Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Liaam, Dark Phantom

lvl120 pvp

Jeszcze do potrenowania, bo inne pukawki po 1400h z Evelinka. Ale jest bardzo dobrze. Saif super. Bardzo mocny i podstepny - blyskawiczne podjechanie r1, ciekawe combo z kombinacja l1, r2 w zwyklej wersji bardzo podstepne, bo zaboli, ale pierw zaskoczy i siegnie - bardzo szybkie. Bardzo szybkie uderzenie w biegu, wiec jak ktos ucieka to jak nie jest daleko i siegamy go gdy sie stara leczyc to padnie bardzo szybko.

Zdjec ze statsami nie dawalem, ale Ludwig Riffle oraz Piercing Riefle, a takze w rezerwie Hunter's Pistol - wszystkie na +10 z kamykami +31,5% do BT. Wiele to nie dalo, bo w BT nie poszedl nawet punkcik, ale zawsze cos, wiec imo musi byc :)

Piekna i bardzo dobra bron. No i podobna do Large Sword of Searching jesli jest rozlozona Emotikon smile takze +10 to za(pipi)istosci.

5 zdjec - 3 z postacia i 2 ze statsami.

34AE7uG.jpg

6VOT9qS.jpg

3aZlv5W.jpg

Gmkolj9.jpg

3FZI4w8.jpg

 

EDIT: Prezentacja :Coolface: Juz kocham ta bron. Za wyglad i za styl :)

 

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Normalnie zacząłbym się smiać i ogólnie bym to zapropsował ale Jerome ty razem nie wyskoczył zza krzaka/nie opuscił pustki/nie wyszedł z mroku, tylko starał się powalczyć trochę inaczej niż tak jak dotychczas prezentował to na swoich filmikach.

 

 

Ja sam ostatnio się przełamałem do PvP. Nie wiem czy są jakies niepisane reguły ale jak invejduje swiaty ludzi czekających na przeciwników przy lampach to w większosci przypadków są to pojedynki bez używania flaszek.

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie śmieje, bo wczoraj 4h serwer ssał pałkę jak nigdy. Lagi non stop o czym pisałem w wiadomościach wczoraj z innym Polakiem qakol i tez dostawałem sam co chwile wiadomości. Ratio spadło do 50% czyli komu mniej przerywało ten wygrywał. Loteria. Odechciewało się grać, ale gratulowalem tym wszystkim ludziom pisząc gg. Bo każdy mógł wczoraj wygrać. Ogólnie serwer chodzi dobrze także takie cuda nie powinny się powtórzyć, wiec zapraszam do Mergo :)

 

EDIT: nawet na filmiku bije powietrze :lol: tak jak pisali lepiej trzeba było skończyć grać chociaż loteryjny dreg to tez dreg :Coolface:

Aha i żeby nikt nie myślał, ze bede machał na powitanie. Tylko wczoraj był dzień dobroci, bo myslalem ze przez te lagi albo kogoś zabije naprawdę albo zacznę machać. wybralem to drugie

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza

Server wczoraj lezal i kazdy mial lagi. Nie tlumacze sie, bo porazki po lagach mi wisza i wtedy wygrana to loteria.

No swietny. Tylko, ze gosc raz wygral, a tak caly czas w dupe - tez mam filmiki jak go leje.

Karva 90% community pvp mnie nie znosi, modli sie o moja porazke, a gosc w filmiku 3 like i 6 unlike :lol: - takze bez kompromitacji Plamek.

Moje ratio to jakies 95% takze porazki sie zdarzyc moga, nic wielkiego.

Odnośnik do komentarza

 

 

This video showcases my Professional Class "Skill Build", one of my 6 builds that I'm working on finishing. My adversary in this video is a self proclaimed Bloodborne & Souls legend. In reality he's just a dirty fighter who waits for you to bow before trying to 1 or 2 shot you with Bone Marrow Ash. He also resorts to ambushing players from behind rather than engaging in an honorable duel from the start. He's childish in defeat, so instead of a "GG", he will resort to trolling hatemail along with the most bullshit excuses as to why he lost. I also have a video of me schooling him on how to really use a Bloodtinge build with my 1 and only female hunter. Hopefully, this vid will be enjoyed by someone who's met this troll in PvP.

 

:pawel: :pawel: :pawel:

 

 

Hey noob u killed my girfriend.

 

:rotfl:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jerome widzę nic się nie zmienił, kompromitacja za kompromitacją. Jak przegrywa to płacze jak pizda i zwala na wszystko tylko nie na siebie :)

 

 

 

Bahaha, how did I know it was going to be Raitoh?

I have some hilarious message exchanges with this dude after beating his ass so many times. Then I caught him on stream once and whupped him with an arcane build, and a few people actually recognized him. Turns out he's an old Demons Souls PvP vet from Japan with a major chip on his shoulder. Wish I had highlighted the fight in retrospect, but the guys that were there with some history with him were pretty amused by the whole affair.

XDD

 

 

 

That guy is a dick, he sends me wee whiny messages every time I kill him and he always has some excuse why he lost haha. He went on at me about being 3rd in the vileblood register but all he does is spawn-kill, guy is a joke. In about 40+ encounters with him he has got me 4 times, first time he bone marrow ashed me when I bowed, other 3 were spawn-kills. He has been camping that spot, transform attacking people since release, never any other build haha!

No ale legenda. :obama:

 

 

 

Haha...This fucking guy! Master of cheese, spam and salt. Basically, a really, really unhealthy sandwich filling.

 

 

Raitoh81/DeathStalkerRai the legend never dies. No bloodtap, heal like a madman, surprise attack, hate mails when he loses, bone marrow ash Evelyn during the gesture and more...

I love killing him fighting honorably. When I fight him with the bloodtinge build-here comes the cheese- I almost always win.

https://m.reddit.com/r/bloodborne/comments/3lx644/how_to_get_revenge_in_pvp_bloodborne/?ref=readnext_2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...