sie z zakupem BB przez te doswiadczenia, ale hellowenowa promocja mnie przekonala i jak 2 dni temu to odpalilem, tak jestem juz po pokonaniu Gascoigna i zblizam sie do 30 poziomu-totalnie zmasakrowala i zassala mnie ta gierka. Mysle tylko o tym by znow napierda... Tutaj ilosc checkpointow, ich rozmieszczenie jest idealne jak na razie, duzo fiolek i regeneracja zycia przy atakach sa duzym ulatwieniem.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Ano zapomniałem dodać, że wykupiłem tam ekwipunek a i tak miałem jeszcze sporo insajtu. Potem już przestałem używać wiedzy szaleńca, bo i co mi da nadmiar.

 

Co do trudności - tylko początek dał mi w kość (sporo wieśniaków w jednym levelu + kiepskie skille na start) jak i kilku bossów (Cienie, Martyr, Blood Starved Beast). Ogólnie gra imho jest prostsza niż DkS1, które odpuściłem po 10h z racji braku cierpliwości. Tutaj specjalnie nie miałem problemów - dużo ułatwia system regeneracji zdrowia po odpowiednio szybkim oddaniu ciosów wrogowi. Przy mocnej broni praktycznie można co chwilę odzyskiwać to, co się oberwało. No i miliard flaszek z krwią w formie dropów też ułatwia sprawę.

 

odpuściłeś darka......ale oceniasz. gratuluje ci ku,rwa

Dla mnie tez BB jest duzo latwiejsza niz DS1. Tam odpuscilem po ok 6-7h. Pamietam, ze dojscie do bossa bylo wymagajace, tylko po to by po 2 ciosach pasc i tak kilka razy:/, a checkpoint daleko. Co przy moim czasie jakim dysponuje na granie i frustracji spowodowalo szybka sprzedaz.

Wachalem sie z zakupem BB przez te doswiadczenia, ale hellowenowa promocja mnie przekonala i jak 2 dni temu to odpalilem, tak jestem juz po pokonaniu Gascoigna i zblizam sie do 30 poziomu-totalnie zmasakrowala i zassala mnie ta gierka. Mysle tylko o tym by znow napierda... Tutaj ilosc checkpointow, ich rozmieszczenie jest idealne jak na razie, duzo fiolek i regeneracja zycia przy atakach sa duzym ulatwieniem.

 

ten jeszcze lepszy

 

 

BLOODBORNE JEST ZDECYDOWANIE TRUDNIEJSZY KONIEC KROPKA ZAMYKAM TEN TEMAT

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...